Oldal: 42 / 42 ElsőElső ... 32 38 39 40 41 42
Találatok: 1.026 - 1.034 (1034 összesen)

Téma: GPL külföldi bajnokságok

  1. #1026
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz, de megmondom őszintén engem már csak -60 érdekel a hivatalos rank-en. Idén az eolc-s monaco-i verseny után remélem meg is lesz (már tavaly is meglehetett volna, de azon a héten pont más dolog kötött le).
    Na tessék, erre idén meg már pont nem lesz Monaco a challenge-ben. Még jó hogy nálad meg pont igen

    Majd ezen kívül asszem Road Atlantára és Watkins Glenbe is beugrok, csak úgy a pályák kedvéért. Mert másért nincs miért, uis az a helyzet hogy mostanra a te ligádban már több az alien mint az eolc-nál Robert 3:17-et megy az időmérőn, Iestin meg a versenyen 3:16-ot? Szinte megalázó volt, vagy legalábbis érthetetlen, mert eddig kb. egy szinten voltam velük vagy majdnem (persze mindig is gyorsabbak voltak vmennyivel), és Spa am is mindig feküdt nekem. Legalábbis a régi. Múlt héten meg kaptam 2 meg 3 secet tőlük. Ezt tényleg nem tudom hova tenni, nem is őket hanem magamat, hogy nekem miért nem megy az új Spa.

    Mark Barresi-ről nem is beszélve, ha ő megjelenik máris elmegy a kedvem az egésztől

    Na mindegy, az egyik utolsó projectem úgyis az eolc-hoz köthető, ott is, a challengeben is összehozni egy győzelmet. Csak legalább egyet. De évek óta nem sikerül, mert ott meg Podzielny az akit lehetetlen tiszta versenyben legyőzni. Most vasárnap voltam hozzá a legközelebb - és mégis mennyire távol voltam tőle. Mert hiába rajtoltam le és vezettem 30 kört, mert a 2. körben túl rámfutott amit úgy került el hogy elhagyta a pályát, utolért és simán körbeautózott

    Megfogadtam hogy ez az év lesz az utolsó, ha idén sem tudok futamot nyerni akkor feladom.



  2. #1027
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Na tessék, erre idén meg már pont nem lesz Monaco a challenge-ben. Még jó hogy nálad meg pont igen

    Majd ezen kívül asszem Road Atlantára és Watkins Glenbe is beugrok, csak úgy a pályák kedvéért. Mert másért nincs miért, uis az a helyzet hogy mostanra a te ligádban már több az alien mint az eolc-nál Robert 3:17-et megy az időmérőn, Iestin meg a versenyen 3:16-ot? Szinte megalázó volt, vagy legalábbis érthetetlen, mert eddig kb. egy szinten voltam velük vagy majdnem (persze mindig is gyorsabbak voltak vmennyivel), és Spa am is mindig feküdt nekem. Legalábbis a régi. Múlt héten meg kaptam 2 meg 3 secet tőlük. Ezt tényleg nem tudom hova tenni, nem is őket hanem magamat, hogy nekem miért nem megy az új Spa.

    Mark Barresi-ről nem is beszélve, ha ő megjelenik máris elmegy a kedvem az egésztől

    Na mindegy, az egyik utolsó projectem úgyis az eolc-hoz köthető, ott is, a challengeben is összehozni egy győzelmet. Csak legalább egyet. De évek óta nem sikerül, mert ott meg Podzielny az akit lehetetlen tiszta versenyben legyőzni. Most vasárnap voltam hozzá a legközelebb - és mégis mennyire távol voltam tőle. Mert hiába rajtoltam le és vezettem 30 kört, mert a 2. körben túl rámfutott amit úgy került el hogy elhagyta a pályát, utolért és simán körbeautózott

    Megfogadtam hogy ez az év lesz az utolsó, ha idén sem tudok futamot nyerni akkor feladom.
    Gyere csak, gyere! A '67-es sorozatra állítólag végig jönnek a Barresik is.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #1028
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Groundhog 1967 naptár

    • Apr 09, 2015 Road Atlanta71
    • Apr 16, 2015 Watkins Glen71
    • Apr 23, 2015 Halle-Saale-Schleife
    • Apr 30, 2015 Donnybrook71
    • May 07, 2015 Balcarce
    • May 14, 2015 Zeltweg71 + weather patch L3
    • May 21, 2015 Monaco
    • May 28, 2015 Indianapolis MS

    Aki kedvet érez az idén 17 éves GPL kipróbálására, az fogjon papírt, ceruzát, és jelentkezzen nálam
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #1029
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Hát hallod Jani, én most csütörtök után megfogadtam hogy Monaco-ban soha többet nem versenyzek. Mert ott tényleg nem lehet (tudod, van is az a mondás hogy az f1 már rég kinőtte Monacot, na ez sztem már 67-ben is így volt). Egyet lehet: folyamatosan csúszkálni. Meg vakon fordulni (mint a Loews-ben). Ahhoz meg nincs idegrendszerem Vagy legalábbis már nincs.

    Ezt mutatják az időeredményeim is. Nyavalyás 1 tizedet javítottam a Lotival, de az is csak egy kivételesen betalált kör volt. Mert amúgy még a 26 elejék sem nagyon jöttek. Fogalmam sincs régen mit és hogy csináltam.

    És így egyre távolabb a -60 Mosportra hárul gyaklag minden, ott kellene találni még több mint 3 tizedet...



  5. #1030
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hát hallod Jani, én most csütörtök után megfogadtam hogy Monaco-ban soha többet nem versenyzek. Mert ott tényleg nem lehet (tudod, van is az a mondás hogy az f1 már rég kinőtte Monacot, na ez sztem már 67-ben is így volt). Egyet lehet: folyamatosan csúszkálni. Meg vakon fordulni (mint a Loews-ben). Ahhoz meg nincs idegrendszerem Vagy legalábbis már nincs.

    Ezt mutatják az időeredményeim is. Nyavalyás 1 tizedet javítottam a Lotival, de az is csak egy kivételesen betalált kör volt. Mert amúgy még a 26 elejék sem nagyon jöttek. Fogalmam sincs régen mit és hogy csináltam.

    És így egyre távolabb a -60 Mosportra hárul gyaklag minden, ott kellene találni még több mint 3 tizedet...
    Én szeretem Monacót. Akkor is, ha néha nem adja ki A verseny első fele egészen fantasztikusan sikerült.



    Sajnos nekem nem jött PB, de rajta vagyok Már csak 2 tized hiányzik, hogy hozzam a 2008-as formámat

    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #1031
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Jani, ott volt 6 ember a rajtrácson, akkor miért nem volt 30 kör???????????????????? Én azt néztem az időmérő végén hogy ott van 6 ember a pályán (még ha Miele nem is futott végül mért időt, de nyilvánvaló volt hogy el fog indulni). Jó, akkor mondom 60 liter helyett legyen gyorsan a duplája (eredetileg 15 körre való volt a setup üza beállítása). Erre? Kovacs úgy otthagyott az 1. körben a hátsó egyenesben mint eb a sz*rát és már távolodott is el... mondom WTF???? Aztán hibáztam is az 1. hajtűben (na ez mondjuk az én saram, bár nyilván volt benne egy nagy adag kétségbeesés is a gyorsan megtapasztalt tempókülönbség miatt ), aztán viszont, ezáltal egy új helyzetbe kerülvén még a Ferrarikkal se nagyon bírtam.

    Értetlenségem tartott egészen a virtual sc-ig (vagy miig), akkor kezdett leesni hogy miről is van szó. A +60kg persze utána megtette jótékony hatását, esélyem sem volt még Flurke Ferrariját sem támadnom! Kiszabott frusztráló volt!

    Szal megint egy verseny ami el lett b.... és megint Reims. Nem igaz hogy itt soha nem akar összejönni egy normális verseny. Pont itt, ahol ekkora egyenesek vannak szélárnyék csatázni!

    Ne sértődj meg rajta (bár sztem úgyis meg fogsz), de őszintén szólva kezdem már unni a freeleo-nál ezeket az állandó kavarásokat. Ha egyszer 30 körre írsz ki egy versenyt akkor az legyen 30 kör! Aki ráun közben mert jaj de kevesen vagyunk és még mennyi van hátra az egész nyugodtan kiszállhat. Álljon félre és nyomjon egy esc-t.


    Kieg.: a kormányproblémádat majdnem elfelejtettem, azt term. én is sajnálom. Nekem jó ideje van már G27-em, ha vmiben tudok segíteni én is szívesen segítek.
    Utoljára módosította: convar; 2015. 07. 30. 23:18.



  7. #1032
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Jani, ott volt 6 ember a rajtrácson, akkor miért nem volt 30 kör???????????????????? Én azt néztem az időmérő végén hogy ott van 6 ember a pályán (még ha Miele nem is futott végül mért időt, de nyilvánvaló volt hogy el fog indulni). Jó, akkor mondom 60 liter helyett legyen gyorsan a duplája (eredetileg 15 körre való volt a setup üza beállítása). Erre? Kovacs úgy otthagyott az 1. körben a hátsó egyenesben mint eb a sz*rát és már távolodott is el... mondom WTF???? Aztán hibáztam is az 1. hajtűben (na ez mondjuk az én saram, bár nyilván volt benne egy nagy adag kétségbeesés is a gyorsan megtapasztalt tempókülönbség miatt ), aztán viszont, ezáltal egy új helyzetbe kerülvén még a Ferrarikkal se nagyon bírtam.

    Értetlenségem tartott egészen a virtual sc-ig (vagy miig), akkor kezdett leesni hogy miről is van szó. A +60kg persze utána megtette jótékony hatását, esélyem sem volt még Flurke Ferrariját sem támadnom! Kiszabott frusztráló volt!

    Szal megint egy verseny ami el lett b.... és megint Reims. Nem igaz hogy itt soha nem akar összejönni egy normális verseny. Pont itt, ahol ekkora egyenesek vannak szélárnyék csatázni!

    Ne sértődj meg rajta (bár sztem úgyis meg fogsz), de őszintén szólva kezdem már unni a freeleo-nál ezeket az állandó kavarásokat. Ha egyszer 30 körre írsz ki egy versenyt akkor az legyen 30 kör! Aki ráun közben mert jaj de kevesen vagyunk és még mennyi van hátra az egész nyugodtan kiszállhat. Álljon félre és nyomjon egy esc-t.


    Kieg.: a kormányproblémádat majdnem elfelejtettem, azt term. én is sajnálom. Nekem jó ideje van már G27-em, ha vmiben tudok segíteni én is szívesen segítek.
    Nincs kavarás. Ha nem vagyunk hatan, akkor féltáv. Ez most a véletlenek szerencsétlen összjátéka volt. A kormányprobléma miatt én kiestem a létszámból és fel is álltam a géptől, csak később láttam, hogy a 15 kör kihirdetése után még érkezett Frank, de akkor már mindegy volt... A többiek meg nyilván a kihirdetést követően már úgy vették, hogy az van érvényben, történjék bármi is.

    Elnézést a kellemetlenségekért.


    Szerk: Viszonylag ritkán járok már ide. Az ilyen hsz egyébként is jöhet privátba a Weekly-n.
    Utoljára módosította: Leo67; 2015. 08. 01. 09:40.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #1033
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    1965 SEASON III

    Dund1950-hishot.jpg

    A Groundhog liga (a régi HGPLM unokatestvére) mostantól hétfőn este működik!
    A versenyeket továbbra is 21:00-tól futjuk 60 fps-sel. (25 perc edzés, 35-40 perc futam)

    Az aktuális 1965-ös versenynaptárunk:
    • Sep 07 Zolder
    • Sep 14 Donington Park
    • Sep 21 Bikernieki
    • Sep 28 Pau
    • Oct 05 Dundrod 1950
    • Oct 12 Bridgehampton
    • Oct 19 Road Atlanta 1971
    • Oct 26 El Pinar
    • Nov 02 Adelaide


    Szabályzat és egy néhány hasznos link itt:
    http://freeleo.hu/weekly/?p:rules/

    Az érdeklődők érdeklődjenek itt vagy e-mailben
    groundhog/freeleo/hu
    Utoljára módosította: Leo67; 2020. 07. 08. 13:38.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #1034
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    2021-ben is Grand Prix Legends! 23 év után frissebb mint valaha! ��
    Indulnak az új évadok, versenyek 1955-től 1971-ig!

    Telepítési segítség: http://www.gplworld.de/en/grand-prix-legends
    Online ligák/versenyek: http://www.formulado.hu/weekly/
    Help: http://srmz.net/
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Leo67; 2021. 02. 20. 11:33.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 42 / 42 ElsőElső ... 32 38 39 40 41 42

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •