Oldal: 39 / 42 ElsőElső ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 UtolsóUtolsó
Találatok: 951 - 975 (1034 összesen)

Téma: GPL külföldi bajnokságok

  1. #951
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    A tegnapi köreim a 7. körtől kezdve, onnantól kezdve hogy Mossberg hibája után Ackerman-nek meg elfüstölt előttem a Ferrarija. Vagyis a biztos vezetés tudatában, kímélve a motort és saját magamat:


    Lap 7: 1m29.244s
    Lap 8: 1m29.117s
    Lap 9: 1m29.343s
    Lap 10: 1m29.191s
    Lap 11: 1m29.010s
    Lap 12: 1m29.050s
    Lap 13: 1m29.149s
    Lap 14: 1m29.224s
    Lap 15: 1m29.138s
    Lap 16: 1m29.043s
    Lap 17: 1m29.132s
    Lap 18: 1m29.351s
    Lap 19: 1m29.127s
    Lap 20: 1m29.158s
    Lap 21: 1m29.114s


    A race laptime consistency-m is 0.107 lett.

    Nem hencegni akarok ezzel, elvégre nem a leggyorsabb köröket futottam sorra. Csak maga az eredmény, az amplitúdó az ami meglepett. Ennyire következetesen, sallangmentesen talán még sohasem vezettem (És ez is vmi hamár Mossberg egyébként sokkal gyorsabb volt )



  2. #952
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    "Good choice "

    Az majd még elválik


    Am azért választottam a BRM-et mert idővel felötlött bennem az az igény hogy az összes autóval megyek 1x a szezonban. (Bár ezt azzal, hogy Rouenben is Cooperrel mentem némileg már akkor elrontottam Vagy ott, vagy Zandvoortban Lotussal kellett volna menni.) Namost a két utolsó futamra a BRM és a Brabham maradt, és bár a BRMhez egyik pályához sem volt setupom (Brabhames meg mind2höz van) úgy gondoltam hogy inkább itt kísérletezgetek mint a zöld pokolban

    Meg különben is, BRM - Nürbi kombó brrrrrrrrr



  3. #953
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    "Good choice "

    Az majd még elválik


    Am azért választottam a BRM-et mert idővel felötlött bennem az az igény hogy az összes autóval megyek 1x a szezonban. (Bár ezt azzal, hogy Rouenben is Cooperrel mentem némileg már akkor elrontottam Vagy ott, vagy Zandvoortban Lotussal kellett volna menni.) Namost a két utolsó futamra a BRM és a Brabham maradt, és bár a BRMhez egyik pályához sem volt setupom (Brabhames meg mind2höz van) úgy gondoltam hogy inkább itt kísérletezgetek mint a zöld pokolban

    Meg különben is, BRM - Nürbi kombó brrrrrrrrr
    A BRM+Nürbi nem rossz azért. Viszont most nekem is kimarad, mert az utolsó versenyen valami erősebbel akarok menni.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #954
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Groundhog

    A jövő heti szezonzáró Nürbi után egy 65F1/67F2 keverékszezonnal folytatjuk.

    Oct 31, 2013 Crystal Palace 1965 Trick-or-Treat Trophy
    Nov 07, 2013 Jarama F2 1967
    Nov 14, 2013 Donington Park 1965
    Nov 21, 2013 Laguna Seca 1967 F2 1967
    Nov 28, 2013 Syracuse 1965
    Dec 05, 2013 Hockenheimring 1967 F2 1967
    Dec 12, 2013 Leipzig 1965
    Dec 19, 2013 Brands Hatch F2 1967

    Ezek után lesz egy karácsonyi hotlap verseny (Oulton Park + 69x), majd a szokásos újévi gyorsulás (Z1000+69x). Aztán pedig ismét a Papyrus+1967 kombóval folytatjuk.

    http://freeleo.hu/weekly/
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #955
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán pedig ismét a Papyrus+1967 kombóval folytatjuk.
    Ide nincs vmi ötleted arra hogy hogyan lehetne azt elérni hogy legalább egyes futamokon Mossberg, Ackerman és én egy autóval induljon?

    Csakmert úgy tudom utálni amikor nem egyforma autóban ülünk és az dönti el köztünk a sorrendet és hiába írtam be rendszeresen hogy mivel indulok majd a versenyen Ackerman szinte sohasem mozdult rá. De Silverstoneban pl. Mossberg sem és tudom én hogy csak az Eagle vs. Brabham miatt nyertem olyan könnyedén... mint ahogy ki tudja, hogy Copperrel lett volna-e esélyem nyerni Watkinsban, hamár a BRMmel is csak 5 mp-re maradtam le...

    Nekem vhogy mindig az az igazi verseny, az igazi kihívás amikor a technikai feltételek uazok, mert akkor tényleg csak rajtunk múlik minden.

    Csak kérdezem
    Utoljára módosította: convar; 2013. 10. 19. 19:22.



  6. #956
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ide nincs vmi ötleted arra hogy hogyan lehetne azt elérni hogy legalább egyes futamokon Mossberg, Ackerman és én egy autóval induljon?

    Csakmert úgy tudom utálni amikor nem egyforma autóban ülünk és az dönti el köztünk a sorrendet és hiába írtam be rendszeresen hogy mivel indulok majd a versenyen Ackerman szinte sohasem mozdult rá. De Silverstoneban pl. Mossberg sem és tudom én hogy csak az Eagle vs. Brabham miatt nyertem olyan könnyedén... mint ahogy ki tudja, hogy Copperrel lett volna-e esélyem nyerni Watkinsban, hamár a BRMmel is csak 5 mp-re maradtam le...

    Nekem vhogy mindig az az igazi verseny, az igazi kihívás amikor a technikai feltételek uazok, mert akkor tényleg csak rajtunk múlik minden.

    Csak kérdezem

    Esetleg beiktathatunk egy-két márkaversenyt. Egyébként meg, amikor belépsz a szerverre, nézd meg ki mivel van, és aszerint dönts a saját autódról
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #957
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként meg, amikor belépsz a szerverre, nézd meg ki mivel van, és aszerint dönts a saját autódról
    Bár így menne ez Ill. valóban mehetne, amennyiben minden egyes versenyre az összes autóval felkészülnék. Nade kinek van arra ideje és energiája? Szal érted, ez nem olyan mint pl. a pókerben hogy melyik székhez üljek, itt a döntést már napokkal előtte meg kell hozni.

    A márkaverseny ötletéhez: csinálhatnánk pl. úgy is majd azt a soron következő 67-es bajnokságot hogy minden adott futamon csak adott márkával lehet indulni (ill, ha az is 8 versenyes lesz akkor legfeljebb vmelyiket 2x is elővesszük - pl. a Ferrarit, úgyis az a legnépszerűbb ahogy nézem). Így megvolna az én vágyálmom is, de azok sem járnának rosszul akik többféle kocsival is szeretnek indulni, hisz a változatosság meglesz



  8. #958
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Bár így menne ez Ill. valóban mehetne, amennyiben minden egyes versenyre az összes autóval felkészülnék. Nade kinek van arra ideje és energiája? Szal érted, ez nem olyan mint pl. a pókerben hogy melyik székhez üljek, itt a döntést már napokkal előtte meg kell hozni.

    A márkaverseny ötletéhez: csinálhatnánk pl. úgy is majd azt a soron következő 67-es bajnokságot hogy minden adott futamon csak adott márkával lehet indulni (ill, ha az is 8 versenyes lesz akkor legfeljebb vmelyiket 2x is elővesszük - pl. a Ferrarit, úgyis az a legnépszerűbb ahogy nézem). Így megvolna az én vágyálmom is, de azok sem járnának rosszul akik többféle kocsival is szeretnek indulni, hisz a változatosság meglesz
    Igen, valami ilyesmire gondoltam én is. Részben vagy egészben volt is már erre példa a GBGPL korszakban.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #959
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    A freeleo-ról, és csak a szokásos kérdés: ez mi ill. kell-e?

    "GPL 1965 Mod Installer 2.0.2
    http://gem.ebi-service.de/GPL65F1_Altern…0.2.exe

    This installer basically installs a complete GPL 1965 F1 Mod Version 2.0.2. To allow a one-click installation this installer is a merged installation of the original GPL 1965 F1 Mod Version 2.0.1, the high res version of the Lotus 33 and the later published Version 2.0.2. Additional the recommended steering wheel fix from MECH is included as well. You will find the 65mod raised add-on from MECH in the repository\GPL65\MECH folder as well as an option in the “Select Components”. You have the choice to select the original, full installation, a customized, a historic ride height or a historic ride height with 2D helmets. There’s still some interesting debate as to the ride height of the original mod or the changed one from MECH is the right one. Due to the zillion options I’ll leave that to you and so I have limited the options to basically 2 when you want to use the ride height fix from MECH.

    From Bernd Nowak's website.
    http://gplps.wordpress.com/gplps-gpl-installer/"




    Na meg joesaward.wordpress.com-os cikk miről szól? Jól értem hogy meg akarják újból építeni Chrystal Palace-t? De hol? Ott ahol eredetileg is volt vagy vhol máshol?



  10. #960
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    A freeleo-ról, és csak a szokásos kérdés: ez mi ill. kell-e?

    "GPL 1965 Mod Installer 2.0.2
    http://gem.ebi-service.de/GPL65F1_Altern…0.2.exe

    This installer basically installs a complete GPL 1965 F1 Mod Version 2.0.2. To allow a one-click installation this installer is a merged installation of the original GPL 1965 F1 Mod Version 2.0.1, the high res version of the Lotus 33 and the later published Version 2.0.2. Additional the recommended steering wheel fix from MECH is included as well. You will find the 65mod raised add-on from MECH in the repository\GPL65\MECH folder as well as an option in the “Select Components”. You have the choice to select the original, full installation, a customized, a historic ride height or a historic ride height with 2D helmets. There’s still some interesting debate as to the ride height of the original mod or the changed one from MECH is the right one. Due to the zillion options I’ll leave that to you and so I have limited the options to basically 2 when you want to use the ride height fix from MECH.

    From Bernd Nowak's website.
    http://gplps.wordpress.com/gplps-gpl-installer/"




    Na meg joesaward.wordpress.com-os cikk miről szól? Jól értem hogy meg akarják újból építeni Chrystal Palace-t? De hol? Ott ahol eredetileg is volt vagy vhol máshol?
    Az installert azoknak linkeltem, akiknek még nincs telepítve esetleg 65mod.

    Crystal Palace egy épület volt, amit a Hyde Parkban húztak fel 1851-ben, hogy helyet biztosítjon egy (nagy) kiállításnak [Great Exhibition]. Később átköltöztették egy új helyre (ne kérdezd hogyan ), ahol aztán 1936-ban leégett. Ezt az épületet akarja most egy kínai cég újraépíteni. A versenypálya a régi helyszínen volt. Azzal kapcsolatban egész biztosan nem fog semmi történni. ( Nem is tudom, miért linkeltem )
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #961
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Trükkös kis pálya ez a Crystal... amilyen rövid és egyszerűnek tűnik olyan nehéz Tény hogy négy (fékezős) kanyarja van összvissz, de abból háromban kanyarodás közben kell fékezni. (A harmadik meg a tetejébe még folyamatosan csökkenő ívű is.) Ha ezekben túl elöl van a fékerőeloszlás akkor mocskosul tolja az orrát, ha túl hátul akkor meg jó eséllyel megforogsz.

    53 végénél jobbakat nem is tudtam menni, szal itt nagy eséllyel csúnyán verve leszek (Főleg ha Gregory és Roo is jön, utóbbi pl. 53 elejét is tud menni.)


    Am nagy köszönet érte hogy nem kell majd egy-egy win után lemondani egy autóról... ez 65 modnál, addon pályáknál, amikor van hogy csak egyetlen setup van egyetlen kocsihoz óriási könnyítés, már ami az ember dolgát illeti egy-egy felkészülés kapcsán - főleg amikor van kemény 1 órája rá



  12. #962
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Hát nem is sikerült rá normálisan felkészülni. Azért nem gondoltam volna hogy Nürbi szintű kell hozzá.



  13. #963
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem is sikerült rá normálisan felkészülni. Azért nem gondoltam volna hogy Nürbi szintű kell hozzá.
    Kár, hogy ilyen sokkal a vége előtt kiléptél. Engem simán beértél volna.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #964
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Kár, hogy ilyen sokkal a vége előtt kiléptél. Engem simán beértél volna.
    Á dehogy. Én amikor 1x elkezdek hibázni, akkor - ahogy egyre csökken a motiváció és nő a frusztráltság - ált.ban később még többet fogok, esni kelni meg semmi értelme.

    A 2. hibám után egyébként James versenyét is elb*sztam, mert pont akkor hajtottam vissza a pályára amikor ő megérkezett. Ilyenkor utána már eleve pofám sincs a szerveren maradni.



  15. #965
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Á dehogy. Én amikor 1x elkezdek hibázni, akkor - ahogy egyre csökken a motiváció és nő a frusztráltság - ált.ban később még többet fogok, esni kelni meg semmi értelme.

    A 2. hibám után egyébként James versenyét is elb*sztam, mert pont akkor hajtottam vissza a pályára amikor ő megérkezett. Ilyenkor utána már eleve pofám sincs a szerveren maradni.
    Pedig kellene, hogy legyen. Én speciel pont azt utálom, amikor valaki kilök, aztán meg ott hagy egyedül
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #966
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig kellene, hogy legyen. Én speciel pont azt utálom, amikor valaki kilök, aztán meg ott hagy egyedül
    Mondjuk ebben is van vmi


    Ja, am még mondani akartam hogy láttad hogy a vrocon Ackerman is elindított egy Crystal servert egyidőben veled csütörtök este? Igazából nem is értettem... lehet hogy új konkurenciád lesz?



  17. #967
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ebben is van vmi


    Ja, am még mondani akartam hogy láttad hogy a vrocon Ackerman is elindított egy Crystal servert egyidőben veled csütörtök este? Igazából nem is értettem... lehet hogy új konkurenciád lesz?
    Johnny és Maarten jöttek volna hozzánk, de valamiért nem tudtak csatlakozni...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #968
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Jani, 3 dolog:


    - először is, szólhatnál a többiekre (persze főleg az újoncokra), hogy a verseny alatt nyomjanak ki mindent ami a sávszélt viszi. Tehát pl. torrentet alap, ill. skype-ot, böngészőt, stb., mindent. (Jó, kivéve a vírusírtót, azt én sem szoktam mert nem merem Az úgyis inkább csak egy kis memóriát meg procit visz el.)

    Csakmert - nemtom neked feltűnt-e - mintha mostanában egyre több lenne a laggoló játékos és ez Doningtonban már néha kritikus volt. Volt pl. olyan akit körökig azért nem mertem lekörözni mert fél percekre eltűnt!


    - aztán, ez már csak egy kérdés, gondoltam bepróbálkozom vele () : mivel látom vhogy Lagunára megint nem tűnik nagy érdeklődés mi lenne ha 65 moddal is engedélyeznéd az indulást? (Talán más is jár még olyan cipőben mint én.) Tudom hogy a 65 lassabb de azt lesz*nám. Mert egyébként érdekelne Laguna, nagyon is (meg Hockenheim és Brands Hatch is), de csak ezekért nem fogok felrakni egy modot.

    Csak ötlet


    - és végül: őszintén sajnálom hogy ennyien kifagytak (az neked megvan, hogy Mossberg, Ackerman és Taber mp-re egyszerre fagyott ki? direkt megnéztem). Ahogy azt is ha emiatt ez a pálya is feketelistára kerül, mert Brands Hatch mellett a másik kedvenc angol pályám. (A pályakészítők nemhogy inkább csinálnának egy normális Doningtont, meg Riverside-ot meg satöbbit, amik fagynak, mint már 6. Sebringet meg fantasyket...)

    Amúgy sem értem, a múltkor nem volt semmi ilyesmi probléma, akkor most miért volt?
    Utoljára módosította: convar; 2013. 11. 18. 10:02.



  19. #969
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Jani, 3 dolog:


    - először is, szólhatnál a többiekre (persze főleg az újoncokra), hogy a verseny alatt nyomjanak ki mindent ami a sávszélt viszi. Tehát pl. torrentet alap, ill. skype-ot, böngészőt, stb., mindent. (Jó, kivéve a vírusírtót, azt én sem szoktam mert nem merem Az úgyis inkább csak egy kis memóriát meg procit visz el.)

    Csakmert - nemtom neked feltűnt-e - mintha mostanában egyre több lenne a laggoló játékos és ez Doningtonban már néha kritikus volt. Volt pl. olyan akit körökig azért nem mertem lekörözni mert fél percekre eltűnt!


    - aztán, ez már csak egy kérdés, gondoltam bepróbálkozom vele () : mivel látom vhogy Lagunára megint nem tűnik nagy érdeklődés mi lenne ha 65 moddal is engedélyeznéd az indulást? (Talán más is jár még olyan cipőben mint én.) Tudom hogy a 65 lassabb de azt lesz*nám. Mert egyébként érdekelne Laguna, nagyon is (meg Hockenheim és Brands Hatch is), de csak ezekért nem fogok felrakni egy modot.

    Csak ötlet


    - és végül: őszintén sajnálom hogy ennyien kifagytak (az neked megvan, hogy Mossberg, Ackerman és Taber mp-re egyszerre fagyott ki? direkt megnéztem). Ahogy azt is ha emiatt ez a pálya is feketelistára kerül, mert Brands Hatch mellett a másik kedvenc angol pályám. (A pályakészítők nemhogy inkább csinálnának egy normális Doningtont, meg Riverside-ot meg satöbbit, amik fagynak, mint már 6. Sebringet meg fantasyket...)

    Amúgy sem értem, a múltkor nem volt semmi ilyesmi probléma, akkor most miért volt?
    Ráadásul a versenyt megelőző esti teszten se volt semmi gond… Egyébként én is gondolkoztam, hogy javasolni fogom Ginettónak meg a többi pályaépítő mesternek, hogy feküdjenek rá ezekre a klasszikusokra. Oulton Park/Goodwood is problémás ugye…

    A modokat nem szeretném keverni. Egyrészt a honlap nem tudja feldolgozni Másrészt úgy érzem, még több probléma lenne belőle. Telepítsd fel az F2-t! Tényleg jó.

    Az újoncok sávszélproblémája attól tartok nem az általad felsoroltak miatt létezik. Amennyire tudom, egyszerűen csak instabil a kapcsolatuk… Azért szólok majd
    Utoljára módosította: Leo67; 2013. 11. 18. 10:41.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #970
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Jani, innen mi az ami feltétlen kell és mi az ami opciós?

    A Laguna67_v1.1.zip (4.5 MB) tudom hogy maga az install. De pl. mi van a track online.ini -vel? Ha szükséges, akkor azt majd egyébként - miután bemásoltam a track könyvtárába - át kell nevezni track.ini-re?


    U.i.: egyébként nagyon szép, de ami ennél sokkal fontosabb, nagyon hasznos weboldal



  21. #971
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Jani, innen mi az ami feltétlen kell és mi az ami opciós?

    A Laguna67_v1.1.zip (4.5 MB) tudom hogy maga az install. De pl. mi van a track online.ini -vel? Ha szükséges, akkor azt majd egyébként - miután bemásoltam a track könyvtárába - át kell nevezni track.ini-re?


    U.i.: egyébként nagyon szép, de ami ennél sokkal fontosabb, nagyon hasznos weboldal
    Köszi

    A Laguna67_v1.1.zip-en kívül minden opciós. A track online.ini az csak a szerveroldalon számít. Egyébként igen, át kell(ene) nevezni track.ini-nek, hogy működjön. Az asphalt-változatokból az 1024-et mostmár szerintem minden gép elbírja, szóval csak nyugodtan. Az ai-t tedd fel, ha a gép ellen szeretnél menni. Én vasárnap nagyon kellemes kis versenyt futottam velük. Szerencsére az F2-AI kiválóan elboldogul a legtöbb pályán. A no_hay_press nem tudom mit csinál. Valamit a szalmabálákkal
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #972
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Rohadt bója, és rohadt gumibálák


    Am most nem azért Jani, de ez az F2 mod sztem nem egy nagy szám. Jó persze, ezt is vezetni kell, de erő bennük semmi - igaz, a 65ben sem, de azokat legalább lehet húzatni (főleg a Hondát), nem forognak le ilyen gyorsan (ennél rendszeresen a határolón megyek, mert hang alapján azt hiszem hogy még csak félfordulatnál járok) és hangjuk is van, nem csak ez a zümmögés.

    Plusz még setupok sincsenek ehhez a modhoz, azt én meg nem tudok és nem is akarok. Így maradt a default nekem, az meg... hát olyan amilyen.

    Nem értem miért nem a 30as és 50es évek modtervezeteivel haladtak inkább, minthogy létrehozták ezt a "lebutított" 65öt. Azokban mennyivel nagyobb "élménypotenciál" volna!

    Mind1, hamár felraktam azért lenyomom Hockenheimet és Brandst, előbbin pl. még kíváncsi leszek mennyire lehet szélárnyékozni vele...



  23. #973
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Rohadt bója, és rohadt gumibálák


    Am most nem azért Jani, de ez az F2 mod sztem nem egy nagy szám. Jó persze, ezt is vezetni kell, de erő bennük semmi - igaz, a 65ben sem, de azokat legalább lehet húzatni (főleg a Hondát), nem forognak le ilyen gyorsan (ennél rendszeresen a határolón megyek, mert hang alapján azt hiszem hogy még csak félfordulatnál járok) és hangjuk is van, nem csak ez a zümmögés.

    Plusz még setupok sincsenek ehhez a modhoz, azt én meg nem tudok és nem is akarok. Így maradt a default nekem, az meg... hát olyan amilyen.

    Nem értem miért nem a 30as és 50es évek modtervezeteivel haladtak inkább, minthogy létrehozták ezt a "lebutított" 65öt. Azokban mennyivel nagyobb "élménypotenciál" volna!

    Mind1, hamár felraktam azért lenyomom Hockenheimet és Brandst, előbbin pl. még kíváncsi leszek mennyire lehet szélárnyékozni vele...
    Nálam speciel a 65-nek nincs rendes hangja És ez nem lebutított 65, hanem inkább átmenet a 65 és a 67 között. Szerintem Több autót is próbáltál?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #974
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam speciel a 65-nek nincs rendes hangja
    Mert nem használsz rendes hangpakkokat! A 65ösök nagyrészt V8-asok, a 67F2esek meg soros négyesek. Már sztem ezzel gyak.lag eldőlt a kérdés
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    És ez nem lebutított 65, hanem inkább átmenet a 65 és a 67 között. Szerintem
    Lehet hogy átmenet de azért ha a technikai paramétereket nézzük még igencsak a 65höz áll közelebb. F1 65 1500ccm, 200-240LE, F2 67 1600ccm, 220-230LE. Finoman szólva sem egetverőek a különbségek (de ezt sztem "a pilótafülkében is érezni").

    Az F1 67 mint tudjuk már tényleg más kávéház 3000ccm, ~400LE.
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Több autót is próbáltál?
    Nem, de az időmérőn hallottam a többiek masináját is és sztem egyik kutya másik eb.

    De mint mondtam azért még adok neki esélyt, kettőt mindenképpen



  25. #975
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Mert nem használsz rendes hangpakkokat! A 65ösök nagyrészt V8-asok, a 67F2esek meg soros négyesek. Már sztem ezzel gyak.lag eldőlt a kérdés

    Na, feltettem ezt: http://srmz.net/index.php?showtopic=8403 . Patent
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 39 / 42 ElsőElső ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •