• Friss hozzászólások

MNorbi002

Nálam a gumikopás úgy nézett ki, hogy a rajtnál a...

Nálam a gumikopás úgy nézett ki, hogy a rajtnál a ProTyres app 32 körre saccolta a hard gumik élettartamát, de aztán kb. féltávnál újraszámolta magát, és már csak 25 kört jelzett... :D A 25. kör...

MNorbi002 Ma, 16:17 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Kettel

A gyakorló "Prequal" szerver már fut, lehet...

A gyakorló "Prequal" szerver már fut, lehet ismerkedni, izmozni, tesztelni.

A szerverbeállításokban csak az üzemenyagfogyasztást vettem egy hangyányit feljebb, 50%-ra. Úgy vettem észre kevesebb...

Kettel Ma, 15:07 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Kettel

AC BTCC - Poznan - Okt.1

Kedves Versenyzők!

Robog tovább az angolos BTCC 98/99-es őszi bajnokságunk, a korosodó Assetto Corsa-val. Gatyákat felkötni ugyanis mindkét kocsi igazi virgonc, szeretnek mindenfele elszabadulni,...

Kettel Ma, 14:57 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    atis88

Bár a mezőny hátsó részét gazdagítottam (a...

Bár a mezőny hátsó részét gazdagítottam (a rózsaszín-kék bmw) de élveztem mindkét futamot, főleg a másodikat. Sajnos az elsőn futam első körében valaki féktávon elég durván beleszállt a kocsiba...

atis88 Ma, 14:33 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Romeo25

Ez benne van a pakliban, semmi gáz. Nekem ez volt...

Ez benne van a pakliban, semmi gáz. Nekem ez volt az első versenyem itt köztetek, de nagyon élveztem. A Nissan nekem megette a bal elsőt teljesen, de lehet, hogy a setupom sem volt 100as. Így...

Romeo25 Ma, 14:07 Menj az utolsó hozzászóláshoz
  • Friss témák

Kettel

AC BTCC - Poznan - Okt.1

Téma szerzője: Kettel

Kedves Versenyzők!

Robog tovább az angolos BTCC 98/99-es őszi bajnokságunk, a korosodó Assetto Corsa-val. Gatyákat felkötni ugyanis mindkét

Utolsó hozzászólás: Kettel Ma, 15:07 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    lipixbox

RTX 3080 elso tapasztalatok

Téma szerzője: lipixbox

Hello

Gondoltam irok par tapasztalatot a kartyarol. Tegnap este teszteltem kicsit es a 1080ti utan erezheto ugrast hozott azert. Mindent

Utolsó hozzászólás: balage06 Ma, 09:15 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Kettel

BTCC 98/99 Replayek

A szerver oldali replay mentés AsettoCorsa alatt nem működik, ezért szeretnénk kérni, hogy osszuk meg egymással a hivatalos bajnoki futamokról készült

Utolsó hozzászólás: Kettel Tegnap, 23:18 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Kettel

BTCC 98/99 Óvások

A bajnokság futamai alatti óvásokat itt lehet benyújtani, a megfelelő bejelentési forma követése szerint. A határidőkről, döntési körülményekről a versenyszabályzat

Utolsó hozzászólás: Kettel Tegnap, 22:16 Menj az utolsó hozzászóláshoz
  • ÁDI

Nincs olyan tartalom amelynek ÁDI a szerzője