Oldal: 38 / 42 ElsőElső ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 UtolsóUtolsó
Találatok: 926 - 950 (1034 összesen)

Téma: GPL külföldi bajnokságok

  1. #926
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Squierr írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm, meg is van. Már csak a VROC / iGOR chaten izgulok, hogy csak nekem rossz, vagy másoknak is, mivel a megoldásra nem jöttem rá.
    Nálam most jó a chat! Ha neked továbbra sincs, akkor sincs probléma. Ott leszek a szerverlistán, csatlakozz!
    Utoljára módosította: Leo67; 2013. 06. 20. 20:59.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #927
    Jankovits Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 12. 19.
    Város
    Nyergesújfalu
    Üzenetek
    50
    Nekem még mindig ugyanaz a baja, ezt az üzenetet dobja ki:

    "Unexpectedly disconnected from the chat server.
    Check your internet connection and try to reconnect"

    Ettől függetlenül be tudok lépni a szerverekre
    http://users.atw.hu/adgj/gplbar.PNG

  3. #928
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Squierr írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem még mindig ugyanaz a baja, ezt az üzenetet dobja ki:

    "Unexpectedly disconnected from the chat server.
    Check your internet connection and try to reconnect"

    Ettől függetlenül be tudok lépni a szerverekre
    Lehet, hogy a tűzfalad/vírusírtód nyírja ki.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #929
    Jankovits Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 12. 19.
    Város
    Nyergesújfalu
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy a tűzfalad/vírusírtód nyírja ki.
    Tűzfalat kikapcsoltam, vírusírtóm régóta nincs Mindegy, a versenyeken nem akadályoz, úgyhogy nem gond... vagy mégis kéne?
    http://users.atw.hu/adgj/gplbar.PNG

  5. #930
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Formátumváltozás!

    A nyár további részére vakációs üzemmódba kapcsol a Groundhog liga. Ez azt jelenti, hogy a Summer Hotlap Challenge keretén belül hotlapozunk offline. A köridőket egyelőre a Ranken keresztül intézzük, de tervezem, hogy a honlapon is lesz egy minirank. Hetente más-más pálya lesz, az első helyszín Buenos Aires 1953 az F2-es moddal.
    http://freeleo.hu/weekly/index.php?p...&race=20130704
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #931
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Létszám kell. Mert, ha csak négyen vagyunk, az nem feltétlenül szórakoztató egy ilyen hosszabb pályán...
    Emlékszem, ebben régebben is más volt az álláspontunk

    Én most is azt mondom hogy nem az számít hogy hányan vagyunk egy versenyen hanem hogy hányan vannak körülötted. Annak idején voltak nagyon unalmas versenyeim is a HGPLMnél, akkor is ha sokan voltunk. Dehát ha 1x Ricsiék elléptek, én meg a többi üldözőtől... Viszont pl. Nathannal, vagy Markkal borzasztó jó meccseket tudok/tudtam vívni, még akkor is ha csak páran voltunk. Mert mi ketten ott voltunk egymásnak.

    Érted mit akarok mondani? Hidd el, lehetne oltári jó futamot menni Reimsben is 4 fővel is - feltéve, ha senki sem szakad le. Ehhez persze mindenkinek egy kicsit gyakni kellene előre, mert ha vki úgy esik be edzésre hogy np, van 20 percem betanulni akkor hótziher hogy az első komolyabb féktávot elhibázza, és ha azt nagyon akkor már nincs az a szélárnyékhatás ami visszahozná őt a versenybe...

    Szal sztem a felkészültségen múlik a legtöbb.
    Utoljára módosította: convar; 2013. 08. 13. 15:41.



  7. #932
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Emlékszem, ebben régebben is más volt az álláspontunk

    Én most is azt mondom hogy nem az számít hogy hányan vagyunk egy versenyen hanem hogy hányan vannak körülötted. Annak idején voltak nagyon unalmas versenyeim is a HGPLMnél, akkor is ha sokan voltunk. Dehát ha 1x Ricsiék elléptek, én meg a többi üldözőtől... Viszont pl. Nathannal, vagy Markkal borzasztó jó meccseket tudok/tudtam vívni, még akkor is ha csak páran voltunk. Mert mi ketten ott voltunk egymásnak.

    Érted mit akarok mondani? Hidd el, lehetne oltári jó futamot menni Reimsben is 4 fővel is - feltéve, ha senki sem szakad le. Ehhez persze mindenkinek egy kicsit gyakni kellene előre, mert ha vki úgy esik be edzésre hogy np, van 20 percem betanulni akkor hótziher hogy az első komolyabb féktávot elhibázza, és ha azt nagyon akkor már nincs az a szélárnyékhatás ami visszahozná őt a versenybe...

    Szal sztem a felkészültségen múlik a legtöbb.
    Na jó, de nagyobb létszámból nagyobb eséllyel lesznek olyanok, akik szintén tudnak készülni, és szinten vannak veled vagy velem
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #933
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó, de nagyobb létszámból nagyobb eséllyel lesznek olyanok, akik szintén tudnak készülni, és szinten vannak veled vagy velem
    Igaz, de: én biztos készülnék. Mark is. Alex is. Vagyis az eleje fix. De ha akarsz te is ottlehetsz, csak gyakorolj. És ha már te is ottvagy akkor kit érdekelnek a többiek? Úgy értem, aki meg nem készül az meg akkor meg is érdemli hogy a végén, egyedül bóklásszon

    Am komolyan gondolom hogy itt 65tel nagy eséllyel lehetne rendezni egy extra fun versenyt. Elvégre ismerjük a mod szélárnyékfizikáját. Annyira erős hogy a kisebb vezetési hiányosságokat, hibákat sztem simán lekompenzálná, mint pl. ami Mark és köztünk, többiek között van. Hisz a pálya 90%ban padlógáz lenne, a T1 is, talán a T2ben el kellene egy kicsit venni a gázt. Ez azt jelenti hogy van utána a hajtű és az uccsó visszafordító. Tehát összesen 2, azaz kettő kanyart kellene jól begyakorolni, azon kívül meg csak taposni neki ami a csövön kifér


    Itt jegyzem meg hogy meglátásom szerint, uezen okokból pl. oválokat is lehetne ezzel a moddal rendezni, 1000% hogy sokkal izgalmasabb, küzdelmesebb versenyeket hoznának mint a 67.



  9. #934
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Igaz, de: én biztos készülnék. Mark is. Alex is. Vagyis az eleje fix. De ha akarsz te is ottlehetsz, csak gyakorolj. És ha már te is ottvagy akkor kit érdekelnek a többiek? Úgy értem, aki meg nem készül az meg akkor meg is érdemli hogy a végén, egyedül bóklásszon

    Am komolyan gondolom hogy itt 65tel nagy eséllyel lehetne rendezni egy extra fun versenyt. Elvégre ismerjük a mod szélárnyékfizikáját. Annyira erős hogy a kisebb vezetési hiányosságokat, hibákat sztem simán lekompenzálná, mint pl. ami Mark és köztünk, többiek között van. Hisz a pálya 90%ban padlógáz lenne, a T1 is, talán a T2ben el kellene egy kicsit venni a gázt. Ez azt jelenti hogy van utána a hajtű és az uccsó visszafordító. Tehát összesen 2, azaz kettő kanyart kellene jól begyakorolni, azon kívül meg csak taposni neki ami a csövön kifér


    Itt jegyzem meg hogy meglátásom szerint, uezen okokból pl. oválokat is lehetne ezzel a moddal rendezni, 1000% hogy sokkal izgalmasabb, küzdelmesebb versenyeket hoznának mint a 67.
    Alex egyébként lezárta GPL-es karrierjét, és attól tartok, hogy Mark is követte az iR/rF2 színtérre...

    Sajnos mostanában a szombat reggeli (vagy délutáni) 30 perc mellett csak kb. 15 percet tudok gyakorolni egy vagy két hétköznap reggel... De általában ezekben is benne van egy-két Pause gomb
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #935
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Szeptember 5-én indul a brit (/holland/magyar) Groundhog liga 1967-es szezonja.

    • Kyalami
    • Zandvoort
    • Spa-Francorchamps
    • Rouen
    • Silverstone
    • Monza
    • Watkins Glen
    • Nurburgring


    Autóválasztás: tetszőleges, kivéve a futamgyőzteseknek, akik nem vezethetik a nyertes autóikat a következő három versenyükön.
    Sérülés: "Advanced"
    Javítás: korlátlan
    Időmérő: 20-30 perc
    Verseny: 35-45 perc ("Int-Long")
    FPS: 60 fps
    Szerver: 21:00, J.Posta, iGOR-ból

    További részletek a honlapon: http://freeleo.hu/weekly/

    GPL DEMO: http://www.gamershell.com/download_6101.shtml
    GPL 1.3 patch: http://hgplm.gtr-masters.hu/download...PATCH_v1.3.zip
    iGOR: http://gplmz.bcsims.com/misc/GPLS_0422.exe
    Nigel's rasterizers: http://srmz.net/index.php?showtopic=3727
    60 FPS patch: http://hgplm.gtr-masters.hu/download/egyeb/60fpsv2.zip
    Pribluda: http://srmz.net/index.php?showtopic=...=30#entry48129
    Általános GPL-infók magyarul: http://hgplm.gtr-masters.hu/?main=gpl
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #936
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Jani, az a helyzet hogy nem könnyíted meg a döntésemet azt illetőleg, hogy foglalkozzak-e komolyabban az új szezonnal.


    Először is, mint látom gyak.lag egyáltalán nem egyeztetted össze az eolc-s naptárral. Márpedig ha ott vasárnap egy x pályán verseny van, nekem pl. úgy érzem nem szerencsés még előtte 3 nappal is egy másik pályával "foglalkozni". Hisz utána marad 2 napom felkészülni az eolc-s versenyre, ami vagy elég vagy nem. És ha közbejön vmi akkor inkább nem.

    Aztán, mint olvasom az a terved hogy végig BRMmel mész. Namost, ha tényleg nem lesznek a Barresik, akkor megint menjek állandóan tökegyedül elől? Merthogy nekem meg eszem ágában sincs (mármint BRMezni végig).

    És végül azt is láttam hogy marad az a szabály is hogy ha nyersz akkor a köv. versenyeken más autóval kell indulni. Kár, merthogy tiszta hülyeség - hiszen úgyis pár részvevős fun race az összes, magyarán kit érdekel az egész. Arról nem is beszélve hogy adott esetben mennyire megnehezítheted vele vki helyzetét, gondolok itt pl. egy olyan szitura amikor a köv. pályán is arra (és csak arra) az autóra van az embernek setupja amelyikkel épp nyert. Pl. az enyémet.



  12. #937
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Jani, az a helyzet hogy nem könnyíted meg a döntésemet azt illetőleg, hogy foglalkozzak-e komolyabban az új szezonnal.


    Először is, mint látom gyak.lag egyáltalán nem egyeztetted össze az eolc-s naptárral. Márpedig ha ott vasárnap egy x pályán verseny van, nekem pl. úgy érzem nem szerencsés még előtte 3 nappal is egy másik pályával "foglalkozni". Hisz utána marad 2 napom felkészülni az eolc-s versenyre, ami vagy elég vagy nem. És ha közbejön vmi akkor inkább nem.

    Aztán, mint olvasom az a terved hogy végig BRMmel mész. Namost, ha tényleg nem lesznek a Barresik, akkor megint menjek állandóan tökegyedül elől? Merthogy nekem meg eszem ágában sincs (mármint BRMezni végig).

    És végül azt is láttam hogy marad az a szabály is hogy ha nyersz akkor a köv. versenyeken más autóval kell indulni. Kár, merthogy tiszta hülyeség - hiszen úgyis pár részvevős fun race az összes, magyarán kit érdekel az egész. Arról nem is beszélve hogy adott esetben mennyire megnehezítheted vele vki helyzetét, gondolok itt pl. egy olyan szitura amikor a köv. pályán is arra (és csak arra) az autóra van az embernek setupja amelyikkel épp nyert. Pl. az enyémet.
    Nyáron lett volna ez a szezon, de aztán a vakációk miatt őszre csúszott. Ez már így marad. (Volt egy időszak, amikor a HGPLM-ben is az EOLC-hez igazodtunk, de igazából mindegy volt.)

    Valószínűleg utolsó szezonom, ezért a kedvenc BRM-mel megyek Jelentkezett Lars Mossberg -70. Ha tényleg jön, akkor vele harcolhatsz elől Nekem továbbra sincs időm számottevő gyakorlásra.

    Valami szabály kellett az nyertesekre. Kreditettel nem akarok bonyolítani, ez még egyszerűbb. Tudom, nem sokat számít, de legalább színesíti a mezőnyt a nem feltétlenül egyértelmű autókkal.

    Kérlek, ennyi év tapasztalattal a hátad mögött ne sírj, hogy nincs egy autó+pálya kombóra setupod
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #938
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Valami szabály kellett az nyertesekre.
    Hát ez az, miért kellett, mi az hogy kellett?
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Kérlek, ennyi év tapasztalattal a hátad mögött ne sírj, hogy nincs egy autó+pálya kombóra setupod
    Pedig nincs. Hisz egy adott elkövetkezendő verseny kapcsán ált. csak egyfajta autóra próbálgattam setupokat, olyanra nemigen vetemedtem hogy többféle kocsival is megtegyem - hisz az időm azért nekem is véges

    Csakúgy "esti körözgetés vmi random pályán több márkával is" jegyében meg végképp nem szoktam gpl-ezni, mindig csak azon megyek ami a naptárban jön.



  14. #939
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645
    Üdv srácok,

    nem akarom elkiabálni, de szeretnék valamikor visszatérni.
    Minden megoldás érdekel, de ahogy az elmúlt években, szabadidőm továbbra is nagyon kevés.
    Hol szoktatok felbukkanni hétvégén?
    Általában szombat-vasárnap van esély rá, hogy induljak futamokon, bár a jövő heti Groundhog Spa-ra megpróbálok szabadságot intézni, ha a hardver is összeáll...

    GLA, remélem hamarosan versenyzünk!
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  15. #940
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv srácok,

    nem akarom elkiabálni, de szeretnék valamikor visszatérni.
    Minden megoldás érdekel, de ahogy az elmúlt években, szabadidőm továbbra is nagyon kevés.
    Hol szoktatok felbukkanni hétvégén?
    Általában szombat-vasárnap van esély rá, hogy induljak futamokon, bár a jövő heti Groundhog Spa-ra megpróbálok szabadságot intézni, ha a hardver is összeáll...

    GLA, remélem hamarosan versenyzünk!
    HEllo!
    Velem csak csütörtök este tudsz találkozni a Groundhogon. Hétvégén EOLC és GPLRacer van ha jól tudom.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #941
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Hol szoktatok felbukkanni hétvégén?
    Szevasz! Hétvégén, ha van verseny az eolc-n nyomom. Gyere te is! Itt a versenynaptára:
    http://eolc.de/board/open.php?f=kale...432909cbe81305

    A klasszikus, 67 autókkal Papy pályákon bajnokság az a Challenge, ott indulnak a legtöbben.

    Jó versenyeik vannak különben, elég népes és színvonalas mezőnnyel (értsd: mindig 10 feletti és az eleje tele van aliennel, én is csak a középmezőnyben tolom ált. ), nem nagyon vannak rajtkarambolok ahol a fél mezőny resetelhet meg utána is, a többség figyel a másikra, szal elég felelősségteljes versenyzés folyik.


    Jani, tőled meg akartam kérdezni, hogy az a "Valószínűleg utolsó szezonom" pontosan mit akar jelenteni? Csak versenyzőként vagy mint honlap tulajdonosként is?



  17. #942
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645
    Jajj, miket hagytam ki, EOLC veteránként...
    Még mindig megy az OvalCup, kedvenc pályáimmal...

    Tudtok segíteni a csütörtöki Spa futamhoz alap pálya fájlokkal, meg grafikai update-tel?
    Valahol a régi CD-k közt van elásva a GPL játékCDm, a DEMO meg ugye csak Watkins Glent tartalmazza.

    THX
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  18. #943
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Jajj, miket hagytam ki, EOLC veteránként...
    Még mindig megy az OvalCup, kedvenc pályáimmal...

    Tudtok segíteni a csütörtöki Spa futamhoz alap pálya fájlokkal, meg grafikai update-tel?
    Valahol a régi CD-k közt van elásva a GPL játékCDm, a DEMO meg ugye csak Watkins Glent tartalmazza.

    THX
    Az alap Spa benne lesz ebben: http://glp.atw.hu/
    Itt pedig az update: http://f1legends.ch/update/circuits/spa.php

    Majd arra ügyelj, hogy legyen 60fps patch is! http://hgplm.gtr-masters.hu/download/egyeb/60fpsv2.zip
    Utoljára módosította: Leo67; 2013. 09. 18. 09:20.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  19. #944
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645
    Köszi

    UPD
    Na, offline módban már működik, első tiszta köröm Spa-n 3:22
    Így múlik el a világ dicsősége, de nem gond, majd megyek a mezőny végén, óvatosan.

    Remélem, a holnap estét el tudom intézni munkahelyen, ha 21:00-kor még nem lennék jelen, lesz valaki chatszobában? Vagy állandó jelszóval lehet csatlakozni?
    Utoljára módosította: Brixel Laci; 2013. 09. 18. 15:17.
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  20. #945
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi

    UPD
    Na, offline módban már működik, első tiszta köröm Spa-n 3:22
    Így múlik el a világ dicsősége, de nem gond, majd megyek a mezőny végén, óvatosan.

    Remélem, a holnap estét el tudom intézni munkahelyen, ha 21:00-kor még nem lennék jelen, lesz valaki chatszobában? Vagy állandó jelszóval lehet csatlakozni?
    Lesz társaságod, Cooperrel megyek majd 3:21 környékén.

    A notórius késők közül lehet esetleg valaki a szobában, de végülis mindegy, mert nincs jelszó.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #946
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Jani, nekem nem válaszolsz? Szal mi lesz a GBGPL-el, a szezon után megszűnik?

    A másik meg a Pitstop patch, légyszi segíts



  22. #947
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Jani, nekem nem válaszolsz? Szal mi lesz a GBGPL-el, a szezon után megszűnik?
    (Már régen nem GBGPL...)

    Egyelőre elég jól alakulnak a csütörtök esték. Ha maradnak a jelenlegi (családi) körülmények, akkor folytatom. Jó lenne azért, ha a 8-10 vagy több fős létszám is állandósulna...
    Utoljára módosította: Leo67; 2013. 09. 22. 13:22.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #948
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645
    Ma este ::eolc:: Mexico. Megpróbálok menni, bár elég gyenge a jelenlegi köridőm...
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  24. #949
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    (Már régen nem GBGPL...)

    Egyelőre elég jól alakulnak a csütörtök esték. Ha maradnak a jelenlegi (családi) körülmények, akkor folytatom. Jó lenne azért, ha a 8-10 vagy több fős létszám is állandósulna...
    Na igen, bár Markról perspeciel nem azt mondtad hogy visszavonult?

    És kössz a patch telepítéséhez is a segítséget, majd azt is lecsekkolom!


    Laci: na milyen volt Mexikó, hogy ízlett?
    Utoljára módosította: convar; 2013. 09. 29. 22:22.



  25. #950
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645
    Jó kis gyakorló futam volt nekem, kezdenek visszajönni a régi rutinos dolgok. Talán fog ez még menni

    A tiszta köreim mind 1:49-esek voltak (két napja még 1:52-vel szenvedtem), és a mezőny végével valamennyire tudtam tartani a tempót, végül 12. lettem, egy kör hátránnyal.

    Közben izzítom a gépet, ezt az új PC-t nem erre raktam össze, hanem DTS-kódolásra, 0dB-en, teljesen zajmentesen. Kicsit melege volt, de rátettem a házra egy 12-es ventit, így már bírni fogja a 'passzív' hűtés.
    Telepítem a pályákat, látom már van OvalRank is, CanAm mod, érdekes lesz (tegnap hajnalban már teszteltem is 100 kört Daytonán )
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

Oldal: 38 / 42 ElsőElső ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •