• Friss hozzászólások

zrubi

Igen itt elsiklottam a "vega" mellett... Az a...

Igen itt elsiklottam a "vega" mellett... Az a kártya jól passzol a CPU-hoz, ezesetben már valóban nem egyértelmű, hogy hol lesz a szűk keresztmetszet...

Egészen konkréltan ezekkel a...

zrubi Tegnap, 21:13 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    balage06

Automobilista 2

Ha már vezetni nincs időm mostanság, kiélem magam a hírnök szerepében.:D A tervek szerint decemberben érkezik a hosszú ideje várt új Reiza szimulátor:

https://www.youtube.com/watch?v=Hv_s-VcSqRA...

balage06 2019. 05. 24., 23:12 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    barcalaci84

ez most sajnos kimarad időhiány miatt... más:...

ez most sajnos kimarad időhiány miatt...

más:
    privátban kértek tőlem ford setupot

https://www.dropbox.com/s/rgb73speu3zxe1c/hoki.ini?dl=0

barcalaci84 2019. 05. 24., 19:50 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Schumi

Köszönöm! ^^

Köszönöm! ^^

Schumi 2019. 05. 24., 16:58 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    barthalaca15

Visszanéztem az esetet nem egyszer nem kétszer,...

Visszanéztem az esetet nem egyszer nem kétszer, különben nem is óvtam volna. Nem fogok vitatkozni mert teljesen értelmetlen, nem is lehet nekem igazam, de azért a véleményemet leírom ha tetszik ha...

barthalaca15 2019. 05. 23., 23:23 Menj az utolsó hozzászóláshoz
  • Friss blogbejegyzések

• Friss témák

balage06

Automobilista 2

Téma szerzője: balage06

Ha már vezetni nincs időm mostanság, kiélem magam a hírnök szerepében. A tervek szerint decemberben érkezik a hosszú ideje várt új Reiza szimulátor:

Utolsó hozzászólás: balage06 2019. 05. 24., 23:12 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    GTF_Bika

DTM 90 - Büntetések - Donington

Téma szerzője: GTF_Bika

A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó

Utolsó hozzászólás: Schumi 2019. 05. 24., 16:58 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Mediakönig

R3E MWTCR 2019 - Brands Hatch Óvások

Téma szerzője: Mediakönig

Óvásokat ide lehet benyújtani bárki által feltöltött replay (!!) alapján, a versenybíróság megvizsgálja a kérdéses eseteket és meghozza a szükséges intézkedéseket,

Utolsó hozzászólás: Mediakönig 2019. 05. 22., 20:15 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Zelfel Tamás

AC GT - Hockenheimring - 06.02

Téma szerzője: Zelfel Tamás

Kedves Versenyzők!

Masters GT Bajnokságunk utolsó futama jön Hockenheiringen. Jó gyakorlást és gyors setupot kívánunk mindenkinek!

Utolsó hozzászólás: Zelfel Tamás 2019. 05. 20., 08:11 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Kettel

GT - Montreal: Óvások

Téma szerzője: Kettel

A címben szereplő futamhoz az óvásokat itt lehet benyújtani, a megfelelő bejelentési forma követése szerint. A verseny felvétele alapján a versenybíróság

Utolsó hozzászólás: TT Echo 2019. 05. 21., 23:02 Menj az utolsó hozzászóláshoz
  • Cerdoblaise

Nincs olyan tartalom amelynek Cerdoblaise a szerzője