• Friss hozzászólások

neilszab

Közben megtörtént.. :o

Közben megtörtént.. :o

neilszab Ma, 10:17 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Atesz92

Az én voltam ezer bocs érte, épp valakivel...

Az én voltam ezer bocs érte, épp valakivel harcban voltunk a sikán előtti egyenesen és a belső íven teljesen benéztem a féktávot, nyugodtan óvd meg.

Én nem igazán élveztem a futamot, mert...

Atesz92 Ma, 10:10 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    barzo laszlo

Tudjuk hogy nehéz ilyenkor kivárni, de a...

Tudjuk hogy nehéz ilyenkor kivárni, de a szabályzatban és versenynaptárban ezekre a kérdésekre is benne lesz a válasz. Időben ki fogjuk hirdetni.
    Ezért toltuk el a kezdést, hogy mind a szervezési...

barzo laszlo Ma, 03:40 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    soma

skin

sziasztok, még csak most futottam bele ebbe a skines dologba. csináltam egyet magamnak, én ezt szeretném használni: https://drive.google.com/file/d/1yQXH3smtSUNiKzhPzOw_kMhcqIWUGBcT/view?usp=sharing

soma Tegnap, 21:11 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Kettel

Hij. Láttam futamok között előjött a problémád,...

Hij.
    Láttam futamok között előjött a problémád, de akkorsem tudtam tutit mondani. Mivel névre szóló helyed van az entrylist-ben, azért szerintem vissza tudsz csatlakozni a téged megillető...

Kettel Tegnap, 19:29 Menj az utolsó hozzászóláshoz
  • Friss blogbejegyzések

• Friss témák

Kettel

AC BTCC - Poznan - Okt.1

Téma szerzője: Kettel

Kedves Versenyzők!

Robog tovább az angolos BTCC 98/99-es őszi bajnokságunk, a korosodó Assetto Corsa-val. Gatyákat felkötni ugyanis mindkét

Utolsó hozzászólás: Kettel Tegnap, 19:29 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    lipixbox

RTX 3080 elso tapasztalatok

Téma szerzője: lipixbox

Hello

Gondoltam irok par tapasztalatot a kartyarol. Tegnap este teszteltem kicsit es a 1080ti utan erezheto ugrast hozott azert. Mindent

Utolsó hozzászólás: lipixbox Tegnap, 08:00 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Kettel

BTCC 98/99 Replayek

A szerver oldali replay mentés AsettoCorsa alatt nem működik, ezért szeretnénk kérni, hogy osszuk meg egymással a hivatalos bajnoki futamokról készült

Utolsó hozzászólás: Kettel 2020. 09. 17., 23:18 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Kettel

BTCC 98/99 Óvások

A bajnokság futamai alatti óvásokat itt lehet benyújtani, a megfelelő bejelentési forma követése szerint. A határidőkről, döntési körülményekről a versenyszabályzat

Utolsó hozzászólás: Kettel 2020. 09. 17., 22:16 Menj az utolsó hozzászóláshoz
  • acsati

Nincs olyan tartalom amelynek acsati a szerzője