Oldal: 1 / 42 1 2 3 4 5 11 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (1034 összesen)

Téma: GPL külföldi bajnokságok

  1. #1
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    GPL külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem pontos A jGPL ('Jani GPL' haha) az én kis offline 69F2 sorozatom a gép ellen, amikor ráérek. A britek (G.B. GPL) hivatalos honlapja itt található: www.gbgpl.com/. E-mailben küldök még infót.

    /off vége
    És ez a hivatalos angol bajnokság? és ezek szerint külföldiek is indulhatnak? akár én is?

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GBGPL

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    És ez a hivatalos angol bajnokság? és ezek szerint külföldiek is indulhatnak? akár én is?
    (Bocsi, még nem érkeztem mailt írni...)

    Nem, ahogy tudom nincs hivatalos angol bajnokság. Ez is inkább international, hiszen magyar, svéd, holland, belga, stb. indulói is vannak szép számmal. Indulhatsz te is, Peter Stenningnek kell írnod egy jelentkezős mailt.

    A GBGPL mellett van egyébként még UK GPL is, ami brit. Az EOLC pedig egy nagy euroliga, Brixel Laci indult is náluk párszor.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GBGPL

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az EOLC pedig egy nagy euroliga, Brixel Laci indult is náluk párszor.
    Erről már egyszer hallottam, de mi is ez pontosan? Tudsz nekem erről mesélni egy kicsit?

  4. #4
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Külföldi bajnokságok

    http://www.eolc.de/index.html

    Laci vagy Juha pedig biztosan megosztja majd a tapasztalatait a négyórás Le Mans-i futamról
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #5
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: GBGPL

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Erről már egyszer hallottam, de mi is ez pontosan? Tudsz nekem erről mesélni egy kicsit?
    Az EOLC az egy nagggyon zsír liga. Lényeg, mivel sokan vannak, több futamot rendeznek ugyanazon a pályán és TE a köridőd alapján a veled hasonló köridőkkel rendelkező "kollégák" mellé leszel beosztva, ez mindenképpen nagyon jó, mert így minden futamon biztos lehetsz benne, hogy az ellenfelek veled egyenrangúak. Plusz-mínusz 1 mp, szóval elég szoros a futam így, ami ugye izgi

    Én már mentem velük, és jó volt, jó a szerverük is.

    Gondolkodtam is rajta sajnos, hogy átpártolok oda, mivel a HGPLM-ben nagyon megfogyatkoztunk már,, de aztán mégse mentem oda.

    Szal jó versenyeket lehet náluk futni, ráadásul mindig tele a rajtrács

  6. #6
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GBGPL

    Idézet Eredetileg Zolee [Hun] írta Hozzászólás megtekintése
    Az EOLC az egy nagggyon zsír liga. Lényeg, mivel sokan vannak, több futamot rendeznek ugyanazon a pályán és TE a köridőd alapján a veled hasonló köridőkkel rendelkező "kollégák" mellé leszel beosztva, ez mindenképpen nagyon jó, mert így minden futamon biztos lehetsz benne, hogy az ellenfelek veled egyenrangúak. Plusz-mínusz 1 mp, szóval elég szoros a futam így, ami ugye izgi

    Én már mentem velük, és jó volt, jó a szerverük is.

    Gondolkodtam is rajta sajnos, hogy átpártolok oda, mivel a HGPLM-ben nagyon megfogyatkoztunk már,, de aztán mégse mentem oda.

    Szal jó versenyeket lehet náluk futni, ráadásul mindig tele a rajtrács
    Engem is nagyon izgat ez a liga. Természetesen az első a HGPLM, hiszen még sosem voltam bajnok, de 2. ligaként szívesen csatlakoznék. A GBGPL-t akartam 2. ligának magamnak, de elég laggos nekem a szerverük, bár nem tudom, majd elválik hogy melyikben indulok, lehet hogy mindháromban, ha az időm engedi. Most megyek, mert éppen a szabályzatot próbálom lefordítani magamnak hűséges szótáram segítségével.

  7. #7
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GBGPL

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is nagyon izgat ez a liga. Természetesen az első a HGPLM, hiszen még sosem voltam bajnok, de 2. ligaként szívesen csatlakoznék. A GBGPL-t akartam 2. ligának magamnak, de elég laggos nekem a szerverük, bár nem tudom, majd elválik hogy melyikben indulok, lehet hogy mindháromban, ha az időm engedi. Most megyek, mert éppen a szabályzatot próbálom lefordítani magamnak hűséges szótáram segítségével.
    A GBGPL hamarosan visszaköltözik a finn szerverről Angliába. Nekem egyébként sosem volt problémám vele.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #8
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: Külföldi bajnokságok

    Segítséget szeretnék kérni az angolul tudó kollégáktól. Nekiültem lefordítani az EOLC szabályzatát, de marad benne néhány mondat amivel nem boldogultam. Légyszi olvassátok át és egészítsétek ki.
    Elöre is köszönöm.

    EOLC_rules.rtf

  9. #9
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget szeretnék kérni az angolul tudó kollégáktól. Nekiültem lefordítani az EOLC szabályzatát, de marad benne néhány mondat amivel nem boldogultam. Légyszi olvassátok át és egészítsétek ki.
    Elöre is köszönöm.

    EOLC_rules.rtf
    Néhány mondat, Ádám?! Meglátom mit tehetek, de légyszi segítsen vki és kezdje a vége felől a korrigálást, én megyek előre
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #10
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is ezt a jelet akartam a "néhány mondat " után tenni, csak elfelejtettem Bocsi, hogy komolyan vettétek

  11. #11
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645

    Re: Külföldi bajnokságok

    Hát igen, az 1000 km-es Lemans-i verseny az egyik legkeményebb csatám volt, a GridB-ben lettem 7. Akkor még billentyűvel nyomtam, szóval sokan a csodájára jártak annak, hogy egyáltalán lépést tudok tartani a többiekkel (azért 3 kört csak rám vertek 4 óra 19 perc alatt )

    De akit inkább említeni kéne, az Kiss Ricsi, aki rendszeresen indul EOLC GridA-ban, és dobogós-dobogóközeli helyeket szerez. Keményen nyomja
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  12. #12
    Regisztrált Zolee [Hun] logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Isaszeg
    Életkor
    49
    Üzenetek
    790

    Re: Külföldi bajnokságok

    Toltam egy racét a britekkel,,, nagyon szoros volt végig

    http://crazyf1.atw.hu/GPL/RACEREPORTS/65/index.html


    GPL RULEZ :heyjoe67_

  13. #13
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    EOLC szabályzat

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget szeretnék kérni az angolul tudó kollégáktól. Nekiültem lefordítani az EOLC szabályzatát, de marad benne néhány mondat amivel nem boldogultam. Légyszi olvassátok át és egészítsétek ki.
    Elöre is köszönöm.

    EOLC_rules.rtf
    ELŐSZÓ

    Az EOLC alapelve szerint lehetőséget ad a GPL versenyzőknek a hasonló képességűekkel szembeni kötetlen és ingyenes küzdelemre.

    Az EOLC a versenyzőkre bízza a választást, hogy ki milyen autóval, milyen színű sisakban, milyen nézetben, milyen játékvezérlővel, milyen névvel kíván részt venni (a sorozatban). Mindaddig amíg betartja a szabályokat, bárkit örömmel látunk.

    Az EOLC négy különböző kupát indít ebben az évben: az EOLC Challange, az Ovál Kupa, az Iron Man Kupa és az Interkontinentális Kupa. A szabályok hasonlóak minden kupában (a csak egy-egy kupára vonatkozó szabályok külön olvashatók). A kupák versenyhelyszínei megtalálhatók a versenynaptárban.


    AZ EOLC adminjai


    Az adminok felelősek az irányításért. Vannak versenybírák (grid admins), szerverindító (server admin) és honlapfelelős (web admin). A versenybírák alkotják a versenybíróságot, melynek feladat többek között a büntetések kiszabása is.

    A versenybíráknak lehetősége van pályától függően kis mértékben módosítani a szabályokon. Például ők döntik el, hogy a rajtbalesetek szükség van-e bármi külön eljárásra, valamint azt, hogy egy baleset meddig számít rajtbalesetnek. Emiatt minden verseny előtt figyelmesen el kell olvasni a kiírást.

    Az adminok örömmel fogadnak bárminemű segítséget. Az EOLC bármely tagja kezdeményezet együttműködést, mindössze egy e-mailt kell írnia az adminsXeolcXde címre. Az aktív adminok döntik el, hogy felvesznek-e vagy sem.

    Ha egy legalább tíz napig tartó szavazás eredménye szerint a szavazók legalább 50%-a kéri azt, akkor egy admint le lehet mondatni posztjáról. Ha ennek nem tesz eleget, akkor törlődik a tagsága.


    A NEVEZÉS KÖVETELMÉNYEI

    A versenyzőnek gondosan el kell olvasni a szabályokat.

    Az EOLC-tagsághoz regisztrálj az EOLC fórumon (forum.eolc.de). Szívesen vesszük, ha néhány szóval be is mutatkozol. Néhány nap múlva megkapod a hozzáférést a további opciókhoz, azaz képes leszel nevezni a versenyekre.

    A tagsági regisztráció nem egyezik meg a versenyre való nevezéssel, amelynek minden versenyed előtt meg kell esnie. Az edzőfutamokra nem szükséges jelentkezni.

    (Folyt. köv.)
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #14
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: EOLC szabályzat

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    ELŐSZÓ

    Az EOLC alapelve szerint lehetőséget ad a GPL versenyzőknek a hasonló képességűekkel szembeni kötetlen és ingyenes küzdelemre.

    Az EOLC a versenyzőkre bízza a választást, hogy ki milyen autóval, milyen színű sisakban, milyen nézetben, milyen játékvezérlővel, milyen névvel kíván részt venni (a sorozatban). Mindaddig amíg betartja a szabályokat, bárkit örömmel látunk.

    Az EOLC négy különböző kupát indít ebben az évben: az EOLC Challange, az Ovál Kupa, az Iron Man Kupa és az Interkontinentális Kupa. A szabályok hasonlóak minden kupában (a csak egy-egy kupára vonatkozó szabályok külön olvashatók). A kupák versenyhelyszínei megtalálhatók a versenynaptárban.


    AZ EOLC adminjai


    Az adminok felelősek az irányításért. Vannak versenybírák (grid admins), szerverindító (server admin) és honlapfelelős (web admin). A versenybírák alkotják a versenybíróságot, melynek feladat többek között a büntetések kiszabása is.

    A versenybíráknak lehetősége van pályától függően kis mértékben módosítani a szabályokon. Például ők döntik el, hogy a rajtbalesetek szükség van-e bármi külön eljárásra, valamint azt, hogy egy baleset meddig számít rajtbalesetnek. Emiatt minden verseny előtt figyelmesen el kell olvasni a kiírást.

    Az adminok örömmel fogadnak bárminemű segítséget. Az EOLC bármely tagja kezdeményezet együttműködést, mindössze egy e-mailt kell írnia az adminsXeolcXde címre. Az aktív adminok döntik el, hogy felvesznek-e vagy sem.

    Ha egy legalább tíz napig tartó szavazás eredménye szerint a szavazók legalább 50%-a kéri azt, akkor egy admint le lehet mondatni posztjáról. Ha ennek nem tesz eleget, akkor törlődik a tagsága.


    A NEVEZÉS KÖVETELMÉNYEI

    A versenyzőnek gondosan el kell olvasni a szabályokat.

    Az EOLC-tagsághoz regisztrálj az EOLC fórumon (forum.eolc.de). Szívesen vesszük, ha néhány szóval be is mutatkozol. Néhány nap múlva megkapod a hozzáférést a további opciókhoz, azaz képes leszel nevezni a versenyekre.

    A tagsági regisztráció nem egyezik meg a versenyre való nevezéssel, amelynek minden versenyed előtt meg kell esnie. Az edzőfutamokra nem szükséges jelentkezni.

    (Folyt. köv.)
    Tudod Mester, Te vagy a legnagyobb!!!

    Alig fordítgattam mellé a kis szótárrammal ahogy figyelem.

  15. #15
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Post VROC-F2 következő futamai

    Ahol nincs jelölve ott tetszőleges 69F2 autóval lehet indulni.

    12/16 Albi
    12/23 Reims
    12/30 SNOWitude (csak McLarenek)
    1/6 Castle Combe
    1/13 Keimola
    1/20 East London
    1/27 Clermont-Ferrand (65MOD F1)
    2/3 Anderstorp
    2/10 Norisring

    A versenyek magyar idő szerint 15 órakor kezdődnek 45 perc időmérő edzéssel.

    http://uk.groups.yahoo.com/group/vroc-f2/
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #16
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Post GPL Italia F2

    Fulvio szervezi a 2007-es olasz F2 bajnokságot,a VROC-F2 sorozathoz hasonlóan a 69MOD autóival. Az Intermediate-Long versenyek hétfő esténként magyar idő szerint 22 órakor kezdődnek. Első futam január 15-én. A VROC-F2 és a Mara(?) sorozatok versenyzői indulhatnak, de gondolom, ha valaki egyiknek sem tagja, de jelentkezik e-mailben, akkor sincs gond.

    Versenyek: Thruxton, Hockenheim, Pau, Nürburgring, Jarama, Zolder, Monza, Reims, Tulln Langenbarn, Imola, Albi, Vallelunga

    http://gplitaliaf2.drivingitalia.net/
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #17
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Külföldi bajnokságok

    "Soha ne mondd hogy soha" - hát elindultam a ma esti GBGPL Kyalami GP-n Sajna a vége előtt hét körrel lehalt alattam a BRM, de azért jó volt

    http://www.gbgpl.com/weekly/festival...i_gp/Race.html
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #18
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: Külföldi bajnokságok

    Division 1
    Allan Davis
    Bosse Froderberg
    Mick Chapman
    David Cooke jnr
    Gez Dickenson (B)
    Johnny Hendrix
    Leffa Westlund
    Martin Gilmour
    Paul McLuskey (B)
    Roo Mellor (B)
    Von Blade (B)
    Kiss Zolee
    Andrew Aitken
    Dan Weggemans (B)
    Colm O'Regan
    Sandeep Banerjee
    Natan Veksler
    Scott Gelsthorpe (B)
    Adam Varga

    Division 2

    Andy Livingston
    Ben Summers
    Jani Posta
    Jon Evans (B)
    Kevin Hughes
    Magnus Rubensson
    Mike Jackson
    Mike Javelin
    Nick Smith
    Niven Howlettt
    Peter Stenning (B)
    Robert Burton
    Timo Vermeersch
    Richard Welsh (B)
    Lazslo Brixel (B)
    Davor Mirkovic (B)
    Mark Hughes (B)
    Colin McDonald
    Nick Maxted (B)
    Steve Morgan
    Mike Ratters
    William Tway (B)

    Division Free
    Eligible drivers

    Jo Andreasson
    Lazslo Brixel
    Mike Javelin
    Richard Welsh
    Richard Bergqvist
    Gabor Soos
    William Tway
    + any division 2 class B drivers

    Ezek szerint bekerültem ?

  19. #19
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Division 1
    Ezek szerint bekerültem ?
    Igen és bár Pete nem írta, de -- amennyiben van szabad hely -- minden DivFree versenyző indulhat a Div2 ClassB-ben is..
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #20
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen és bár Pete nem írta, de -- amennyiben van szabad hely -- minden DivFree versenyző indulhat a Div2 ClassB-ben is..
    nem fordítva, div2 class b-sek indulhatnak a div free-ben? én így értelmezem.

  21. #21
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    nem fordítva, div2 class b-sek indulhatnak a div free-ben? én így értelmezem.
    Ez igaz és ezt bele is írta. Amit én írtam, azt viszont Pete nem említette, de attól még igaz

    Az hogy a div2 classB indulhat a div free-ben egészen pontosan azt jelenti, hogy részt vehet a divF pontversenyben és mehet tetszőleges autóval. DE! a divF versenyeken részt vehet bárki más is a felsőbb divíziókból -- annyi megkötéssel, hogy egy Div1-es csak BRM/Honda/Cooper autókkal mehet, míg a Div2 egyéb (classA) versenyzői csak BRM/Honda/Cooper/Brabham/Ferrari autókkal. Honnan ismerős ez?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #22
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: Külföldi bajnokságok

    Te Jani, ami az angoloknak 8:00 pm GMT, az nekünk 21:00? És milyen futamok lesznek ma? Felvettem a chatroomot a vrocban, a versenyekre itt is még külön jelszó van?

  23. #23
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Te Jani, ami az angoloknak 8:00 pm GMT, az nekünk 21:00? És milyen futamok lesznek ma? Felvettem a chatroomot a vrocban, a versenyekre itt is még külön jelszó van?
    Természetesen a gbgpl-ről beszélek

  24. #24
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Te Jani, ami az angoloknak 8:00 pm GMT, az nekünk 21:00? És milyen futamok lesznek ma? Felvettem a chatroomot a vrocban, a versenyekre itt is még külön jelszó van?
    Jaja, nálunk az 2100. Lásd még GBGPL World Clock
    http://www.timeanddate.com/worldcloc...50,101,676,771

    Ma egyébként a szokásos Saturday Fun Race-ek lesznek -- aki ráér, indul
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #25
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, nálunk az 2100. Lásd még GBGPL World Clock
    http://www.timeanddate.com/worldcloc...50,101,676,771

    Ma egyébként a szokásos Saturday Fun Race-ek lesznek -- aki ráér, indul
    No de 3 pályán 1xe? És te indulsz? És itt is vannak osztályok? És van külön jelszó?

Oldal: 1 / 42 1 2 3 4 5 11 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •