Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 47 (47 összesen)
  1. #26

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Nah, azt hiszem Vlori es Tomcy hozzaszolasaval elerkezett az ido, hogy (ismet) kicsit rendet tegyunk a fejekben. (Sorry, de megint par napig nem vagyok otthon, ezert hianyoznak az ekezetek).
    Vannak kulonbozo bajnoksagok, az egyik ilyen a masik olyan, es minden pilota szabad akaratabol donti el hol versenyez. A mi bajnoksagunknak is megvannak a szabalyai, 2000 ota olyan 20 szezonnyi bajnoksag lebonyolitasaban van tapasztalatunk, GPL-t, GTR-t es GTL-t beleszamitva. Nem tartozunk az elnezo, laza ligak koze, de szerintem soha egy percig sem allitottuk ezt, es lehet hogy most rossz hirrel szolgalok, de nem is fogunk ezen valtoztatni. Semmilyen olyan dolgot nem igertunk a nyar alatt a GTR2 bajnoksaggal kapcsolatban ami jelentosen megvaltozott, es emlekeim szerint ismertek voltak a licenszpontrendszer alapfeltetelei legalabb 1 honappal a szerverdij fizetes esedekessege elott. Ha valakinek tul szigoruak vagyunk -es mindig vannak az uj pilotak kozott akik igy gondoljak- annak ismet csak rossz hirrel kell, hogy szolgaljak: nalunk a vagy megszòkik vagy megszokik elv ervenyesul, nem valtoztatunk a jol bevalt szigoru szabalyrendszeren. Meg egyszer mondom -anelkul hogy barkit bantani akarnek-, nem kotelezo nalunk versenyezni senkinek, senkit sem kenyszeritunk erre, mindenki sajat szandekabol van itt. Vannak mas, sokkal konnyedebb -ha ugy tetszik sokal lazabb szabalyrendszerrel biro- ligak is, azoknak akik erre vagynak. Azt sem gondolnam, hogy a szabalyrendszerunk okozza a parkapcsolatokban a problemakat. Es ha valaki nem tudja, hogy mit fog csinalni 24 ora mulva, akkor ne nevezzen a futamra, mivel ezt a dolgot hobbynak, ha ugy tetszik sportnak es nem csak egyszeruen szorakozasnak fogjuk fel.
    Hogy miert a felvezeto kort es az elso ket kort nezzuk meg arra Posta Jani mar valaszolt, a ket kieso futam pedig ara szolgal, hogy mindenki elutazhat, lehetnek netproblemai, vagy barmi dolog ami akadalyozza egy-ket futamon a reszvetelben, de az hogy buntetes miatt ugyis hianyzik, nos ez soha fel sem merult. Erdemes lesz megnezni, hogy a rutinos pilotak kozul hanyan fognak egyaltalan buntetest kapni a szezonban.

  2. #27

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Szerintem sem kellen változtatni! Igaz, hogy eddig csak két futamon vettem részt, az egyik a kezdő, a másik az NGT Monza volt! A kezdő valami borzalmas volt az NGT-hez képest! Nekem nagyon tetszett, az rend és fegyelem az ngt-ben, és ez még csak javúlni fog, mert még ígyis volt elég szabálytalanság!
    Ha valaki hibázik, az igenis kapja meg a bűntetését, mert a legtöbb ember, csak a saját hibájából tanul, és ha nem kap pontlevonást, akkor el is felejti az esetet, és a következő futamon ugyanúgy megpróbálhatja!
    Nekem abszolút kezdő létemre eddig csak egy chat stop megszegése volt, az is csak a kezdő futamon(kopp-kopp). Az NGT-ben már figyeltem is, nehogy beírjak valamit !
    Én csak annyit szeretnék mondani, hogy tessék odafigyelni, már a kezdő futam után is azt mondtam, hogy nincsen senkinek tartalék fékrendszere! Attól, hogy valaki mellettem van, nem biztos hogy 50m-el rövidebb féktávot tud venni !

  3. #28
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, azt hiszem Vlori es Tomcy hozzaszolasaval elerkezett az ido, hogy (ismet) kicsit rendet tegyunk a fejekben. (Sorry, de megint par napig nem vagyok otthon, ezert hianyoznak az ekezetek).
    Vannak kulonbozo bajnoksagok, az egyik ilyen a masik olyan, es minden pilota szabad akaratabol donti el hol versenyez. A mi bajnoksagunknak is megvannak a szabalyai, 2000 ota olyan 20 szezonnyi bajnoksag lebonyolitasaban van tapasztalatunk, GPL-t, GTR-t es GTL-t beleszamitva. Nem tartozunk az elnezo, laza ligak koze, de szerintem soha egy percig sem allitottuk ezt, es lehet hogy most rossz hirrel szolgalok, de nem is fogunk ezen valtoztatni. Semmilyen olyan dolgot nem igertunk a nyar alatt a GTR2 bajnoksaggal kapcsolatban ami jelentosen megvaltozott, es emlekeim szerint ismertek voltak a licenszpontrendszer alapfeltetelei legalabb 1 honappal a szerverdij fizetes esedekessege elott. Ha valakinek tul szigoruak vagyunk -es mindig vannak az uj pilotak kozott akik igy gondoljak- annak ismet csak rossz hirrel kell, hogy szolgaljak: nalunk a vagy megszòkik vagy megszokik elv ervenyesul, nem valtoztatunk a jol bevalt szigoru szabalyrendszeren. Meg egyszer mondom -anelkul hogy barkit bantani akarnek-, nem kotelezo nalunk versenyezni senkinek, senkit sem kenyszeritunk erre, mindenki sajat szandekabol van itt. Vannak mas, sokkal konnyedebb -ha ugy tetszik sokal lazabb szabalyrendszerrel biro- ligak is, azoknak akik erre vagynak. Azt sem gondolnam, hogy a szabalyrendszerunk okozza a parkapcsolatokban a problemakat. Es ha valaki nem tudja, hogy mit fog csinalni 24 ora mulva, akkor ne nevezzen a futamra, mivel ezt a dolgot hobbynak, ha ugy tetszik sportnak es nem csak egyszeruen szorakozasnak fogjuk fel.
    Hogy miert a felvezeto kort es az elso ket kort nezzuk meg arra Posta Jani mar valaszolt, a ket kieso futam pedig ara szolgal, hogy mindenki elutazhat, lehetnek netproblemai, vagy barmi dolog ami akadalyozza egy-ket futamon a reszvetelben, de az hogy buntetes miatt ugyis hianyzik, nos ez soha fel sem merult. Erdemes lesz megnezni, hogy a rutinos pilotak kozul hanyan fognak egyaltalan buntetest kapni a szezonban.

    Biztos sokan fognag a rutinosak közül is pontlevonást kapni én ebben biztos vagyok mert attól, hogy valaki rutinos még nem tökéletes! Én nem is azt mondom, hogy engedni kell a szabályokon, csak ezt a pontrendszert tarom feleslegesnek! Tavaj is ugyan úgy megkapta mindenki a figyelmeztetés meg a boxutcai rajtot vagy utolsó rajtelyes büntit, esetleg a futameltiltást! Nekem legalább is bőven elég volt amikor tavaj kaptam figyelmeztetést és utánna tök be voltam sz*rva, hogy a kövezkező futamon ne csinálja semmi rosszat! De igaz, hogy valakit biztos csak pontokkal lehet beszabályozni. Én elfogadtam a feltételeket, csak vannak dolgok amik nem tetszenek, de elfogadom azt is mert olyan nincs, hogy valami tökéletes legyen mindenkinek! Részemről nem kívánok többet foglalkozni a témával! Örülök, hogy itt versenyezhetek!Remélem nem bántottam meg senkit!
    Utoljára módosította: Tomcy; 2006. 11. 09. 09:58.

  4. #29

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Erre mondják, hogy megszoksz, vagy megszöksz...
    Nem írígylem a versenybírákat. Jó sokat kell mostanság irogatniuk (legfőképpen gondolok itt Csiki Petire).
    Kimondottan örülök, hogy némileg szigorodtak a szabályok. Mindig volt valaki aki a qualon beírt valamit... ezzel megzavarva másokat. Mindig lesznek első körben kamikázék. Így teljesen jogos szigorúan büntetni azokat, akik tudván, hogy a "vas" még nem normál kölülmények között megy, mégis végletekig -sokszor azon túl- hajtva más versenyét pecsételi meg egy kilökéssel. Aki nem óhajt a szabályok keretein belül megmaradni, viselje következményeit . Nem enyhítésrőlt, szabálymódosításról kell elsődlegesen beszélni, hanem tanuljon az illető a hibából és legközelebb óvatosabb legyen.

  5. #30

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Ja... És Zsákk Villnőnvnek üzenem, hogy olvasson versenyszabályzatot, főleg a versenyzői névre vonatkozóan...

  6. #31
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, azt hiszem Vlori es Tomcy hozzaszolasaval elerkezett az ido, hogy (ismet) kicsit rendet tegyunk a fejekben. (Sorry, de megint par napig nem vagyok otthon, ezert hianyoznak az ekezetek).
    Vannak kulonbozo bajnoksagok, az egyik ilyen a masik olyan, es minden pilota szabad akaratabol donti el hol versenyez. A mi bajnoksagunknak is megvannak a szabalyai, 2000 ota olyan 20 szezonnyi bajnoksag lebonyolitasaban van tapasztalatunk, GPL-t, GTR-t es GTL-t beleszamitva. Nem tartozunk az elnezo, laza ligak koze, de szerintem soha egy percig sem allitottuk ezt, es lehet hogy most rossz hirrel szolgalok, de nem is fogunk ezen valtoztatni. Semmilyen olyan dolgot nem igertunk a nyar alatt a GTR2 bajnoksaggal kapcsolatban ami jelentosen megvaltozott, es emlekeim szerint ismertek voltak a licenszpontrendszer alapfeltetelei legalabb 1 honappal a szerverdij fizetes esedekessege elott. Ha valakinek tul szigoruak vagyunk -es mindig vannak az uj pilotak kozott akik igy gondoljak- annak ismet csak rossz hirrel kell, hogy szolgaljak: nalunk a vagy megszòkik vagy megszokik elv ervenyesul, nem valtoztatunk a jol bevalt szigoru szabalyrendszeren. Meg egyszer mondom -anelkul hogy barkit bantani akarnek-, nem kotelezo nalunk versenyezni senkinek, senkit sem kenyszeritunk erre, mindenki sajat szandekabol van itt. Vannak mas, sokkal konnyedebb -ha ugy tetszik sokal lazabb szabalyrendszerrel biro- ligak is, azoknak akik erre vagynak. Azt sem gondolnam, hogy a szabalyrendszerunk okozza a parkapcsolatokban a problemakat. Es ha valaki nem tudja, hogy mit fog csinalni 24 ora mulva, akkor ne nevezzen a futamra, mivel ezt a dolgot hobbynak, ha ugy tetszik sportnak es nem csak egyszeruen szorakozasnak fogjuk fel.
    Hogy miert a felvezeto kort es az elso ket kort nezzuk meg arra Posta Jani mar valaszolt, a ket kieso futam pedig ara szolgal, hogy mindenki elutazhat, lehetnek netproblemai, vagy barmi dolog ami akadalyozza egy-ket futamon a reszvetelben, de az hogy buntetes miatt ugyis hianyzik, nos ez soha fel sem merult. Erdemes lesz megnezni, hogy a rutinos pilotak kozul hanyan fognak egyaltalan buntetest kapni a szezonban.
    Először is nagyon örülük, hogy becsatlakoztam ebbe a ligába, és néhányí futamon túl is vagyok, mert valóban megtapasztaltam, hogy milyen is kultúrált körülmények jó fej versenyzők között jókat csatázni, és érzem azt is, hogy mennyi munkát és energiát fektettek ennek a bajnokság zökkenőmentes működése miatt.

    Azonban,
    Kár, hogy összemosod a 2 dolgot:
    Tomcy, a pontrendszerről írt
    Én pedig a prequalról, annak határidő rendszeréről

    Én egy szóval sem vontam kétségbe a licenszpontrendszer létjogosultságát a versenybalesetek esetében, mivel ez egy objektív korrekt rendszer, szerintem.

    Én a prequal rendszer határidejeiről beszéltem, ennek a túl szigorú mivoltáról. Bár azt mondod jól bevált szabályrendszereitek vannak, nem kétlem, hogy így van, mert tapasztalom, de a prequal rendszer istenbocsá, nem igen olyan régi, hogy ne lehetne felmérni, mi szolgál a versenyzés öröméért, és mi a szabályok mindenfelettiségéért. Még mindig úgy gondolom, hogy nem kell elvárni a hobby (és vérmesebbjeitől sem) versenyzőktől, hogy tudják mi lesz a dolguk 24 óra múlva, még akkor is, ha egész héten erre készülnek, és mindent megtesznek azért, hogy versenyzhessenek, de mégsem jön össze, ekkor jön a büntipont, ami túlzottan magas (szinte tömegbalesetet okozó elbírálással ér fel), és ha lenne rá mód, hogy valóban végiggondoljuk, hogy mi értelme ennek a 24 órás határidőnek, talán módosulhatna az, és ekkor értelmét vesztené a büntipont is. Nem oly nagy módosítást feszegetek, amit lehetetlen lenne implementálni a rendszerbe.

    Tudom kezdő vagyok, és érzem, hogy nem is igazán számít a szavam, de megjegyzem, hogy a túlzott rutin, és önbizalom gyakrak következetlen döntésekhez vezethet.

    Ja, és nem hiszem, hogy tudhatta volna bárki is, 1 hónappal a szerverdíj befizetése előtt, hogy 8büntipont jár, ha nem tudom mit teszek 24 óra múlva, szerintem ti se tudtátok, de javíts ki, ha tévedek.

  7. #32
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Vlori,
    A prekval rendszerről illetve az a futamra való nevezésről:
    Azt gondolom hogy a nevezést egyet jelent az "indulni akarok a futamon" kijelentéssel és nem egyenlő a "talán elindulok ha nincs jobb dolgom" megközelítéssel.

    Aki nevez és nem jelenik meg, ezért a többiekkel szúr ki! Mi, mint szervezők pedig nem engedhetjük meg azt, hogy bárki elrontsa a másik szórakozását.

    Tessék komolyan venni a nevezést, és senki nem fog licenszpont levonásban részesülni emiatt. Ilyen egyszerű.

    Ugyanakkor aki nem tudja, hogy mit fog csinálni vasárnap este 24 órával a futam előtt, annak számára nyílván nem fontos a futam. Ebből következik, hogy aki számára nem fontos a futam, az miért vár el bármit is a szervezéstől??


    Remélem értesz, és nem problémázol ezen többet.

  8. #33
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, és nem hiszem, hogy tudhatta volna bárki is, 1 hónappal a szerverdíj befizetése előtt, hogy 8büntipont jár, ha nem tudom mit teszek 24 óra múlva, szerintem ti se tudtátok, de javíts ki, ha tévedek.
    Te tudtad előre, hogy a versenyzők több mint 10%-a nem fogja komolyan venni a nevezést???

  9. #34
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Vlori,
    A prekval rendszerről illetve az a futamra való nevezésről:
    Azt gondolom hogy a nevezést egyet jelent az "indulni akarok a futamon" kijelentéssel és nem egyenlő a "talán elindulok ha nincs jobb dolgom" megközelítéssel.

    Aki nevez és nem jelenik meg, ezért a többiekkel szúr ki! Mi, mint szervezők pedig nem engedhetjük meg azt, hogy bárki elrontsa a másik szórakozását.

    Tessék komolyan venni a nevezést, és senki nem fog licenszpont levonásban részesülni emiatt. Ilyen egyszerű.

    Ugyanakkor aki nem tudja, hogy mit fog csinálni vasárnap este 24 órával a futam előtt, annak számára nyílván nem fontos a futam. Ebből következik, hogy aki számára nem fontos a futam, az miért vár el bármit is a szervezéstől??


    Remélem értesz, és nem problémázol ezen többet.
    Ez mindannyiunk problémája, és nem problémázom, csak véleményt irogatok, és nagyon nehéz egyértelműen fogalmazni, mert elbeszélgetünk egymás mellett, pedig hidd el építő szándékkal koptatom az ujjaim.

    Csak néhány igazán életszagú helyzet, amikor mint írtam is indulni AKAR vki, mindent meg is tesz, mégsem tud, és jelezni sem tudja egy nappal hamarabb, hogy nem tud:

    -Forgalmi dugó hétvégén hazulról, nincs net, nem tudsz szólni.
    -Internetszolgáltató hibája, ugyanaz
    -Számítógéphiba, eddig is többen jelezték
    -Egyéb hirtelen nem várt esemény, ami nem tű halasztást(betegség, munka, család, feleség)

    Azzal, hogy vkik nem tudnak indulni (a 10%-sztem nem is sok), nem oly sok, hanem mindig csak max 2 embernek okoz keserűséget az aki nem indul, mégpedig a B és C futamba prequalizott 1. helyezetteknek, ha aki nem indul A-s lett volna. Még mindig sokallom a 8 büntipontot.

    Hidd el, amikor elakarok indulni vmin, minden követ megmozgatok, hogy indulhassak, mégsem sikerül mindig.

    Még mindig nem értem miért oly lehetetlen ezt a 24 órát rövidebbre venni, legalább másnap délig, vagy akár prequal végéig. Komolyan indokoljátok már meg, ne pedig a magas lóról, köszi.
    A többi szervertag is jelezhetné nem lenne-e kényelmesebb a kitolt határidő, mert ha csak nekem szúrja a szemem, akkor...

  10. #35

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    ...Azzal, hogy vkik nem tudnak indulni (a 10%-sztem nem is sok), nem oly sok, hanem mindig csak max 2 embernek okoz keserűséget az aki nem indul, mégpedig a B és C futamba prequalizott 1. helyezetteknek, ha aki nem indul A-s lett volna. Még mindig sokallom a 8 büntipontot.
    Tehát, azt állítod, hogy a 60 fős mezőny 10%-a 2 főt érint kellemetlenöl. Nem pedig 6-ot. 6 fő távolmaradása pont elég ahhoz, hogy az ember ne a 10 fős C futamon, hanem a 25 fős B futamon indulhasson!!
    Azt hiszem neked sem mindegy, hogy 1 órát magadban körözöl, vagy tele a páyla versenytársakkal!

  11. #36
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Dózsa Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát, azt állítod, hogy a 60 fős mezőny 10%-a 2 főt érint kellemetlenöl. Nem pedig 6-ot. 6 fő távolmaradása pont elég ahhoz, hogy az ember ne a 10 fős C futamon, hanem a 25 fős B futamon indulhasson!!
    Azt hiszem neked sem mindegy, hogy 1 órát magadban körözöl, vagy tele a páyla versenytársakkal!
    Igazad van félrértelmezhető amit írtam. 1 fő távolmaradása okoz max 2 embernek kellemetlenséget.
    és köszi a pozitív légkört,

  12. #37

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése

    Igazad van félrértelmezhető amit írtam. 1 fő távolmaradása okoz max 2 embernek kellemetlenséget.
    és köszi a pozitív légkört,
    Akkor az az 1-2 fő vegye tudomásul, hogy más hibája miatt csúszhat le helyezés(eke)t? Ha valaki meglökne a parabolikaban az uccsó körben, és így lecsúsznál 2-3 helyet, akkor te nem óvnád meg? ... Na látod. Akkor ezt megbeszéltük.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2006. 11. 10. 00:30. Indoklás: kérésre

  13. #38
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Dózsa Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor az az 1-2 fő vegye tudomásul, hogy más hibálya miatt csúszhat le helyezés(eke)t?

    Ha valaki meglökne a parabolikaban az uccsó körben, és így lecsúsznál 2-3 helyet, akkor te nem óvnád meg? ... Na látod. Akkor ezt megbeszéltük.
    Így van, nem kötelezhetsz, és büntethetsz olyat aki önhibáján kívül nem indult.

    miért kevered a versenybaleseteket a prequallal???????


    Ok, látom olyan dologba tenyereltem, ami csak nekem nem ésszerű.

  14. #39
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, nem kötelezhetsz, és büntethetsz olyat aki önhibáján kívül nem indult.
    Aki önhibáján kívűl nem indul azt nem büntetjük, feltéve hogy bejelenti a fórumon a nevezése után.
    miért kevered a versenybaleseteket a prequallal???????
    Mert ugyanolyan kiszúrás kilökni valakit (sőt talán még kisebb), mint másik miatt az esélyed is elveszlik hogy pl. A futamban indulj.

    Vlori, köszönöm hogy megérted a prekval-t!

  15. #40
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Mert ugyanolyan kiszúrás kilökni valakit (sőt talán még kisebb), mint másik miatt az esélyed is elveszlik hogy pl. A futamban indulj.

    Vlori, köszönöm hogy megérted a prekval-t!
    Pferi, legalább olvasnád el a nevem és használnád, ha már ott van, megértettem, hogy nem lehet még építő kritikát sem alkotni az oly nagyszerű prekvallal szemben.

    Azért jó, hogy azt hittem közös a cél, hogy a legjobban érezzük magunkat

  16. #41
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    628

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    És most mindenki számoljon el tízig, mielőtt....

  17. #42

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Viszont nekem is van egy kérdésem! Mi van, ha vasárnap este 8-kor bumm, áramszünet?! Visszajön este 10kor, jövök a fórumra írogatni, de már késő?
    Amúgy meg egyetértek a szabályzattal, mert ezt a problémát nem oldaná meg a nevezési határidő kitolása!
    Kéne csinálni egy ilyen hibabejelentő forródrótot D!

  18. #43

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    Pferi, legalább olvasnád el a nevem és használnád, ha már ott van, megértettem, hogy nem lehet még építő kritikát sem alkotni az oly nagyszerű prekvallal szemben.

    Azért jó, hogy azt hittem közös a cél, hogy a legjobban érezzük magunkat
    Valoban az a kozos cel, hogy a legjobban erezzuk magunkat, es ennek szerves resze az, hogy ha nevezunk reszt vegyunk a versenyen, vagy legalabb mint minimalis illemtani elvaras, ha mast nem is tudunk tenni -akar utolag- jelezzuk hogy miert nem tudtunk elindulni, es ne keruljon 10 ember olyan helyzetbe hogy egymassal tud csak versenyezni, ahelyett, hogy normal mezonyben mehetne. Szerintem a kozosseg elve az, hogy odafigyelunk egymasra, es nem az, hogy "en nem teszek a kozossegert, de mi az hogy a kozosseg nem tesz meg ertem mindent".

    Azert lett igy bevezetve az uj szabaly mert el lehet kepzelni, hogy valami extra dolog (amiket irtal is) kozbejon valakinek, es ha -akar utolag is-jelzi a forumon mi tortent nem kap buntit. Viszont ha valakivel 2x egymas utan tortenik valami -ugy hogy benevez- az mar tobb mint gyanus. Ezert van, hogy ha ilyen tortenik mindegy, hogy jelzi-e vagy sem, buntit kap. Es akkor -ha az elso utan ir a forumba- meg egyszer tortennie kell valaminek (aminek szerintem az eselye korrekt hozzaallas eseten kb. annyi mint a lotto otos megnyeresenek) hogy 16 pontot veszitsen, es ne indulhasson a kovetkezo futamon. (nem veletlenul lett 8 pont)

    Ne haragudj, de meg annyit jegyeznek meg hogy a kritikadat "a miert baj ha utolso pillanatban nem indulok" parhuzamba allitva azzal, hogy a mezony tulnyomo resze egesz heten keszul nem erzem epito jellegunek.
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 11. 09. 18:56.

  19. #44

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont nekem is van egy kérdésem! Mi van, ha vasárnap este 8-kor bumm, áramszünet?! Visszajön este 10kor, jövök a fórumra írogatni, de már késő?
    Amúgy meg egyetértek a szabályzattal, mert ezt a problémát nem oldaná meg a nevezési határidő kitolása!
    Kéne csinálni egy ilyen hibabejelentő forródrótot D!
    Leirod hogy mi tortent (24 oran belul) es elfogadjuk ha ez az elso ilyen eset, illetve a megelozo futamon ahol neveztel indultal.

    UI: A forro drot lehetnek en is, mivel a tarsasag tulnyomo resze tudja a szamom.
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 11. 09. 18:58.

  20. #45
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    Pferi, legalább olvasnád el a nevem és használnád
    ??? Nem Te választottad magadnak a nevet a fórumban amit használsz?

    Tényleg ne haragudj, de néha azt hiszem van az avatarod választásában is valami.

    Témát a további "építő jellegű" kritikáktól megkímélve, inkább lezárom...

  21. #46

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy meg egyetértek a szabályzattal, mert ezt a problémát nem oldaná meg a nevezési határidő kitolása!
    pontosan!

  22. #47

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Kéne csinálni egy ilyen hibabejelentő forródrótot D!
    Szerintem mindenkinek van telefonja, és biztos van valaki aki szívesen feltenné a fórumba a jelzését annak aki nem tud indulni. Mert olyan biztos nem lesz, hogy se áram, se net, se térerő...
    Szóval száz szónak is egy a vége, én nem látok egy emberen kívűl senkit akinek ez problémát jelentene, vagy legalábbis nehézkes lenne. Ha minden kötél szakad és sehogyse tudja jelezni az illető hogy nem tud indulni, de nevezett, akkor vegye fel a telefonját és hívjon fel egy másik szervertagot, aki biztos fog segíteni. És akkor senkitől nem lesz levonva 8 pont ezért! Ilyen egyszerű az egész!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •