Találatok: 1 - 3 (3 összesen)

Téma: Magny-Cours KB óvások

  1. #1
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Magny-Cours KB óvások

    Bátorkodtam megnyitni.
    Eredetileg nem szerettem volna ehhez az eszköszhöz folyamodni, de felhívnám a VB figyelmét a Puskás Zoltán és Kovács Sándor között történt incidensre 3080-nál.
    Én megértem, hogy a pályákon nem mindenki egyformán gyors, mindenkinek a pálya más-más része fekszik, de lehet így is féktávot venni és lehet úgy is, ahogy én tettem azt Zoltán kollégámmal a cél utáni hosszú egyenes visszafordítójánál annak a körnek az elején. Kérném, hogy a VB nézze meg az incidens minden részletét és azt is bírálja el, ahogy próbáltam visszajönni a pályára! Sok választásom nem volt, hogy merre induljak. Sajnos a gépem nem valami bika szerkezet ha elérem a 30 fps-t akkor már örülhetek, ezért nálam egyszerre nincs sok versenyző bekapcsolva, de nem akarok kifogások mögé bújni. Zolival szemben nincs harag, de ez a sokadik verseny, ahol sokadszorra történik ilyen. Ami az én replayemen látszik az a világító féklámpám, ami a replayen nem látszik, az a Zoli világító féklámpája. De ez lehet, hogy a replay beállításának természetéből adódik.
    Szóval ez két óvásra való felhívás egyszerre!
    Köszönöm.

  2. #2

    Re: Magny-Cours KB óvások

    Én egy lekörözést találtam szabálytalannak 2441-nél amikor Hajnal Kornél megpróbálja lekörözni Sziráczki Balázst, aki erről nem akart tudomást venni.
    Kérném a versenybíróság ítéletét.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  3. #3
    Sziráczki Balázs Regisztrált Sziráczki Balázs logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Baja
    Életkor
    37
    Üzenetek
    42

    Re: Magny-Cours KB óvások

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy lekörözést találtam szabálytalannak 2441-nél amikor Hajnal Kornél megpróbálja lekörözni Sziráczki Balázst, aki erről nem akart tudomást venni.
    Kérném a versenybíróság ítéletét.
    Elismerem hogy ott hibáztam,de mentségemre legyen mondva ,hogy ott épp pozícióért csatáztam másrészt a célegyenes végén nem éreztem biztonságosnak magam mellé beengedni Kornélt (ott észleltem a kék zászlót).Az egyenes után viszont a féktávon már biztonságosan el tudtam engedni.Hülyeséget csináltam de nem érzem ezt akkorra szabálytalanságnak (az érintett sem jelzett ezért utólag!) másrészt azért mentem eddig csak kezdőversenyeken mert tisztában vagyok a hiányosságaimmal.
    Kérném a versenybíróságot hogy az esetet 2441-2474ig nézzék meg és ezután hozzanak döntést!
    Előre is köszönöm: Balázs

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •