Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
  1. #1
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Difi beállítása

    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem a difi beállításához! A beállításokhoz a segítséget a GTR mérnöki kézkönyvéből és a Wéber Gábor által írt GPL-hez írt beállítási "kézikönyvet" használtam! A GTR mérnöki kézkönyve számomra egy kicsit homályosan fogalmaz, míg a Wéber Gábor féle meg másik játékhoz készült! Kérdéseim:
    1, az első értéknél - LOCK - a mikor zát jobban a difi, a kisebb vagy a nagyobb értéknél?
    2, a másik, hogy a COAST-nál a kisebb érték, vagy a nagyobb az előnyösebb! Annyit azért kisilabizáltam, hogy fékezénél és a kigyorsításnál jázótszik szerepet, csak nem értem pontosan hogy működik!
    3, a PRELOAD mennyiben változtaja mag a kocsi viselkedését?
    Köszi

  2. #2

    Re: Difi beállítása

    Szia,

    0% a teljesen nyitott difi (utcai) 100% a teljesen zárt (mint egy gokart, merevtengelyes) - ez igaz mindkét hajtási állapotra (power és coast). A preload az egyik fázisból a másik fázisba való átmenet milyenségét, sebességét határozza meg - azaz kis preload, hirtelen nagy erőket szabadít fel gázról motorfékre váltva (vagy fordítva), nagy preload pedig kicsit finomítja az átmenetet, de ezzel együtt veszít is valamennyit a kontrollálhatóságából, és több a súrlódási veszteség.


    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem a difi beállításához! A beállításokhoz a segítséget a GTR mérnöki kézkönyvéből és a Wéber Gábor által írt GPL-hez írt beállítási "kézikönyvet" használtam! A GTR mérnöki kézkönyve számomra egy kicsit homályosan fogalmaz, míg a Wéber Gábor féle meg másik játékhoz készült! Kérdéseim:
    1, az első értéknél - LOCK - a mikor zát jobban a difi, a kisebb vagy a nagyobb értéknél?
    2, a másik, hogy a COAST-nál a kisebb érték, vagy a nagyobb az előnyösebb! Annyit azért kisilabizáltam, hogy fékezénél és a kigyorsításnál jázótszik szerepet, csak nem értem pontosan hogy működik!
    3, a PRELOAD mennyiben változtaja mag a kocsi viselkedését?
    Köszi

  3. #3
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Difi beállítása

    Amennyiben a power és a coast érték egyenlő van-e és mennyi jelentősége a preload érték beállításának? Elvileg nincs mi között átmenetet szabályozzon.

  4. #4

    Re: Difi beállítása

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyiben a power és a coast érték egyenlő van-e és mennyi jelentősége a preload érték beállításának? Elvileg nincs mi között átmenetet szabályozzon.
    Mivel ugye az egyik gázadásnál érvényesül, a másik fékezésnél, ezért pont ellentétes terhelésváltás következik be, ami sztem nem mindegy hogy mennyire durván v. finoman megy végbe.
    A válasz sztem az, hogy van jelentősége, de majd a sokkal inkább hozzáértőek ezt jobban elmagyarázzák, ha tévednék.

  5. #5
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: Difi beállítása

    Én inkább azt nem értem, hogy a coast hatására azautó ugyanúgy viselkedik, mint a powernél, tehát a 100%-os coast zárás esetén ugyanúgy eltolja az orrát, mint 100% powernál? Nem igazán értem, ezek hogyan hatnak egy elsőkerekes autóra! Nekem ez a zavaros!

  6. #6
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Difi beállítása

    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Én inkább azt nem értem, hogy a coast hatására azautó ugyanúgy viselkedik, mint a powernél, tehát a 100%-os coast zárás esetén ugyanúgy eltolja az orrát, mint 100% powernál? Nem igazán értem, ezek hogyan hatnak egy elsőkerekes autóra! Nekem ez a zavaros!

    100%-os coast zárás a féktáv vége felé, a kanyarbemeneti ív elején érvényesül. Erősen alulkormányozott, de stabil az autó.
    100% powernál a kimeneti íven, gázadáskor érvényesül a hatás, ott lesz nagyon alulkormányozott.

  7. #7
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: Difi beállítása

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    100%-os coast zárás a féktáv vége felé, a kanyarbemeneti ív elején érvényesül. Erősen alulkormányozott, de stabil az autó.
    100% powernál a kimeneti íven, gázadáskor érvényesül a hatás, ott lesz nagyon alulkormányozott.
    Köszi most már tiszta, nem nagyon vágtam hogy működnek a dolgok de most már kezdem érteni!

  8. #8

    Re: Difi beállítása

    Idézet Eredetileg weberg írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    0% a teljesen nyitott difi (utcai) 100% a teljesen zárt (mint egy gokart, merevtengelyes) - ez igaz mindkét hajtási állapotra (power és coast). A preload az egyik fázisból a másik fázisba való átmenet milyenségét, sebességét határozza meg - azaz kis preload, hirtelen nagy erőket szabadít fel gázról motorfékre váltva (vagy fordítva), nagy preload pedig kicsit finomítja az átmenetet, de ezzel együtt veszít is valamennyit a kontrollálhatóságából, és több a súrlódási veszteség.
    EZ a gtr2-re is így igaz?? Mert ott van aki pont a fordítottját írja!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •