Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (47 összesen)
  1. #1
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    HGTRM4 Versenyszabályzat

    Felkerült a site-ra a HGTRM4 versenyszabályzata.
    http://www.gtr-masters.hu/index.php?...s&champ=HGTRM4

    Kérünk mindenkit hogy alaposan olvassa el a szabályzatot.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2006. 10. 31. 09:21.

  2. #2

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Egy kerdes:
    Ha vki megall a felvezetokorben, ugy hogy latszolag semmi baja ,csak siman megall, akkor se szabad elozni? Vagy mittom max 5 mp, es ha nem megy tovabb akkor utana le lehet elozni?
    Pataki Adam

  3. #3
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Az hogy kinek mennyi büntipontja van, az ki lesz valahova téve az oldalra, vagy jegyzi magának mindenki?

  4. #4
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Lightbulb Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Zsír.
    Utoljára módosította: Norbi; 2006. 10. 31. 00:55. Indoklás: nem ide :D

  5. #5

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Feri, fel lehetne tenni magát a .doc file-t is, hogy letölthető legyen mindenkinek a versenyszabályzat. Mert szerintem a főoldalon elég hosszúnak tűnik
    Csak egy ötlet...

  6. #6
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    628

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Zajcev írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kerdes:
    Ha vki megall a felvezetokorben, ugy hogy latszolag semmi baja ,csak siman megall, akkor se szabad elozni? Vagy mittom max 5 mp, es ha nem megy tovabb akkor utana le lehet elozni?
    Jogos a kérdés! Anderstorpban történt, hogy valaki megállt a felvezető kör vége felé a pálya közepén. Senki hozzá sem ért, ő csak ott állt. Villogtunk, hogy induljon már de semmi. A mezőny eleje meg már ráfordult a célegyenesre. Ilyenkor ha nem mozdul, meddig kell ott állni és várni hogy lemenjen a pályáról? Vagy elstartol az eleje mi nem mozdolunk, mert nem szabad előzni a felvezető körben és végül minusz 50 körrel befejezzük a versenyt, holott még el sem rajtoltunk. Szóval szerintem ez a rész még nincs teljesen lefedve a szbályok által. Én akkor 5 mp álldogálás után kikerültem, mert mi van ha anyukája behozta neki a vacsit és éppen megeteti ezért nem rá. De ha azt büntetitek, hogy valaki a pályán indokolatlanul álldogáló autót kikerüli-miközben annak menetrend szerint haladni kellene- akkor azon is el kellene gondolkodni, hogy az is kapjon büntetést, aki indokolatlanul megáll a pálya közepén, kipakolja a csomagtartóból a kemping cuccot, majd neki áll tábortüzet rakni.
    Képzeljétek el azt, hogy Spa-ban mondjuk kilencedik vagyok a rajtnál és a felvezetőben megállok a célegyenes visszafordítónál usque 10 mp-re! Tegy fel a kezét, aki ott álldogálna mögöttem, miközben a mezőny eleje elrajtolt és mintegy 30mp-es előnyt szedett össze? És akkor a szabályalkotókat is megkérdezném, hogy álldogálnának mögöttem? Nem kötözködni akarok, de szerintem itt van egy kis hézag és velem megtörtént. Utána megdöbbentem, hogy engem büntettek volna.
    Köszönöm a figyelmet.

  7. #7
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Zizics János írta Hozzászólás megtekintése
    Feri, fel lehetne tenni magát a .doc file-t is, hogy letölthető legyen mindenkinek a versenyszabályzat. Mert szerintem a főoldalon elég hosszúnak tűnik
    A doc fájlban sem rövidebb...
    Későbbi változtatások miatt szerencsésebb ha csak a site-on jelenik meg. Nehogy később az legyen, hogy valaki az ő régen letöltött doc-jára hivatkozik.

  8. #8

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A doc fájlban sem rövidebb...
    Későbbi változtatások miatt szerencsésebb ha csak a site-on jelenik meg. Nehogy később az legyen, hogy valaki az ő régen letöltött doc-jára hivatkozik.
    Igaz

  9. #9

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Jogos a kérdés! Anderstorpban történt, hogy valaki megállt a felvezető kör vége felé a pálya közepén. Senki hozzá sem ért, ő csak ott állt. Villogtunk, hogy induljon már de semmi. A mezőny eleje meg már ráfordult a célegyenesre. Ilyenkor ha nem mozdul, meddig kell ott állni és várni hogy lemenjen a pályáról? Vagy elstartol az eleje mi nem mozdolunk, mert nem szabad előzni a felvezető körben és végül minusz 50 körrel befejezzük a versenyt, holott még el sem rajtoltunk. Szóval szerintem ez a rész még nincs teljesen lefedve a szbályok által. Én akkor 5 mp álldogálás után kikerültem, mert mi van ha anyukája behozta neki a vacsit és éppen megeteti ezért nem rá. De ha azt büntetitek, hogy valaki a pályán indokolatlanul álldogáló autót kikerüli-miközben annak menetrend szerint haladni kellene- akkor azon is el kellene gondolkodni, hogy az is kapjon büntetést, aki indokolatlanul megáll a pálya közepén, kipakolja a csomagtartóból a kemping cuccot, majd neki áll tábortüzet rakni.
    Képzeljétek el azt, hogy Spa-ban mondjuk kilencedik vagyok a rajtnál és a felvezetőben megállok a célegyenes visszafordítónál usque 10 mp-re! Tegy fel a kezét, aki ott álldogálna mögöttem, miközben a mezőny eleje elrajtolt és mintegy 30mp-es előnyt szedett össze? És akkor a szabályalkotókat is megkérdezném, hogy álldogálnának mögöttem? Nem kötözködni akarok, de szerintem itt van egy kis hézag és velem megtörtént. Utána megdöbbentem, hogy engem büntettek volna.
    Köszönöm a figyelmet.

    Igen, epp ezert kerdeztem en is ezt meg , mert megtortent eset, es a szabalyzatban nincs leirva ilyenkor mi a teendo. Itt meg az a helyzet is eloallhat, hogy ledermed a gepe vkinek, es addig leelozik. Visszaelozhet ilyenkor es visszallhat a helyere, vagy csak utolso helyrol mehet tovabb?
    (ilyenkor persze kerdes nem-e buntetik azt aki utana volt, mert gondolom ilyenkor uvoltoznek neki a boxbol, hogy maradjon mogotte)
    Pataki Adam

  10. #10

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Zajcev írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, epp ezert kerdeztem en is ezt meg , mert megtortent eset, es a szabalyzatban nincs leirva ilyenkor mi a teendo. Itt meg az a helyzet is eloallhat, hogy ledermed a gepe vkinek, es addig leelozik. Visszaelozhet ilyenkor es visszallhat a helyere, vagy csak utolso helyrol mehet tovabb?
    (ilyenkor persze kerdes nem-e buntetik azt aki utana volt, mert gondolom ilyenkor uvoltoznek neki a boxbol, hogy maradjon mogotte)
    Ma este pontosítani fogjuk a szabályzatnak ezt a részét. A lényeg, az, hogy teljesen mindegy lesz valaki miért veszíti el saját pozíciójáta felvezető kör alatt, hátra kell mennie az utolsó helyre és onnan rajtolhat csak. Természetesen közben a mezőny töbi részének a SC tempójában haladnia kell, megárás, bevárás tehát nincs!

  11. #11

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Sandro res In írta Hozzászólás megtekintése
    Az hogy kinek mennyi büntipontja van, az ki lesz valahova téve az oldalra, vagy jegyzi magának mindenki?
    Az oldalon természetesen meglesz az aktuális licensz-pont állás.

  12. #12
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Zajcev írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kerdes:
    Ha vki megall a felvezetokorben, ugy hogy latszolag semmi baja ,csak siman megall, akkor se szabad elozni? Vagy mittom max 5 mp, es ha nem megy tovabb akkor utana le lehet elozni?
    Ahogy Peti írta, pontosítani fogjuk, de az alapfeltevés az lesz, hogy olyan nincs hogy valaki megáll a felvezetőben. A felvezetőben menni kell, méghozzá meghatározott tempóban, aki ezt nem tartja be, kicsúszik, megáll, kiáll, elmegy sörért, stb., az elveszíti a helyét.
    Magyarul aki megáll az nem teljesíti azt a pontot, hogy meghatározott tempóban közlekedik, innentől kezdve nincs miről beszélni...

    Természetesen azt mindenkiről feltételezem, hogy amikor pl. Spa-ban a La Source kanyar előtt (célegyenesre fordító) gyakorlatilag a 10 helytől lefelé már szinte áll a mezőny a lassítás miatt, akkor senki nem gondolja azt a másikról hogy "direkt állt meg, most jól megelőzöm".

    De bevallom őszintén, az ilyen extrém helyzetekre ("hülyeségekre") nem tartom jó dolognak, hogy külön szabályt hozzunk, mert már így is több kilóméter hosszú az.

    Kérlek benneteket próbáljuk a józan ész határai között tartani a szabályokat és az ahhoz való hozzáállást! Ne kelljen már minden extrém helyzetre külön fejezetet írni.

  13. #13
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Képzeljétek el azt, hogy Spa-ban mondjuk kilencedik vagyok a rajtnál és a felvezetőben megállok a célegyenes visszafordítónál usque 10 mp-re!
    Ha ezt szándékosan teszed, akkor Neked kéne elképzelned, hogy milyen lett volna a többi futam ha ezt nem teszed, ugyanis kb. az lenne az utolsó futamod a HGTRM-ben
    És akkor a szabályalkotókat is megkérdezném, hogy álldogálnának mögöttem?
    Senki nem álldogállna mögötted, és senkit nem is büntetnénk meg aki megelőz.

    Mégegyszer: azért van Versenybíróság, hogy az ilyen helyzeteket elbírálja. A bíráknak pontosan az a szerepük, hogy adott helyzetet objektíven értékeljenek, ezért vannak.

  14. #14

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Kovács Dávid írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Valaki meg tudná mondani hol találom a Race-game gépigényét?nekem a gtr2 fut de a race demója nem...de lehet hogy csak rosszul szedtem le!kérlek segítsetek...
    És szerinted ennek a kérdésnek mi köze van a HGTRM versenyszabályzathoz????
    Nem gondolod, hogy a megfelelő topicba kéne írni???

    Ez hihetetlen...............

    UI: átmozgatva a helyére
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 11. 01. 22:46.

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.641

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    "2. Prekvalifikáció

    ...A nevezést lezárása után..."
    Itt 1db "t"-vel több van.

    "5. Futam

    ...A RAJTNÁL ELŐZNI CSAK A START/CÉL VONÁL ÁTLÉPÉSE UTÁN LEHET ennek figyelmen kívül hagyása..."
    Ha jól emlékszem ez konkrétan azt jelenti hogy a követő autó eleje nem érheti el az előtte haladó végét. Ha így van akkor ezt szerintem szerncsés lenne a szabályzatban +említeni.

    Most nézem hogy a vonal is vonál . Mintha csak a saját írásomat látnám
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2006. 11. 02. 18:18.

  16. #16

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    "2. Prekvalifikáció

    ...A nevezést lezárása után..."
    Itt 1db "t"-vel több van.

    "5. Futam

    ...A RAJTNÁL ELŐZNI CSAK A START/CÉL VONÁL ÁTLÉPÉSE UTÁN LEHET ennek figyelmen kívül hagyása..."
    Ha jól emlékszem ez konkrétan azt jelenti hogy a követő autó eleje nem érheti el az előtte haladó végét. Ha így van akkor ezt szerintem szerncsés lenne a szabályzatban +említeni.

    Most nézem hogy a vonal is vonál . Mintha csak a saját írásomat látnám
    Köszi az észrevételeket!

    Ami a rajtnál történő előzést illeti: A felvezető körös formációt a zöld zászlójelzésig, azaz a rajt pillanatáig kell tartani, utána már nem, viszont a start célvonal átlépése előtt nem lehet előzni, tehát addig a pillanatig a hátul haladó autó első vonala nem lehet előrébb az elöl haladó autó első vonalánál. Remélem így már érthető.

  17. #17
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el, de felmerült bennem egy olyan kérdés, hogyha valaki utolsó rajthelyes büntetést kap, az az utolsó szerverre szól, vagy a prekvalifikációs eredmény alapján besorolt szerverre?

  18. #18

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el, de felmerült bennem egy olyan kérdés, hogyha valaki utolsó rajthelyes büntetést kap, az az utolsó szerverre szól, vagy a prekvalifikációs eredmény alapján besorolt szerverre?
    A prekvalifikációs eredmény alapján besorolt szerverre, és ugyanarra a bajnokságra. (magyarul, ha valaki NGT bajnokságban kap egy büntit, az a következő NGT futamra érvényes)

  19. #19
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    A prekvalifikációs eredmény alapján besorolt szerverre, és ugyanarra a bajnokságra. (magyarul, ha valaki NGT bajnokságban kap egy büntit, az a következő NGT futamra érvényes)
    Köszi, így már egyértelmű nekem is.

  20. #20

    Exclamation Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Az első futam után 2 szabálymódosítást láttunk szükségesnek:

    1. A chatstopnál megszűnnek a CSI valamint CSV beírások. A futamon jelen levő versenybíró az időmérő kezdetén "chatstop indul" beírással jelzi a chatstop kezdetét, és automatikusan addig tart ameddig az utolsó pilóta be nem fejezi mért körét. A futamon a gridről a felvezető körre történő elinduláskor kezdődik a chatstop és az utolsó versenyben levő pilóta célvonalon történő áthaladásáig tart. Ha valaki megszegi a chatstopot, azt a jelenlevő versenybíró feljegyzi és jelzi az adott futamhoz tartozó versenybírósági megbeszélésen.

    2. Mivel többen is voltak akik annak ellenére, hogy neveztek a futamra jelzés nélkül nem vettek részt, az ilyen eset a következő futamtól licenszpont büntetéssel jár, mivel a többi versenyőtárssal szemben igen sportszerűtlen magatartás, és a továbbiakban is meggyőződésünk, hogy valaki el tudja dönteni 24 órával a futam kezdete előtt, hogy el tud-e indulni vagy sem (extrém esetektől eltekintve).
    Ha valaki nevez, majd nem tud elindulni, de ezt nem jelzi a fórumon az illető 8 licenszpont büntetést kap.
    Ha valakinél 2x egymás után előfordul hogy nem indul el nevezése ellenére a futamon, teljesen mindegy, hogy jelez-e vagy sem a fórumon 8 licenszpont büntetést kap.

    Természetesen a versenyszabályzat a leírtaknak megfelelően módosításra kerül.

  21. #21
    Szabó Dávid Regisztrált savoo logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    91

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futam után 2 szabálymódosítást láttunk szükségesnek:

    1. A chatstopnál megszűnnek a CSI valamint CSV beírások. A futamon jelen levő versenybíró az időmérő kezdetén "chatstop indul" beírással jelzi a chatstop kezdetét, és automatikusan addig tart ameddig az utolsó pilóta be nem fejezi mért körét. A futamon a gridről a felvezető körre történő elinduláskor kezdődik a chatstop és az utolsó versenyben levő pilóta célvonalon történő áthaladásáig tart. Ha valaki megszegi a chatstopot, azt a jelenlevő versenybíró feljegyzi és jelzi az adott futamhoz tartozó versenybírósági megbeszélésen.

    2. Mivel többen is voltak akik annak ellenére, hogy neveztek a futamra jelzés nélkül nem vettek részt, az ilyen eset a következő futamtól licenszpont büntetéssel jár, mivel a többi versenyőtárssal szemben igen sportszerűtlen magatartás, és a továbbiakban is meggyőződésünk, hogy valaki el tudja dönteni 24 órával a futam kezdete előtt, hogy el tud-e indulni vagy sem (extrém esetektől eltekintve).
    Ha valaki nevez, majd nem tud elindulni, de ezt nem jelzi a fórumon az illető 8 licenszpont büntetést kap.
    Ha valakinél 2x egymás után előfordul hogy nem indul el nevezése ellenére a futamon, teljesen mindegy, hogy jelez-e vagy sem a fórumon 8 licenszpont büntetést kap.

    Természetesen a versenyszabályzat a leírtaknak megfelelően módosításra kerül.
    Jók ezek az új módisítások. A CSI CSV elhagyása is jó ötlet, nekem ez zavart be a kezdő futamon, láttam, h CSI én meg hirtelen azt hittem, h "cset indul", és ezért köszöntem. (Meg is kaptam érte a büntimet, mondjuk ennél nagyobb büntetést sose kapjak.)

  22. #22
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futam után 2 szabálymódosítást láttunk szükségesnek:

    1. A chatstopnál megszűnnek a CSI valamint CSV beírások. A futamon jelen levő versenybíró az időmérő kezdetén "chatstop indul" beírással jelzi a chatstop kezdetét, és automatikusan addig tart ameddig az utolsó pilóta be nem fejezi mért körét. A futamon a gridről a felvezető körre történő elinduláskor kezdődik a chatstop és az utolsó versenyben levő pilóta célvonalon történő áthaladásáig tart. Ha valaki megszegi a chatstopot, azt a jelenlevő versenybíró feljegyzi és jelzi az adott futamhoz tartozó versenybírósági megbeszélésen.

    2. Mivel többen is voltak akik annak ellenére, hogy neveztek a futamra jelzés nélkül nem vettek részt, az ilyen eset a következő futamtól licenszpont büntetéssel jár, mivel a többi versenyőtárssal szemben igen sportszerűtlen magatartás, és a továbbiakban is meggyőződésünk, hogy valaki el tudja dönteni 24 órával a futam kezdete előtt, hogy el tud-e indulni vagy sem (extrém esetektől eltekintve).
    Ha valaki nevez, majd nem tud elindulni, de ezt nem jelzi a fórumon az illető 8 licenszpont büntetést kap.
    Ha valakinél 2x egymás után előfordul hogy nem indul el nevezése ellenére a futamon, teljesen mindegy, hogy jelez-e vagy sem a fórumon 8 licenszpont büntetést kap.

    Természetesen a versenyszabályzat a leírtaknak megfelelően módosításra kerül.
    Úgy érzem a 24 óra kicsit hosszú idő...

    Én pl nem indultam, mert 2 perccel lekéstem a qualit, és ezt nem igazán tudtam volna 1nappal korábban, tudom, én gondom.

    Azonban sztem ha vki időmérő előtt 1 órával tudja jelezni, addig amíg a prequal második szakasza nem zárul le, még ugyanúgy lehet közölni, ki megy A-B-C futamban, ez sokkal több szabadságot ad a versenyzőknek, mert lássuk már be, hogy nem csak ezzel foglalkozunk, ha pedig vki igen, az megérdemli.

    Épp most olvastam hány szervertagnak veszélyezteti, veszélyeztette a kapcsolatát ez a játék, és még tovább stresszeljük egymást ezzel a határidővel, büntiponttal, aminek következménye hogy nem indulhastz a következő versenyen, így akár több versenyről is kimarad a versenyző úgy, hogy szerintem semmi extrémet nem tett csak élte az életét, és ezt a játékot hobbinak tekinti. És a kemény szabályok miatt nem versenyezhet a büntetéseknek köszönhetően, így bukja a pénzét, amit azért fizetett ha kedve van és IDEJE versenyezzen.

    Ne csináljunk már ennyi keménykedő szabályt gyerekek, szerintem szórakozni jöttünk,


    Lehetnénk gálánsabbak, sztem mindenki értékelné.

    Ja, és most sem tudom holnap este mit csinálok, nem vagyok jós, köszöntem
    Utoljára módosította: vlori; 2006. 11. 08. 18:05.

  23. #23
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg vlori írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy érzem a 24 óra kicsit hosszú idő...

    Én pl nem indultam, mert 2 perccel lekéstem a qualit, és ezt nem igazán tudtam volna 1nappal korábban, tudom, én gondom.

    Azonban sztem ha vki időmérő előtt 1 órával tudja jelezni, addig amíg a prequal második szakasza nem zárul le, még ugyanúgy lehet közölni, ki megy A-B-C futamban, ez sokkal több szabadságot ad a versenyzőknek, mert lássuk már be, hogy nem csak ezzel foglalkozunk, ha pedig vki igen, az megérdemli.

    Épp most olvastam hány szervertagnak veszélyezteti, veszélyeztette a kapcsolatát ez a játék, és még tovább stresszeljük egymást ezzel a határidővel, büntiponttal, aminek következménye hogy nem indulhastz a következő versenyen, így akár több versenyről is kimarad a versenyző úgy, hogy szerintem semmi extrémet nem tett csak élte az életét, és ezt a játékot hobbinak tekinti. És a kemény szabályok miatt nem versenyezhet a büntetéseknek köszönhetően, így bukja a pénzét, amit azért fizetett ha kedve van és IDEJE versenyezzen.

    Ne csináljunk már ennyi keménykedő szabályt gyerekek, szerintem szórakozni jöttünk,


    Lehetnénk gálánsabbak, sztem mindenki értékelné.

    Ja, és most sem tudom holnap este mit csinálok, nem vagyok jós, köszöntem
    Meg ez az első 2 körben nagyon bütetünk dolog is elég ..., nem azért mert most nem indulhatok a következő futam mert teszek rá, ugy is utálom azt a pályát, meg a 2 legrosszabb verseny úgy is kiesik! De ha mondjuk a 4. körben koccolok meg valakit egy picit ugy, hogy ö ki sem pördül és "semmi" hátránya nem származik a dologból azért nem jár semmi, mert valszeg nem jelent fel, de ha ez az első 2 körben van akkor már -5pont, igaz hogy csak egy karc lett a kocsiján de 5 pont! Az első 2 kör is verseny és ugyan úgy versenybaleset ha az elején koccolom le vagy ha a verseny közepén! Ez benne van a pakliban, hideg gumi ide hideg fék oda! Szegény Sato, ha a Ti bíráskodásaitok alá esne, szerintem élete végéig még tolószékbe se ülhetne, mert annak is 4 kereke van(Nem megsértődni!!!!)!

    De végülis mind1, mert vannak szabályok amiket be kell tartani és kész! Amúgy szerintem úgy is lehetne ezt a pontos dolgot, hogy akinek elfogy az nem kihadja a következő versenyt, hanem mondjuk azokat a pontokat ami szerez a következő versenyen megfelezzük! Szerintem ez is elég nagy érvágás lenne! Mondjuk nyersz a futamon, de még is csak 50 pontot kapsz!

  24. #24
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    ...Amúgy szerintem úgy is lehetne ezt a pontos dolgot, hogy akinek elfogy az nem kihadja a következő versenyt, hanem mondjuk azokat a pontokat ami szerez a következő versenyen megfelezzük! Szerintem ez is elég nagy érvágás lenne! Mondjuk nyersz a futamon, de még is csak 50 pontot kapsz!
    vagy legyen az hogy a hGPLm-ben szerzett pontok licenszpontnak számítanak a gtr ligában

    megj.: az első pár kör azért esik külön elbírálás alá, mert akkor még sűrű a mezőny és egy-egy felelőtlen hiba tömegkatasztrófát tud okozni
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #25
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM4 Versenyszabályzat

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    vagy legyen az hogy a hGPLm-ben szerzett pontok licenszpontnak számítanak a gtr ligában

    megj.: az első pár kör azért esik külön elbírálás alá, mert akkor még sűrű a mezőny és egy-egy felelőtlen hiba tömegkatasztrófát tud okozni
    Azt így is úgy is elbírálnák! Amúgy szerintem nem véletlenül tették bele a pontszámításba, hogy a két legrosszabb futam eredménye nem számít! Valószínüleg nem kell majd sok embernek azon gondolkodni, hogy melyik 2 futamot válassza! Amugy elöbb utóbb mindenki fog kapni futam eltiltást, mert szerintem nincs olyan ember aki ne hibázna 24(a 2 bajnokságot összeadtam de tudom, hogy külön vannak pontozva) futam alatt, és hát valjuk be nem kell hozzá sok, hogy elszáljon az a 15 pont!
    Tényleg olyan nincs, hogy hányszor lehet nullázni magát az embernek?
    Remélem akinek sikerül mind a 2 kategóriát úgy teljesíteni, hogy egyikbe sem kap eltiltást az kap valami különdíjat a végén!
    Amugy az hülyeség, hogy nem az elején kell eldönteni a dolgot! Mert ha megy valaki elöttem akiről tudom, hogy kicsit gyorsabb mint én, de még az elején sikerül valahogy elékerülnöm, akkor jó eséllyel tudom tartani akár a futam végéig! De ha várok és elszakad tőlem 2-3 secre, akkor meg már az életbe nem fogom meg! Szóval én álltalában kockáztatok, vagy bejön vagy nem! De ez biztos azért van, mert nem vagyok még elég tapasztalt!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •