Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (71 összesen)
  1. #1

    Az első autós játékod?

    Hello!

    Kiváncsi volnék, hogy nektek melyik volt az első autós játékotok, és mikor! Nekem a Need for Speed 1. Anyám munkahelyén rakta fel nekem az egyik gépre a cégnél dolgozó rendszergazda, és csakúgy ámúltam a játék szépségétől meg hogy üldöztethettem magam a zsarukkal. Király játék volt akkor, és a Need for Speed szerintem azóta is emlékezetes részekkel bővűl, csak egy baj van velük, hogy műszerfalas nézet utoljára a Porsche 2000-ben volt.........................

    ----> Húú, már most jó sokan írtatok. Csak így tovább!!!!!!! Vannak számomra ismeretlen, és ősrégi játékok, amikről mégcsak nem is halottam, de érdekes, hogy még C64-en is nyomtátok!!!... Amúgy az eredeti kérdés az volt, hogy az ELSŐ autós játékotok mi volt, !!!DE LÁTOM HOGY A NOSZTALGIÁZÁS MINDENKIT ELRAGADOTT, ÉS ÍGY JOBB IS, HOGY AZ UTÁNNA KÖVETKEZŐKET IS ELMONDJÁTOK, EZ MARADJON IS ÍGY!!!, HÁT AKKOR MÁR ÉN IS FELSOROLOM: Na tehát az nfs 1 után jött az IndyCar Series, aztán NFS Porsche 2000 amit már az első kormányommal a Logitech Wingman Formula Force GP-vel nyomtam. Akkor az volt számomra a világ legjobb és legélethűbb játéka. Később az NFS Hot Pursuit2, a Williams F1, a Colin McRae Rally 2-3-4, az NFS Underground, a TOCA 1-2, és most már csak a szimulátorok a nyerők, de egyenlőre csak a Richard Burns Rally-t meg a GTR-t nyomom az új MOMO-mmal....!

    Köszi a hozzászólásokat!
    Utoljára módosította: The Italian; 2006. 11. 07. 21:17.

  2. #2
    Szabó Dávid Regisztrált savoo logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    91

    Re: Az első autós játékod?

    Az első autós játékom PC-n a Stunts volt. De jó is volt az...

  3. #3

    Re: Az első autós játékod?

    4 éves lehettem ,, egy dömperem volt a homokozóban ..

    Első szimulátor PC-n amit sokat nyomtam, a GP3 volt, majd jött az F1Challenge, és most már régóta a GPL.

  4. #4

    Re: Az első autós játékod?

    C16-oson volt valami F1-es. Hangja mint a légyzümmögés
    Pc-n a Stunts.

  5. #5
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: Az első autós játékod?

    Na igen commodore-on a Raves néven ismerté vált Geof Crammond (igen már akkor is ő csinálta) Formula autós játékkal kezdtem.
    PC-n a Stunts és a Duel voltak egyértelműen az első autós játékok amivel ügyetlenkedtem majd sokáig Rally világában éltem a Network Rally sorozattal és Újra Geof Crammond GP1-2-3-4

  6. #6
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Az első autós játékod?

    Commodore 64: REVS aztán "Test Drive 3", Scalectrix, Pit Stop 1-2 + vmi Ferrari F1-téma, de azt képtelenség volt irányítani

    Amiga: vmi F1-es, ami egész jó volt, csak nem az én gépem volt, úgyhog ritkán láttam...

    PC: terep! Colin McRae Rally 2 és kis késéssel a Grand Prix Legends ami ugye szintén

    Revs
    terep
    Utoljára módosította: Leo67; 2006. 11. 07. 20:45.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #7

    Re: Az első autós játékod?

    Ááá, igen, a pitstop-ban volt légyzümmögés

  8. #8

    Re: Az első autós játékod?

    én is c64-en kezdtem, a grand prix circuit (accolade követte el) volt a legtöbbet nyúzott program, volt benne mclaren, ferrari meg williams. de ahogy elnézem a revs screenshotot, szerintem én is nyomtam azzal, bár nem sokat, az nem valami f-3-as gépekkel volt?

    a test drive a saját meghajtómmal nem indult sajnos, de nagy kedvenc lett volna, volt pitstop is, de az nem volt elég "szimes"

    pc-n az f1gp a microprose-tól ami a szimrajongást elindította bennem. gp2 is volt, aztán nfs első része, amit máig nem sikerült überelniük. se a fizika, se a videók, se a zene terén.

    mostanság LFS meg GTR2, de ha holtszezon van, vagy elment a kedvem a szimektől, akkor volt rpg (morrowind, evil islands, oblivion) vagy focimenedzser is befigyelt (fm2006, régebben a cm sorozat amíg a SI csinálta)

  9. #9
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Az első autós játékod?

    Én GP2-vel kezdtem aztán GP3 és lassan 1 éve GPL-ezek.

  10. #10
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Az első autós játékod?

    C64 REVS Akkor még az a néhány vonal a képernyőn is teljesen realisztikus volt.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  11. #11
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Az első autós játékod?

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Én GP2-vel kezdtem aztán GP3 és lassan 1 éve GPL-ezek.
    Most világosodtam meg! A GPL az valójában a GP-sorozat ötvenedik része!!!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #12
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Az első autós játékod?

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    C64 REVS Akkor még az a néhány vonal a képernyőn is teljesen realisztikus volt.
    Vagyunk már vagy négyen Revs-rajongók. Egy emulátoros hotlap competiont összerakhatnánk
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #13
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: Az első autós játékod?

    Hosszú évekig nyomtuk itt a haverokkal nemrég még emun is kipróbáltam de úgy már nem az igazi viszont az eredetit még mindig nagyon komálom

  14. #14

    Re: Az első autós játékod?

    -Haverok C64-én valami "F1es-hátulrólnézős".
    -PC-n TestDrive (az milyen jó volt, FF képen a Ferrarival a hegyi utakon száguldozni... mért nem tudnak ilyet csinálni? A mostaniakban 126541m széles az úttest, nincs forgalom, csak mutatóban pár autó ) , GP2 ...

    Megvettem a kormányt -> Rally Champ. (2000) a favorit! Az FFB-től nem tudtam felemelni a kezem egy szakasz végén
    MultiPly-korszak megindult, ahogy Ákos beszerzett egy gépet:F19x/GP4/... GTR/GTR2

    (GP4-ben tetszett a "sisak-imitáló" funkció)

  15. #15
    Borbély Attila Regisztrált Voodoo logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    136

    Re: Az első autós játékod?

    C64 : Pit Stop 1-2 , Stunt car racer (nagyon nagy volt) tesdrive sorozat , grand prix circuit , Street road meg volt valami fölülnézetes kamionos...

    PC : Stunts , Street road 1-2 , indy500 (azt hiszem ez volt a neve) , gta,
    Indycar series , colinok meg az összes autós játék ami létezett onnantól.
    Most így hirtelen ezek jutottak eszembe
    Takács Gyula - Borbély Attila - Hungarian Racing Club - BMW E90

  16. #16
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: Az első autós játékod?

    F1GP Amigán 1992-ben,aztán F1GP2, F1RS,Sports Car GT, F1GP3, F1GP4,F1 2002,F1CH,F1CH mod ETCC 2003.A best számomra a GP3 és az ETCC volt.

  17. #17
    Szabó Dávid Regisztrált savoo logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    91

    Re: Az első autós játékod?

    Idézet Eredetileg Voodoo írta Hozzászólás megtekintése
    C64 : Pit Stop 1-2 , Stunt car racer (nagyon nagy volt) tesdrive sorozat , grand prix circuit , Street road meg volt valami fölülnézetes kamionos...

    PC : Stunts , Street road 1-2 , indy500 (azt hiszem ez volt a neve) , gta,
    Indycar series , colinok meg az összes autós játék ami létezett onnantól.
    Most így hirtelen ezek jutottak eszembe
    Indy500-al mennyit játszottunk a Tomcyval...

  18. #18

    Re: Az első autós játékod?

    Nekem a GTR volt az első autós játékom. 2004 decemberében kezdtem.

  19. #19

    Re: Az első autós játékod?

    Idézet Eredetileg Voodoo írta Hozzászólás megtekintése
    PC : Stunts , Street road 1-2 , indy500 (azt hiszem ez volt a neve) , gta,
    Indycar series , colinok meg az összes autós játék ami létezett onnantól.
    Most így hirtelen ezek jutottak eszembe
    tényleg, az indy 500 volt az első pc-s amivel játszottam, csak akkor még nem saját gépen. az indycar 1 is nagy kedvenc volt, a 2 már nem jött be annyira, persze kizárólag billentyűzettel

  20. #20

    Re: Az első autós játékod?

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Vagyunk már vagy négyen Revs-rajongók. Egy emulátoros hotlap competiont összerakhatnánk
    REVS mega-giga császár játék volt, mert azt már lehetett szimulátornak csúfolni, ugyanis sokkal nehezebb és reálisabb volt. Egyébként a space-t kellett nyomni, hogy gyorsabban forduljon a kormány-MEGALOL!!!

    Ja, és a felülről kamionos, parkolós is isten volt!

    Motorosban meg spectrumon a Sito Pons volt a legászabb; felülről 45 fokból kellett nyomni!

  21. #21
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Az első autós játékod?

    C64: grand prix circuit (keménybe nyomtam rávertem robizombira + mindenkire 2s-et), Stunt car racer, Test Drive 1-2, Pit Stop 1-2. A régi szép idők.
    Amiga: f1gp (Már ezt is minimum garafikán hogy minél több idő jusson a procinak a szimulációra... )
    Bóvlidoboz: GTR

    A GTR-az első és 1etlen pc-s játék amiért hajlandó voltam pénzt kiadni. Ezen kívül csak ilyen pc-gurus játékaim vannak. Igaz nem is játszok 1-ikkel se. Amúgy se jutna már másra időm. A poén hogy az egész úgy kezdődött hogy letöltöttem emulator alá a grand prix circuit-et és rámtört a szmulátorozhatnék. Eredetileg a gpl-t akartam +szerezni csak aztán ez lett belőle. GTR +vessz... aztán hozzá MOMO +vesz... és 3napon keresztül +állás nélkül gyakoroltam mint az állat hogy végül 1x végig tudjak menni 1 kört kicsúszás nélkül... Már az ideg megölt, de nem bírtam abbahagyni.

  22. #22

    Re: Az első autós játékod?

    GP3 volt az első áldozatom,még billel aláztam benne,aztán jöttek az NFS sorozat gamái,MotoGP,F1 2002,F1 Challenge,és az alá készült F1 mod-ok,GTL,rF,GTR1,GTR2,aztán majd a Race.

    - Sit@ -


  23. #23
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: Az első autós játékod?

    C= 64 REVS forever

  24. #24

    Re: Az első autós játékod?

    Amikor anno először betöltöttem a REVS-et (LOAD->revs ) akkor azt gondoltam hogy ez csak vmi screenshot, ez biztosan nem fog menni olyan jól néz ki , aztán egy fél nap után megtaláltam az irányítás gombokat a rákövetkező egy évben nem is játszottam mással szinte.

    Azért Geoff Crammond tud egy kicsit programozni és van érzéke az autós játékokhoz

    Tényleg emlékszik még vki h mi volt a két pálya ahol lehetett menni a REVS-ben?
    (az egyik brands hatch volt asszem)

  25. #25
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Az első autós játékod?

    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor anno először betöltöttem a REVS-et (LOAD->revs ) akkor azt gondoltam hogy ez csak vmi screenshot, ez biztosan nem fog menni olyan jól néz ki , aztán egy fél nap után megtaláltam az irányítás gombokat a rákövetkező egy évben nem is játszottam mással szinte.

    Azért Geoff Crammond tud egy kicsit programozni és van érzéke az autós játékokhoz

    Tényleg emlékszik még vki h mi volt a két pálya ahol lehetett menni a REVS-ben?
    (az egyik brands hatch volt asszem)
    Silverstone volt a másik. A REVS frissített verziójában azonban már azt hiszem, hat pálya volt. De azzal csak most, az emulátoros verzió felkutatása során találkoztam, annak idején még a kettő is sok volt
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •