Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (32 összesen)

Téma: FRAPS

  1. #1
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: GTR2 videók

    Sziasztok!

    Külön GPL-es topikot nem találtam, de hátha tudtok nekem segíteni: hogy kell használni ezt a Frpas progit?
    Nyomogatom én az F9-et de nem vesz ez semmit...

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: FRAPS

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Külön GPL-es topikot nem találtam, de hátha tudtok nekem segíteni: hogy kell használni ezt a Frpas progit?
    Nyomogatom én az F9-et de nem vesz ez semmit...
    Annak idején a demóverzióját próbálgattam, de ahogy emlékszem, nem sokra jutottam. Én a Movie Studio XP-t használom. Hirtelen nem találok letöltés linket, de itt egy GPL-es videókészítésről szóló oldal és a RSC kapcsolódó fóruma
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: FRAPS

    Thx, utánanézek majd.
    A GTR-esek ahogy láttam ezt használják, meg egy ismerősöm is használta már (máshoz), gondoltam kipróbálom. Lehet regisztrálni kéne, vagy nemtom, de így nemsok funkció működik benne, mondhatni semmi.
    Utoljára módosította: Leo67; 2006. 11. 07. 10:46. Indoklás: no warez plíz

  4. #4
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: FRAPS

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Én a Movie Studio XP-t használom. Hirtelen nem találok letöltés linket...
    http://jason.speedgeezers.com/MSXP.exe
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #5
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Külön GPL-es topikot nem találtam, de hátha tudtok nekem segíteni: hogy kell használni ezt a Frpas progit?
    Nyomogatom én az F9-et de nem vesz ez semmit...
    Azt nem tudom, hogy regisztrálatlannal megy-e, de regisztrálttal minden gond nélkül.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  6. #6

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Külön GPL-es topikot nem találtam, de hátha tudtok nekem segíteni: hogy kell használni ezt a Frpas progit?
    Nyomogatom én az F9-et de nem vesz ez semmit...
    Szia!
    Úgy tudom hogy a demó verzió is működik,de az csak 30sec-et vesz fel(ennyi az engedélyezett).

    - Sit@ -


  7. #7
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudom, hogy regisztrálatlannal megy-e, de regisztrálttal minden gond nélkül.
    Itt inkább a GPL lehet a gond. Öreg jószág, nem sok mindent tűr meg maga körül
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #8
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: FRAPS

    Sziasztok!Nem tudna valaki ajánlani egy progit a frapson kivül?A fraps kafa csak éppen halkan veszi fel a hangot.Már megprobáltam mindent, hangerővel játszottam, xpt ujratettem fel le tettem a progit, hangkártyát cseréltem de semmi változás csak halk maratt.Ha van másik progi szivesen csinálnák videokat én is mert a GTL ben érdekelt vagyok és remélhetöleg leszenek jó futamok elöre is köszi annak aki segít.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  9. #9
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    634

    Re: FRAPS

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Nem tudna valaki ajánlani egy progit a frapson kivül?A fraps kafa csak éppen halkan veszi fel a hangot.Már megprobáltam mindent, hangerővel játszottam, xpt ujratettem fel le tettem a progit, hangkártyát cseréltem de semmi változás csak halk maratt.Ha van másik progi szivesen csinálnák videokat én is mert a GTL ben érdekelt vagyok és remélhetöleg leszenek jó futamok elöre is köszi annak aki segít.
    Szia!
    Ez a hangprobléma a Frapsnál megoldódott neked? Én még a regisztrálatlan verziót próbáltam, de gyakorlatilag nincs hang alatta. Igaz hang bemeneti módnak a mikrofont választja a fraps, ami nekem furcsának tűnik (bár az ilyesmihez láma vagyok)
    Addig nincs kedvem drága pénzért regisztráltatni, amíg nem vagyok biztos benne, hogy rendesen működik.

    Köszi
    G

  10. #10
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: FRAPS

    nincs valakinek valamilye FRAPS-hez, hogy működjön a teljes dolog fizetés nélkül? Ha értitek mire gondolok...

  11. #11
    Molnár Botond Regisztrált Jacek logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 23.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    192

    Re: FRAPS

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Ez a hangprobléma a Frapsnál megoldódott neked? Én még a regisztrálatlan verziót próbáltam, de gyakorlatilag nincs hang alatta. Igaz hang bemeneti módnak a mikrofont választja a fraps, ami nekem furcsának tűnik (bár az ilyesmihez láma vagyok)
    Addig nincs kedvem drága pénzért regisztráltatni, amíg nem vagyok biztos benne, hogy rendesen működik.

    Köszi
    G
    azert valasztja azt a frapsz mert valoszinuleg hasznalsz mikrofont (ventri-teamspeak stb) a hangkartya beallitasaidnal meg kell valtoztatnod amig a frapset akarod hasznalni.

  12. #12
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: FRAPS

    De a Sony Vegasnál hogy feliratozok amit adtál tanácsot a hangal kapcsolatban bejött azt köszi.Erre tudsz segíteni?
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  13. #13
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: FRAPS

    Letudnád fényképezni?Vagy keress meg msnen a címem rolikacsakocsi@hotmail.com.És hangon keresztül elmondanád?
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  14. #14
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: FRAPS

    Megoldodott a probléma mindenre rájöttem köszi a segítséget.Lessz videó Sanyi te is benne leszel ne aggodj.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  15. #15
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237

    Smile Re: FRAPS

    Ti hogy használjátok a fraps-et?
    Nem tudom miért de ha elindítom, akkor arra az fps számra csökken a játék képfrissítése, amit a frapsban beállítottam.:-(
    Ez természetes?
    Következő:
    A kapott anyagot mivel szerkesztitek?Próbáltam több progit de nem igazán akarja kezelni a avi fájlt.

    KÖszi

  16. #16
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: FRAPS

    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Ti hogy használjátok a fraps-et?
    Nem tudom miért de ha elindítom, akkor arra az fps számra csökken a játék képfrissítése, amit a frapsban beállítottam.:-(
    Ez természetes?
    Következő:
    A kapott anyagot mivel szerkesztitek?Próbáltam több progit de nem igazán akarja kezelni a avi fájlt.

    KÖszi
    Az fps esés természetes,de a grafika levételével kompenzálhato némileg a dolog.
    Én a Windows movie makert használom,az bevállt,és egyszerü.
    Ráadásul alapban bennevan a Windowsba.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  17. #17
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: FRAPS

    Az fps-esés valóban törvényszerű, de sztem viseld el: nyilván csak akkor indítod el a Frpas-ot, amikor felvenni akarsz, az meg alapból lassabb mintha simán csak replayt néznél - engem sose zavart.

    A Win. Movie Maker jó választás, tényleg baromi egyszerű, és egész jópofa dolgokra képes. Csak sajnos nálam állanóan kifagy...
    Elég 5-6 elemet bepakolnom, és utána egyszerűen bezárja magát.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #18
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237

    Re: FRAPS

    Köszi!

    Azt hittem csak nálam működik ilyen abnormálisan, mivel a konfig bőven elég a GTR2-re.
    A Movie Makert még nem próbáltam, most ő következik!

    Köszi

  19. #19
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: FRAPS

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Az fps-esés valóban törvényszerű, de sztem viseld el: nyilván csak akkor indítod el a Frpas-ot, amikor felvenni akarsz, az meg alapból lassabb mintha simán csak replayt néznél - engem sose zavart.

    A Win. Movie Maker jó választás, tényleg baromi egyszerű, és egész jópofa dolgokra képes. Csak sajnos nálam állanóan kifagy...
    Elég 5-6 elemet bepakolnom, és utána egyszerűen bezárja magát.
    Nálam régen az volt, hogyha ráraktam a zenét, akkor fagyott ki. Azóta új gép van, az már régi volt, de egy win. restart biztos megoldaná. Kérdés hogy érdemes restartolni nálad, csak ezért a porblémáért, az egész rendszert.

  20. #20
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: FRAPS

    Idézet Eredetileg Rácz Ádám írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam régen az volt, hogyha ráraktam a zenét, akkor fagyott ki. Azóta új gép van, az már régi volt, de egy win. restart biztos megoldaná. Kérdés hogy érdemes restartolni nálad, csak ezért a porblémáért, az egész rendszert.
    Biztos, hogy nem (mármint nem érdemes). Abban sem vagyok biztos, hogy megoldaná, ugyanis nem ez az egyetlen program a gépemen ami időnként kifagy/vagy el sem indul. Megvettem 2 éve az Intelnek az új "2 magos" prociját, de még nem a core duo-t, hanem ez valami dualcore vagy milyen fantázianven futott, és hát vannak furcsaságok.
    A Movie Maker helyett mást használok.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  21. #21
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237

    Re: FRAPS

    Én is próbáltam konvertáló progigat (a több gigás avi fájlokkal nem lehet mit kezdeni), de sajna fagytak...vagy..csináltak egy 0 mb méretű fájlt.:-)

  22. #22
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: FRAPS

    Lenne itt elfekvőben nálam egy replay egy jó kis 66 modos futamról (Brands Hatch), hétvégén nekifutottam, hogy megcsinálom a videót. De nem sokáig jutottam, ugyanis kedvenc kis programom, a Fraps nem veszi fel a hangot 66 modból.

    Nem elég, hogy a CCM nem megy, még ez is. Tomi, te próbálkoztál már ezzel esetleg? Vagy Jani, valami ötlet az RSC-ről?
    Nagy thx előre is!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #23
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: FRAPS

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne itt elfekvőben nálam egy replay egy jó kis 66 modos futamról (Brands Hatch), hétvégén nekifutottam, hogy megcsinálom a videót. De nem sokáig jutottam, ugyanis kedvenc kis programom, a Fraps nem veszi fel a hangot 66 modból.

    Nem elég, hogy a CCM nem megy, még ez is. Tomi, te próbálkoztál már ezzel esetleg? Vagy Jani, valami ötlet az RSC-ről?
    Nagy thx előre is!
    Ezt passzolom. Sosem használtam, és így hirtelen nem is találok semmi hasznosat...

  24. #24

    Re: FRAPS

    Próbálgatom a Fraps-et meg a Sony Vegas 6.0-át.
    Az a gondom, hogy 853x akárhanyasként felveszem frapsel, majd a vegas-ban néhány effekt és a végén 700 megás lesz egy kör. Viszont fasza HD!
    A Render során kellene valami codec-et választani? Van valami jó kombinációtok amivel akár egy jó HD minőséget meg lehetne tartani?

  25. #25
    Kolozs Péter Regisztrált Kolozs Péter logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    257

    Re: FRAPS

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálgatom a Fraps-et meg a Sony Vegas 6.0-át.
    Az a gondom, hogy 853x akárhanyasként felveszem frapsel, majd a vegas-ban néhány effekt és a végén 700 megás lesz egy kör. Viszont fasza HD!
    A Render során kellene valami codec-et választani? Van valami jó kombinációtok amivel akár egy jó HD minőséget meg lehetne tartani?

    Ez természtes, mivel tömörítetlen aviban mented el ami kb. a bmp megfelelője. Ergo: igen, kell codec. Jó minőség -> MPEG4 (divx/xvid) a legjobb minőség/méret, csak nem kell agyontömöríteni.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •