• Touring Car SummerCup 2013

    Kedves Versenyzők!

    Kezdetét veszi a Touring Car SummerCup 2013!!


    Egy igazi különlegességet tartogatunk számotokra a nyárra, hiszen a 2013-as SummerCup alkalmával összecsapnak egymással a múlt és a jelen nagyjai, a WTCC mezőnye a 1965-ös Historic TC géposztállyal! Olyan legendás gépeget fogunk meghajtani, mint a Ford Mustang, az Alfa Romeo GTA, vagy az Austin Mini Cooper S, no és persze a modern Chevy-k, BMW-k és társaik... az autósportban eltelt bő 40 évet azonban nem lehet letagadni, egészen más technológiát és ehhez kapcsolódó vezetési élményt képviselnek a Hisctoric és a WTCC mezőny tagjai, ezért két külön bajnokság kerül megrendezésre ezekkel a gépekkel váltott héten, de ugyan azon a pályán!

    A nyári kupán való részvétel teljesen nyílt, örömmel látunk mindenkit a rajtrácson, aki betartja a fairplay szabályait! Ezen felül a bajnokságoknak Fődíja is van, az abszolút győztes és a legjobb újonc is 2013-2014-es GTR-Masters szervertagságban részesül, valamint a két bajnokság összetett nyertese is egy jövő évi szervertagságot kap jutalmul!

    Ami a Versenynaptárat illeti, olyan nagynevű és közismert pályákból válogattunk, melyek mindkét kategóriával igen izgalmas és eseménydús futamokat tartogatnak a számunkra:



    A versenynaptár 5-5 futamból áll, a végső értékelésbe a nyárra való tekintettel a legrosszabb futam eredménye nem számít bele. A szerveren szívesen látjuk azokat is, akik nem feltétlenül a bajnoki címért szállnának harcba, hanem csak 1-1 versenyre ugornának be, hogy kulturált körülmények között kergetőzzenek egy kicsit, természetesen nálunk erre is van lehetőség!
    A bajnokság lebonyolításával és a további részletekkel kapcsolatban az alábbi topikokban olvashattok:




    Végül pedig ízelítőül hogy lássátok mi vár rátok , itt az egyik idei futamunk összefoglaló videója:




    Készülünk a nyáron más meglepetéssel is, hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on is!



    www.facebook.com/GTRMasters


    .
    Komment 16 Komment
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Szeretnék kérni mindenkitől egy nagy Like-ot , vagy más megosztást a Facebook oldalunkon a hírre, hogy minél több helyre eljusson a hír és minél többen legyünk a rajtrácson!

      Köszi Szépen!
    1. Laca logója
      Laca -
      Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
      Szeretnék kérni mindenkitől egy nagy Like-ot , vagy más megosztást a Facebook oldalunkon a hírre, hogy minél több helyre eljusson a hír és minél többen legyünk a rajtrácson!

      Köszi Szépen!
      Kérés teljesítve.
    1. Varga Ákos logója
      Varga Ákos -
      Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
      Szeretnék kérni mindenkitől egy nagy Like-ot , vagy más megosztást a Facebook oldalunkon a hírre, hogy minél több helyre eljusson a hír és minél többen legyünk a rajtrácson!

      Köszi Szépen!
      Megtörtént a LIKE és a megosztás is.
    1. Zoliee logója
      Zoliee -
      Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
      Szeretnék kérni mindenkitől egy nagy Like-ot , vagy más megosztást a Facebook oldalunkon a hírre, hogy minél több helyre eljusson a hír és minél többen legyünk a rajtrácson!

      Köszi Szépen!
      Részemről is megosztva Like-olva.
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
      Szeretnék kérni mindenkitől egy nagy Like-ot , vagy más megosztást a Facebook oldalunkon a hírre, hogy minél több helyre eljusson a hír és minél többen legyünk a rajtrácson!

      Köszi Szépen!
      Köszönöm szépet a megosztást mindenkinek , szeretném kérni hogy kicsit még segítsetek a terjesztésben (bármilyen csatornán ), mert habár már majdnem 50-en futottak mért kört a prekvalon, de kevés köztük az ismeretlen új név!

      Esetleg tipp, hogy hol lenne érdemes még hirdetni?
    1. zolibphc logója
      zolibphc -
      Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
      Köszönöm szépet a megosztást mindenkinek , szeretném kérni hogy kicsit még segítsetek a terjesztésben (bármilyen csatornán ), mert habár már majdnem 50-en futottak mért kört a prekvalon, de kevés köztük az ismeretlen új név!

      Esetleg tipp, hogy hol lenne érdemes még hirdetni?
      Az összes tavalyi oldalra eltoltad az infót?
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
      Az összes tavalyi oldalra eltoltad az infót?
      Hát az a gond, hogy ezek az oldalak úgy látom vagy döglődnek, vagy úgy el vannak duga rajtuk a liga hírek, hogy a kutya nem nézi sztem. Volt egy nagyobb listám, hogy kinek lehet hírt küldeni, de most végignézve őket, már nem soknak érdemes közülük sajnos.

      Persze pár helyre azért kiküldtem.


      Esetleg tudja vki hogy hova gyűlik mostanában a szimulátorozásra fogékony társaság? Vagy máshonnan megközelítve, Ti milyen a témához kapcsolódó oldalakt látogattok gyakran?
    1. Morgo logója
      Morgo -
      Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
      Hát az a gond, hogy ezek az oldalak úgy látom vagy döglődnek, vagy úgy el vannak duga rajtuk a liga hírek, hogy a kutya nem nézi sztem. Volt egy nagyobb listám, hogy kinek lehet hírt küldeni, de most végignézve őket, már nem soknak érdemes közülük sajnos.

      Persze pár helyre azért kiküldtem.


      Esetleg tudja vki hogy hova gyűlik mostanában a szimulátorozásra fogékony társaság? Vagy máshonnan megközelítve, Ti milyen a témához kapcsolódó oldalakt látogattok gyakran?
      Én csak ezt:http://forum.gtr-masters.hu/
      A Steam-es oldalamra is kiraktam a linkeket.
    1. Kettel logója
      Kettel -
      http://www.hsw.hu
      http://simracing.hu
      pH, logout, gamepod lapcsalád társasága...
      A többi amit én ismerek, használok az konkurens ligaoldal, vagy külföldi társaság.
      Esetleg sg.hu-n a fórumba. Elvileg nemcsak pistikék vannak rajta, nibi, meg egyéb komoly ember is megfordul a sim-es játék topikokban.
    1. Yakamoto logója
      Yakamoto -
      Mondjuk ahogy nézem/olvasom VSR-en nem lesz most nyári kupa nem tudom milyen viszonyba vagytok, barátilag ott is meg lehetne osztani, mert biztos ott is van pár ember akinek nyáron is lenne kedve gurulni, mondjuk már láttam 1-2 nevet.
      De kidobom fb-re úgy azért látja pár VSR-es is, hátha.....
    1. Söri logója
      Söri -
      Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
      Szeretnék kérni mindenkitől egy nagy Like-ot , vagy más megosztást a Facebook oldalunkon a hírre, hogy minél több helyre eljusson a hír és minél többen legyünk a rajtrácson!

      Köszi Szépen!

      Ment a like. Nagyon jó lett a videó. Grat! Megkérdezhetem mivel vetted fel?
    1. Söri logója
      Söri -
      Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
      Hát az a gond, hogy ezek az oldalak úgy látom vagy döglődnek, vagy úgy el vannak duga rajtuk a liga hírek, hogy a kutya nem nézi sztem. Volt egy nagyobb listám, hogy kinek lehet hírt küldeni, de most végignézve őket, már nem soknak érdemes közülük sajnos.

      Persze pár helyre azért kiküldtem.


      Esetleg tudja vki hogy hova gyűlik mostanában a szimulátorozásra fogékony társaság? Vagy máshonnan megközelítve, Ti milyen a témához kapcsolódó oldalakt látogattok gyakran?
      Nálunk gyűlik a társaság , mondhatni elég szépen. www.racingclub-hungary.com . Kiraktam a FB csoportunkba.
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
      Ment a like. Nagyon jó lett a videó. Grat! Megkérdezhetem mivel vetted fel?
      Kettel-t kérdezd, Övé az érdem!
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
      Nálunk gyűlik a társaság , mondhatni elég szépen. www.racingclub-hungary.com . Kiraktam a FB csoportunkba.
      És ez most egy hírportálnak készül, vagy közösség, vagy mijez?

      Azt nem értem, ha versenyeket rendeztek, akkor mitől nem liga? Vagy a te fogalmaid szerint, mitől lesz liga egy liga?
    1. Söri logója
      Söri -
      Ez egy közösség. Attól nem liga, hogy nem szigorúak a szabályok annyira. Nincsenek elvárt körök stb..stb.. megbeszélés alapján csináljuk a betétfutamokat stb, a bajnokságon kívül.. meg csak klubtagok vehetnek részt..ilyesmi. Egy példát mondjak, most írunk egy alapvető szabályzatot, hogy legyen vmi. pl egy. Nincs büntetés, ha valaki nem jön futamra,mert dolga van. Ez lazább. Van nálunk olyan ember aki versenyzett ligában sokat onnan tudom mi a különbség. Nekem tetszik a liga része is itt, mert sajnos van időm gép előtt poshadni, de nem mindenki tud megfelelni a kötöttségeknek. Ligával többet kell törődni kell és nem marad időd játszani..
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
      Ez egy közösség. Attól nem liga, hogy nem szigorúak a szabályok annyira. Nincsenek elvárt körök stb..stb.. megbeszélés alapján csináljuk a betétfutamokat stb, a bajnokságon kívül.. meg csak klubtagok vehetnek részt..ilyesmi. Egy példát mondjak, most írunk egy alapvető szabályzatot, hogy legyen vmi. pl egy. Nincs büntetés, ha valaki nem jön futamra,mert dolga van. Ez lazább. Van nálunk olyan ember aki versenyzett ligában sokat onnan tudom mi a különbség. Nekem tetszik a liga része is itt, mert sajnos van időm gép előtt poshadni, de nem mindenki tud megfelelni a kötöttségeknek. Ligával többet kell törődni kell és nem marad időd játszani..
      Háát ... van szabályzat, van bajnokság és versenynaptár, meg kulbtagság is, ez szerintem bőven kimeríti már a liga "fogalmát"..

      Amúgy hívjuk bárminek is én mindenestre sok sikert kívánok , de arra azért figyeljetek, hogy a különböző felhasznált anyagoknál illik feltüntetni a szerzőt és a forrást.

      (Ha vki nem jöt futamra - és ezt nem jelzi futam előtt legkésőbb 1 órával -, akkor nálunk is csak azért van bünti, mert a sok résztevő miatt szét kell tudunk osztani az embereket A és B szerver között...)