Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (97 összesen)

Téma: GTR2 videók

  1. #1
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    GTR2 videók

    Én abban szeretnék első körben tanácsot kérni, hogy GTR2 replay-t hogyan tudom a legegyszerűbben valami video formátumba rögzíteni?
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  2. #2
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 videók

    FRAPS !!

    Ezzel lehet rögziteni jó minőségben.
    Ha nem tudod megszerezni, én oda tudom adni még msn-en is.

  3. #3
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    FRAPS !!

    Ezzel lehet rögziteni jó minőségben.
    Ha nem tudod megszerezni, én oda tudom adni még msn-en is.
    Köszi, beszerezve.
    Na akkor az első lépés már meg is van. Köszönöm!

    Majd mindjárt rá is jövök remélem hogyan kell használni.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  4. #4
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 videók

    OKSA !!

  5. #5

    Re: GTR2 videók

    A készülődő online gtr közvetítéshez is megvan már a módszer, ami tökéletesen alkalmazható replay felvételére is.
    Kell egy directshow emuláló screen lopó program, amit itt találsz meg: http://www.hmelyoff.com/index.php?section=4
    Ezután bármilyen videodigitalázáló programmal lehet képet rögzíteni, pl. http://www.videolan.org/vlc/ (VideoLan) és így megmaradunk a minden jogtiszta állásponton, mert ezek mindegyike free, és ez a kettős szerintem jobb is mint a fraps.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  6. #6
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    A készülődő online gtr közvetítéshez is megvan már a módszer...
    Ez komoly?!

  7. #7

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Sandro res In írta Hozzászólás megtekintése
    Ez komoly?!
    Igen, sosem állunk meg, mind maximalisták vagyunk!

    ja és persze nem mellékesen van egy Hajmási Norbink!

  8. #8

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, sosem állunk meg, mind maximalisták vagyunk!

    ja és persze nem mellékesen van egy Hajmási Norbink!
    Pff Remélem működni is fog. Bár most nem értem rá vele foglalkozni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  9. #9
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

    Re: GTR2 videók

    Csak kíváncsiság, de elárulhatnátok, hogy milyen lesz az online közvetítés? A pályán pöttyök jelölik az autókat (mint itt: http://www.gtr-online.com//encapsulation.php?page=live) vagy tényleg autókat lehet majd látni, mintha replay-t néznél?

  10. #10
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Amikor ezt a témát indítottam, azon gondolkodtam, hogy ha készítenénk egy tömör összefoglalót a versenysorozatról, úgy mint pl a 125, 250, és a király kategóriásokról szoktak a motogp-ben, szóval a kezdő-ngt-gt -ről kéthetente egy max 15 perces videóanyagot, azt vajon le lehetne e adatni valamelyik sport tv műsorában.
    Igazából az első kérdésem az volt, hogy hogyan lehet megfelelő minőségben rögzíteni. 2. kérdés, hogy a játék készítői engednék e ezt. 3. kérdés azt engednék e, hogy kicsit megtúrva a game-t mondjuk valódi szponzorokat jelenítsünk meg benne. Ezt úgy értem, hogy biztosan lehetne szponzorokat találni, gondolok itt elsősorban számtech forgalmazókra, gyártókra, (vagy pl a mi cégünkre), akiknek az ilyen fajta média szereplés igenis jó reklámértékkel bír. Logók, webcímek elhelyezése az autókon, meg a pálya reklámfelületein nem egy nagy dolog. a replay-ben összeszedve, meg a versenyzők által érdekesnek vélt eseteket feldolgozva szerintem a számítógéppel egyáltalán nem játszók részére is élvezetes műsort lehetne összeállítani, ami egy sportcsatorna műsorába bele is férne.
    Szponzorokra azért gondoltam, mert ez rendszeresen csinálva azért nem kis munka lenne, és persze nem nagy pénzekért, de anyagilag elismerve munkáját mindenki szívesebben venné ki belőle a részét. Kezdetnek. Egyébként szerintem úgyis ez a jövő, mert lassan már nem lesz igazi olaj, és akkor igazi versenyek sem (ezt már az Arabok is tudják) és autóversenyt akkor is akar majd mindenki nézni. A szponzorok, meg viszonylag olcsón juthatnának így jó hirdető felületekhez. Aztán egy egy kiemelkedő versenyző saját szponzorokat is tudna szerezni, amivel talán még később az igazi autóba ülésének is megteremthetné az alapját.
    Szóval már csak meg kell alkotnunk a Világ első virtuális interaktív televízió adását (VITA) ...ez nem VITÁ-s. na ez azért tényleg rossz volt.

    Na szóval ez az én nagy ötletem.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  11. #11

    Re: GTR2 videók

    Az alapotletet zsenialisnak talalom, csak attol felek, hogy ez per pill a magyar mediaban eladhatatlan. A nezok is csak a fejuket fognak mi a turo ez. Szerintem meg nem erett olyan szintre a magyar atlagproli, hogy ertekelne ezt a fajta "sportot".
    Koreaban ugye faszan mukodik ez a dolog, ahol 2 csatornan is stracraft meg warcraft meccsek mennek, de magyarorszagon ahol meg sima infos musorok is alig mennek... kove hiszem, hogy lenne ra erdeklodo.
    De ettol fuggetlenul erdemes megprobalni, mert lehet epp mi taposnank simara ezt az osvenyt, es indulnank el terjeszteni ezt a fajta szorakoztatast.
    Pataki Adam

  12. #12
    Kovács Szilveszter Regisztrált aem logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    20

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Csak kíváncsiság, de elárulhatnátok, hogy milyen lesz az online közvetítés? A pályán pöttyök jelölik az autókat (mint itt: http://www.gtr-online.com//encapsulation.php?page=live) vagy tényleg autókat lehet majd látni, mintha replay-t néznél?
    Ez nagyon komoly!!!

  13. #13

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg PatakiSzabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Ez télleg zsír gyerekek

  14. #14
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Zajcev írta Hozzászólás megtekintése
    Az alapotletet zsenialisnak talalom, csak attol felek, hogy ez per pill a magyar mediaban eladhatatlan. A nezok is csak a fejuket fognak mi a turo ez. Szerintem meg nem erett olyan szintre a magyar atlagproli, hogy ertekelne ezt a fajta "sportot".
    Koreaban ugye faszan mukodik ez a dolog, ahol 2 csatornan is stracraft meg warcraft meccsek mennek, de magyarorszagon ahol meg sima infos musorok is alig mennek... kove hiszem, hogy lenne ra erdeklodo.
    De ettol fuggetlenul erdemes megprobalni, mert lehet epp mi taposnank simara ezt az osvenyt, es indulnank el terjeszteni ezt a fajta szorakoztatast.
    Extreme TV-n szoktam látni, hogy Project Gotham City(?)-hez épített kabinokba beraknak négy embert, aztán közvetítik a küzdelmüket, ami leginkább lökdösésből áll és láthatóan full dilettáns a banda... Ez persze egy külföldi adó és meglehetősen komolytalan a verseny is, de hátha egyszer rákattan vmi ilyesmire pl. a CooL TV Aztán esetleg! lehetne pedzegetni a komoly bajnokságok akciódús összefoglalóinak leadását
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #15

    Re: GTR2 videók

    Szerintem azt, hogy hogyan lesz, majd vmelyik főnök elárulja.
    Nehogy megdorgáljanak, hogy elárultam valamit.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  16. #16

    Re: GTR2 videók

    Élő TV közvetítés: Egy pilóta becsatlakozik a szerverre és a monitoron ő az adásrendező, tehát élőben a site-on minden érdeklődő azt az aktuális élő képet látja a futamról amit az "adásrendező" lát, illetve ahova klikkel. lehetőség lesz ha minden jól megy kommentálásra is, tehát akár Wéber Gabi is közvetíthet, vagy bárki más. Hang-kép-kommentár mind realtime.

    Még több problémát is át kel hidalni, de majd tájékoztatunk benneteket az ügy állásáról.

    Szponzorok: már régóta próbálkozunk és eddig mindig midenhonnan lepattantunk. A kérdés meglehetősen nehéz egy győzikeshownéző országban, de dolgozunk az ügyön. Azt hiszem az élő TV közvetités hozhat áttörést a kérdésben.

    Ha arra gondolok, hogy ugyanabban az évben amikor Wéber Gabi megnyerte a SRMSC GPL Világbajnokságot egy SRMSC futamon több élvezetes dolog történt mint ugyanabban az évben az egész F1-es szezonban, akkor -és egyébként is- biztos vagyok benne hogy az autoszim sportnak igen komoly jövője lesz, és csak idő kérdése, hogy komoly pénzek, szponzorok is megjelenjenek ezen a piacon. Persze azt nem tudom hogy a dolog 1-5-10 vagy hány éven belül fog megtörténni, ez ma megjósólhatatlan.

  17. #17

    Re: GTR2 videók

    Szerintem szponzor csak úgy reális, ha valaki, aki köztünk küzd, az szán rá pénzt, vagy szerez támogatót, egyébként nehezen elképzelhető.

    Egyébként országos szórású TV csatornához bejutni még pénzzel is nehéz! Monsjuk egy fix.tv-s valamit eltudnék képzelni.

  18. #18
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR2 videók

    Akkor nem vagyok egyedül a győzikeshowal kapcsolatban.
    Ha bele gondolunk a Starcraft és a Counter is csak egy játéknak indult, és mi lett belőle.

  19. #19
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Élő TV közvetítés: Egy pilóta becsatlakozik a szerverre és a monitoron ő az adásrendező, tehát élőben a site-on minden érdeklődő azt az aktuális élő képet látja a futamról amit az "adásrendező" lát, illetve ahova klikkel. lehetőség lesz ha minden jól megy kommentálásra is, tehát akár Wéber Gabi is közvetíthet, vagy bárki más. Hang-kép-kommentár mind realtime.
    Besz@rás!!!

    Ti tényleg nagyot dobtok!

  20. #20
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 videók

    Szerintem hülyeség TV ben és kommentárban gondolkodni.
    Ha jol látom,csak állo kép van a pályárol,és pontok jelzik a kocsik helyzetét amik mozognak.
    Ez inkább nekünk,és at ismerősöknek hasznos és érdekes.
    Internetes portálokon érdemes hirdetni,valamint a szimulátoros oldalakon(HSW).
    Én mindenesetre alig várom,hogy nálunk is legyen!
    És akkor az ismerőseim is láthatják,hogy hogyan nyomom.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  21. #21

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem hülyeség TV ben és kommentárban gondolkodni.
    Ha jol látom,csak állo kép van a pályárol,és pontok jelzik a kocsik helyzetét amik mozognak.
    Ez inkább nekünk,és at ismerősöknek hasznos és érdekes.
    Internetes portálokon érdemes hirdetni,valamint a szimulátoros oldalakon(HSW).
    Én mindenesetre alig várom,hogy nálunk is legyen!
    És akkor az ismerőseim is láthatják,hogy hogyan nyomom.
    Azért Rezsesz ugye nem gondoltad komolyan, hogy a "pöttyök csatájával" valaki elmenne egy TV-be, hogy nyomják le a császár futamunkat - és adjatok hozzá reklámidőt! LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

  22. #22

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem hülyeség TV ben és kommentárban gondolkodni.
    Ha jol látom,csak állo kép van a pályárol,és pontok jelzik a kocsik helyzetét amik mozognak.
    Ez inkább nekünk,és at ismerősöknek hasznos és érdekes.
    Internetes portálokon érdemes hirdetni,valamint a szimulátoros oldalakon(HSW).
    Én mindenesetre alig várom,hogy nálunk is legyen!
    És akkor az ismerőseim is láthatják,hogy hogyan nyomom.
    Rezsőm, amit leírtam annak semmi köze a mozgó pontos dologhoz!
    Biztos hogy érted mit szeretnénk????

  23. #23
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Rezsőm, amit leírtam annak semmi köze a mozgó pontos dologhoz!
    Biztos hogy érted mit szeretnénk????
    Ezek szerint nem.Mindegy,majd ha meglátom,világossá válik a dolog egyböl.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  24. #24

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint nem.Mindegy,majd ha meglátom,világossá válik a dolog egyböl.
    Rezső: ez úgy nézne ki, hogy aki belép a szerverre, aki majd változtatja a nézőpontokat és versenyzők közötti nézetet, egy az egybe azt a képet, és hangot fogod/fogják látni kint az oldalunkon. Tehát mintha az ő monitorát vetítenénk ki a Nagyérdemű elé!
    Stim?

  25. #25
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR2 videók

    Hát ez nem semmi lenne. Addig viszont az a felülnézetes kép nem lenne megoldható? Nekem az is szimpatikus

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •