Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (63 összesen)
  1. #1
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    GTR2 1.1 patch

    A szerverre felkerült az 1.1-es patch.

    Mindenki tegye fel, mert enélkül nem tud a szerverre csatlakozni.

    A patch letölthető innen: http://www.gtr-masters.hu/index.php?...load&cat=addon

  2. #2
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 1.1 patch

    Mit javit?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  3. #3

    Re: GTR2 1.1 patch

    Remek.

    Telepítés után:
    Emulator detected!
    Please deactivate bla bla bla.

    Ez ugye a daemon tools miatt van. Hát az tuti hogy nem fogom uninstalálni a gtr-2 miatt a daemon toolst. A másik fel emeg az, hogy nemtudom miért kér cd-t. Majd remélem lesz hozzá crack, mert ez így nem igazán bejövős.

    De gondoltam megpróbálom megtenni, amit szeretne. Daemon tools bezár, virtuális drive disabled. Ilyenkor viszont indításkor szátszáll a gtr-2. Sikeres patch, tudnak a srácok

  4. #4

    Re: GTR2 1.1 patch

    Ja ha nem eredeti progid van ne csodálkozz!
    De ezt jobb ha nem reklámozod!
    Utoljára módosította: Leslie; 2006. 12. 22. 10:50.

  5. #5

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg Leslie írta Hozzászólás megtekintése
    Ja ha nem eredeti progid van ne csodálkozz!
    De ezt job ha nem reklámozod!
    OMG! Szerinted nem eredetivel szervertag lennék, és tudnék online játszani? Hát nem igazán

    Csupán nem értem miért kell a gtr-2nek állandóan bekérnie a dvd-t. MIÉRT LEGYEN MINDIG A MEGHAJTÓBA HA JÁTSZANI AKAROK? Borzalmasan idegesítő szerintem.

    A GTR2-m eredeti. A Daemon tools nem tudom miért zavarja. Igazából programozói gyengeség a simbin részéről... Semmi több, libát libára halmoznak.

  6. #6

    Re: GTR2 1.1 patch

    Amúgy sokat javult a dolog mármint a változó időjárás tekintetében:
    Hockeinheim boxban állva 1.0 val open practiceon száraz időben:115 fps
    változó időjárás: 90 fps
    Patch install után: a 90 fps helyett 112 fps lett mindjárt más a leányzó fekvése 3 fps különbség az más elfogadható.
    Lényeg: kaptunk karáxsonyra 22 plusz fps-t ! durván fogalmazva
    Spa-i teszten 44 autóval utolsó helyről is 50 fpsről indul és végig 65-80 között mozog ott is! Szóval mindenhol javult a helyzet de esőben most is kell az erőmű, de ez legalább már érthető, vagy legalábbis elfogadható.

  7. #7

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg Leslie írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy sokat javult a dolog mármint a változó időjárás tekintetében:
    Hockeinheim boxban állva 1.0 val open practiceon száraz időben:115 fps
    változó időjárás: 90 fps
    Patch install után: a 90 fps helyett 112 fps lett mindjárt más a leányzó fekvése 3 fps különbség az más elfogadható.
    Lényeg: kaptunk karáxsonyra 22 plusz fps-t ! durván fogalmazva
    Spa-i teszten 44 autóval utolsó helyről is 50 fpsről indul és végig 65-80 között mozog ott is! Szóval mindenhol javult a helyzet de esőben most is kell az erőmű, de ez legalább már érthető, vagy legalábbis elfogadható.
    És az OPEN PRACTICE-ban offline is ugyanolyan a tapadás, mint a szerveren PRACTICE alatt.
    Tehát az offline begyakorolt köridő javítható a szerveren. Qual2-n meg pláne.

  8. #8

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg Szekér Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    OMG! Szerinted nem eredetivel szervertag lennék, és tudnék online játszani? Hát nem igazán

    Csupán nem értem miért kell a gtr-2nek állandóan bekérnie a dvd-t. MIÉRT LEGYEN MINDIG A MEGHAJTÓBA HA JÁTSZANI AKAROK? Borzalmasan idegesítő szerintem.

    A GTR2-m eredeti. A Daemon tools nem tudom miért zavarja. Igazából programozói gyengeség a simbin részéről... Semmi több, libát libára halmoznak.
    Az igaz hogy egy két dolgot tényleg nem szeret a gtr sorozat( lásd: virusírtok)
    ezek szerint a damon tools is ezek közé tartozik!
    Nekem fel ment rendesen, nincs ötletem mit lehetne tenni a letörlésen kívül. Amúgy bocsika azt hittem hogy preparált, de ezek szerint csak a cd ki-be játékot védted ki!

  9. #9

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    És az OPEN PRACTICE-ban offline is ugyanolyan a tapadás, mint a szerveren PRACTICE alatt.
    Tehát az offline begyakorolt köridő javítható a szerveren. Qual2-n meg pláne.
    Na! Ez is egy jó hír! majd tesztelem ha lesz időm!

  10. #10

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg Leslie írta Hozzászólás megtekintése
    Az igaz hogy egy két dolgot tényleg nem szeret a gtr sorozat( lásd: virusírtok)
    ezek szerint a damon tools is ezek közé tartozik!
    Nekem fel ment rendesen, nincs ötletem mit lehetne tenni a letörlésen kívül. Amúgy bocsika azt hittem hogy preparált, de ezek szerint csak a cd ki-be játékot védted ki!
    Semmi gond, nem volt teljesen tiszta abból amit leírtam

    De azé ez zavar. Daemon tools nélkül nem élet az élet, de GTR2 nélkül se. Hát most nemtom mi lesz (remélem lesz hamarosan 1.1-es "javítás" )

  11. #11

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg Szekér Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Remek.

    Telepítés után:
    Emulator detected!
    Please deactivate bla bla bla.

    Ez ugye a daemon tools miatt van. Hát az tuti hogy nem fogom uninstalálni a gtr-2 miatt a daemon toolst. A másik fel emeg az, hogy nemtudom miért kér cd-t. Majd remélem lesz hozzá crack, mert ez így nem igazán bejövős.

    De gondoltam megpróbálom megtenni, amit szeretne. Daemon tools bezár, virtuális drive disabled. Ilyenkor viszont indításkor szátszáll a gtr-2. Sikeres patch, tudnak a srácok
    Ez egy teljesen standard eljárás a crack ellen. Mások is ezt alkalmazzák.
    Hozzáteszem én is szereztem crack-et, hogy ne kelljen a dvd-t a meghajtóba tárolni..
    Majd lesz nemsokára biztos no-cd megoldás. Addig örüljönk a patch-nek ami remélem sok idegesítő hibát kijavított. Engem nem az fps érdekel, hanem azok a hibák amik meglehetlenítették az online versenyek tiszta lebonyolítását. Remélem az alt+tab-ot is szeretni fogja a játék immáron.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  12. #12
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: GTR2 1.1 patch

    Nálam simán megy daemon tools-al. (4.08HE)
    Viszont a clone cd nem tetszett neki, de az már a BF2-nél kibukott még anno.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  13. #13

    Re: GTR2 1.1 patch

    No-CD megoldas van, de ez nem legalis ,tehat nem beszelunk rola (itt) !
    Pataki Adam

  14. #14

    Re: GTR2 1.1 patch

    A helyzet az, hogy nem tudom minek köszönhető, de randomize fps esést tapasztalok, hol az egyenesben, hol a kanyarban, de soha nem ugyanazon a helyen, hogy azt mondhassam, na itt sok a pályagrafika. Célegyenesben hol leesik 18 fps-re hol megy 30-al. Totál lebutítottam grafikát 800x600 és kevesebb az fps mint patch előtt. Nem akarom ráfogni, csak ezt tapasztalom. Amúgy detto van daemonom és kifogástalanúl műxik mellette. Erőteljesen ALT+Taboztam az elmúlt fél órában és nem volt lefagyás, persze ez sztem csak a véletlen műve.

  15. #15

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy teljesen standard eljárás a crack ellen. Mások is ezt alkalmazzák.
    Hozzáteszem én is szereztem crack-et, hogy ne kelljen a dvd-t a meghajtóba tárolni..
    Majd lesz nemsokára biztos no-cd megoldás. Addig örüljönk a patch-nek ami remélem sok idegesítő hibát kijavított. Engem nem az fps érdekel, hanem azok a hibák amik meglehetlenítették az online versenyek tiszta lebonyolítását. Remélem az alt+tab-ot is szeretni fogja a játék immáron.
    Standard eljárás, de hibás. Kb a daemon tools az egyetlen alkalmazás amivel imageket lehet mountolni. Ez hangozhat illegálisnak, DE a microsoft pl a partnerprogramján keresztül isokat ad, akár letöltésre is, ezeket se szoktam általába kiírni, hanem mountolom. Ebbe meg aztán semmi illegalitás nincs, teljesen legális tartalmakat használok így. Hát ennyit tudok hozzáfűzni. Bevett szokás, de borzasztó és téves...

  16. #16

    Re: GTR2 1.1 patch

    Én kérek elnézést! Nem a daemonra sír. Clone CD megbújt a trayen, a kis gonosz... Aztat nem szerette.

  17. #17

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    A helyzet az, hogy nem tudom minek köszönhető, de randomize fps esést tapasztalok, hol az egyenesben, hol a kanyarban, de soha nem ugyanazon a helyen, hogy azt mondhassam, na itt sok a pályagrafika. Célegyenesben hol leesik 18 fps-re hol megy 30-al. Totál lebutítottam grafikát 800x600 és kevesebb az fps mint patch előtt. Nem akarom ráfogni, csak ezt tapasztalom. Amúgy detto van daemonom és kifogástalanúl műxik mellette. Erőteljesen ALT+Taboztam az elmúlt fél órában és nem volt lefagyás, persze ez sztem csak a véletlen műve.
    nem kapcsoltad ki véletlenül a simple debris collision-t?

  18. #18

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam simán megy daemon tools-al. (4.08HE)
    Viszont a clone cd nem tetszett neki, de az már a BF2-nél kibukott még anno.
    Jéé egy ember aki BF2-zik is
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  19. #19
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 1.1 patch

    Nekem le kellett szednem a daemont, csak így indult el. Én is a DVD ki-be rakosgatást kerültem így meg. De gondolom csak unmountolnom kellett volna a GTR2-t mert ugye ha két GTR2 lemez van bent egyszerre, akkor azért nem indul el.
    LeMans gyakorlás közben nekem is többször hirtelen leesett 5-6 mp-re az fps. változatos helyeken, 1-2 fps-re. Majd megnézem nem-e ez a debris collision lett-e kikapcsolva, bár én semmit nem állítgattam.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  20. #20
    Balázs János Versenyző Johnyka logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 04.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    60

    Re: GTR2 1.1 patch

    Nekem viszont olyan gondom van, hogy mióta felraktam a patch-t nem tudok a multiba belépni, azt írja hogy "sikertelen kapcsolódás a szerverhez".
    Nincs valakinek valami ötlete hogy ez miért van?

  21. #21
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: GTR2 1.1 patch

    Kicsit félve raktam fel a patch-et,mivel nálam is fut a daemon,de eddig
    nem találkoztam semmi problémával.Annyi változást tapasztaltam,hogy eddig indításkor a lemezellenőrzés 30-50mp-et vett igénybe,a patch óta ez kb 15mp-re csökkent.

  22. #22
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg Johnyka írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem viszont olyan gondom van, hogy mióta felraktam a patch-t nem tudok a multiba belépni, azt írja hogy "sikertelen kapcsolódás a szerverhez".
    Nincs valakinek valami ötlete hogy ez miért van?
    Nyilván 1.0-ás szerverre próbáltál csatlakozni.

  23. #23
    Kovács Dávid2 Regisztrált Kovács Dávid logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 30.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    27

    Re: GTR2 1.1 patch

    sziasztok!
    tudom hogy ez a probléma nem ide tartozik egészen de nem tom hogy kell topicot csinálni
    van egy olyan problémám hogy nem enged fel netre a GTR2!!!
    azt írja ki hogy:incompatible game version!
    Miért van ez?eddig nem csinálta ezt!légyszi segítsetek mert megőrülök!!!

  24. #24

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg Kovács Dávid írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!
    tudom hogy ez a probléma nem ide tartozik egészen de nem tom hogy kell topicot csinálni
    van egy olyan problémám hogy nem enged fel netre a GTR2!!!
    azt írja ki hogy:incompatible game version!
    Miért van ez?eddig nem csinálta ezt!légyszi segítsetek mert megőrülök!!!

    Gondolom azért, mert vagy a patch-et nem raktad fel, vagy olyan szerverre csatlakozol ahol még nincs fent.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  25. #25
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: GTR2 1.1 patch

    Idézet Eredetileg Szekér Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Remek.

    Telepítés után:
    Emulator detected!
    Please deactivate bla bla bla.

    Ez ugye a daemon tools miatt van. Hát az tuti hogy nem fogom uninstalálni a gtr-2 miatt a daemon toolst. A másik fel emeg az, hogy nemtudom miért kér cd-t. Majd remélem lesz hozzá crack, mert ez így nem igazán bejövős.

    De gondoltam megpróbálom megtenni, amit szeretne. Daemon tools bezár, virtuális drive disabled. Ilyenkor viszont indításkor szátszáll a gtr-2. Sikeres patch, tudnak a srácok
    Nekem fent van daemon tools is, és müx!

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •