• Friss hozzászólások

gupszii

Próba futam.

Sziasztok!

Lehetne, hogy ide is szervezzünk egy ugyan olyat mint SVEG-re? Lehet akár ugyan úgy csütörtök (04.16) 20:00 ha mindenkinek / többeknek jó mint SVEG-en.
    Nekem jót tett mert a többiek...

gupszii Ma, 18:53 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    gupszii

B szerver

Sziasztok!

Nekem jó érzésekkel zárult a futam. Mindenkire nagyon próbáltam figyelni de azt is tudom, hogy ez nem mindig sikerült. Az elején amikor először léptem fel erre a pályára nem tetszett....

gupszii Ma, 18:50 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Mediakönig

Úgy mehetsz vissza a pályára, hogy nem...

Úgy mehetsz vissza a pályára, hogy nem veszélyeztetsz senkit, pláne nem az ideális ívre ahol érkezik a mezőny.

Mediakönig Ma, 18:41 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    balage06

Nagyjából két év használat után nekem is elkezdte...

Nagyjából két év használat után nekem is elkezdte a DFGT-m ezt csinálni, nálam fagyás nem volt, egyszerűen csak menet közben hirtelen elállítódott a kormányzási szög. Én sajnos nem jöttem rá, hogy mi...

balage06 Ma, 16:39 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    TomAce

Köszi, hát ez a pálya nekem sem feküdt az tuti de...

Köszi, hát ez a pálya nekem sem feküdt az tuti de legalább a végén tényleg küzdöttünk egy izgalmasat. Köszi ,hogy te is korrekt voltál végig sőt olyat is láttam tőled ,hogy mentél valaki után...

TomAce Ma, 16:14 Menj az utolsó hozzászóláshoz
  • Friss témák

Mediakönig

R3E MWTCR 2020 Tavasz - Büntetések Dubai

Téma szerzője: Mediakönig

Kedves Versenyzők!

A Versenybíróság megvizsgálta a beérkezett óvásokat. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre,

Utolsó hozzászólás: Mediakönig Ma, 18:41 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Zelfel Tamás

AC SEAT LEON TCR - Daytona - 04.26

Téma szerzője: Zelfel Tamás

Kedves Versenyzők!

SEAT LEON TCR bajnokságunk hetedik futama következik. A bajnokság nagy csatákat, test-test elleni harcokat tartogat, így

Utolsó hozzászólás: gupszii Ma, 18:53 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Zelfel Tamás

Seat Leon TCR - Sveg: Óvások

Téma szerzője: Zelfel Tamás

A címben szereplő futamhoz az óvásokat itt lehet benyújtani, a megfelelő bejelentési forma követése szerint. A verseny felvétele alapján a versenybíróság

Utolsó hozzászólás: bozsomarci Ma, 08:17 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    barzo laszlo

ACC GT01 T - Monza óvások

Téma szerzője: barzo laszlo

2020.04.19
    Ha bárki úgy érzi szabálytalankodtak vele, vagy szabálytalanságot látott, óvást nyújthat be.

Példa óvásra:
    #A - 12:01

Utolsó hozzászólás: barzo laszlo 2020. 04. 04., 21:06 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    barzo laszlo

2020.04.19 ACCGT01 - Monza

Téma szerzője: barzo laszlo

Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

Kedves Versenyzők. A Blancpain GT bajnokságunk következő fordulóját Monza-ban tartjuk.
    Az

Utolsó hozzászólás: barzo laszlo 2020. 04. 04., 21:05 Menj az utolsó hozzászóláshoz
    Kettel

Achievements

Téma szerzője: Kettel

Acsik ,plecsnik, kitűzők!

Az új szelek elérték az oldalunkat is, így most nem az öreg rókáknak, hanem az fiatalabb korosztálynak kedveznénk

Utolsó hozzászólás: Tamas Piski 2020. 04. 04., 20:25 Menj az utolsó hozzászóláshoz