• Race of Leagues - SHOWDOWN

    Kedves Versenyzők!

    A HROC, a VSR és a GTR-Masters közös év végi FUN futamot szervez, mindhárom liga delegál 10-10-10 versenyzőt és közös erővel fenekestül felforgatjuk Road America-t!

    A rendezvény célja elsősorban - az év méltó lezárása mellett - a szórakozás, az ismerkedés és a ligák közti baráti kapcsolatok építése, amellett persze hogy természetesen pontozásra is sor kerül.



    A futam december 21.-én (péntek) este kerül megrendezésre WTCC és STCC autókkal, az kocsiválasztás szabad, de mindhárom liga külön egyedi festéssel áll rajthoz, illetve a megmérettetést közvetíti a OSTV!

    A esemény főszervevezője a HROC liga, az Ő szerverükön kerül majd lebonyolításra a futam, itt olvashatjátok a pontos kiírást: HROC vs. VSR vs. GTR-Masters FUN RACE


    A magunk részéről hamarosan indítunk majd egy gyakorló szervert, prekvalifikációt, illetve egy nevezés topikot, ahol jelentkezni lehet majd minden olyan versenyzőnek, aki a GTR-Masters színeiben szeretne indulni a futamon.

    Bárki jelentkezhet, aki valaha részt vett hivatalos HTCM futamon, beleértve a régi szervertagokat is... illetve a Masters csapat skin elkészítéséhez is várjuk majd a jelentkezőket.

    .
    Komment 87 Komment
    1. Wega logója
      Wega -
      jó kis buli lesz
    1. Petryx logója
      Petryx -
      Szuper kezdeményezés!!!

      Ahogy látom vannak akik itt is - ott is nyomják a bajnokságot!
      (néhány dolog világosabb lett)
      Ők meg eldöntik melyik liga színeiben indulnak?
      S ha jól értem csak a skin lesz azonos egy adott liga tagjainak de a kocsi nem!?

      (érdekes lenne egy ilyen rendezvény, azonos kocsikkal)
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
      Szuper kezdeményezés!!!

      Ahogy látom vannak akik itt is - ott is nyomják a bajnokságot!
      (néhány dolog világosabb lett)
      Ők meg eldöntik melyik liga színeiben indulnak?
      S ha jól értem csak a skin lesz azonos egy adott liga tagjainak de a kocsi nem!?

      (érdekes lenne egy ilyen rendezvény, azonos kocsikkal)
      Igen, minden versenyző maga dönti el, hogy melyik liga színeiben szeretne indulni, persze ha az adott liga is úgy akarja. (Neszveskó urat például a HROC liga nem akarja a csapatba, mert túl sok baj van vele nálunk és nem merik felvállalni )


      Igen csak a skin lesz azonos, de szerintem figyelembe véve a pálya adottságait talán jó lenne megállapodnunk 2-3-4 típusban, hogy ne kelljen annyi külön skint gyártani és setupban is tudjuk segíteni egymást.
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Elindítottam a gyakorló szervert:

      server: GTR-Masters.hu #2
      pass: rol2012
      track: Road America (Race On - gyári)


      A szerverre bárki beléphet, a következő 3 feltétellel:
      - Regisztráció a fórumon
      - Fórum profilban beállított "játékban használt név" pontosan egyezzen meg a Race07 profilnévvel
      - Kulturált viselkedés a pályán



      PREKVALIFIKÁCIÓ:
      GTR-Masters.hu --> WTCC menü --> Race of Leagues


      Pedal to metal!
    1. Petryx logója
      Petryx -
      Érthető!
      Bence --->
      Egyébként az adott liga (vegyük a sajátunkat) azok közül állítja ki a játékosokat akik a RACE-el játszanak, játszottak vagy azok közül is akik pl GTL vagy GTR-el nyomják?
      Vagy még nem tudjátok hogyan lesz leszűrve a 10 ember?
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
      Érthető!
      Bence --->
      Egyébként az adott liga (vegyük a sajátunkat) azok közül állítja ki a játékosokat akik a RACE-el játszanak, játszottak vagy azok közül is akik pl GTL vagy GTR-el nyomják?
      Vagy még nem tudjátok hogyan lesz leszűrve a 10 ember?

      Alapfeltétel, hogy az illető jelenlegi vagy valaha volt szervertag legyen, illetve hogy legyen némi tapasztalata a Race07-tel...tehát aki nagyon szeretne jönni, de még nem volt soha HTCM futamon, az jöjjön el a következő versenyekre!

      Emellett indítottunk egy gyakorló szervert, hamarosan lesz hozzá prekval is, a pontos kiválasztás módját még nem döntöttük el, de érdemes lesz ott minél jobb köridőket megfutni!
    1. huszi logója
      huszi -
      Gondoltuk ha úgyis 21.-én lesz a világvége, legalább csapassunk egy jót az utolsó percekben
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
      Gondoltuk ha úgyis 21.-én lesz a világvége, legalább csapassunk egy jót az utolsó percekben
      Ja igen srácok, akinek eddig nem esett le volna a tantusz, Huszi a főszervező (HROC)...
    1. Yakamoto logója
      Yakamoto -
      Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
      Elindítottam a gyakorló szervert:

      server: GTR-Masters.hu #2
      pass: rol2012
      track: Road America (Race On - gyári)


      A szerverre bárki beléphet, a következő 3 feltétellel:
      - Regisztráció a fórumon
      - Fórum profilban beállított "játékban használt név" pontosan egyezzen meg a Race07 profilnévvel
      - Kulturált viselkedés a pályán



      Prekval egyelőre még nincs, dolgozunk rajta, bátran lehet körözgetni!
      Szaby!

      Én beléphetek a szerverre?
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
      Szaby!

      Én beléphetek a szerverre?
      Persze, bárki beléphet, ezért is írtam ide a jelszót!

      MOD:

      Kiegészítettem a kiírást..
    1. Laca logója
      Laca -
      azt írja hogy "rossz jelszó"
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
      azt írja hogy "rossz jelszó"
      ok, javítottam, most jó!
    1. Palesz logója
      Palesz -
      hm... akár!
    1. Wega logója
      Wega -
      Lehet kipróbálok egy tádét vagy bmw-t
    1. Tímár Sándor logója
      Tímár Sándor -
      Természetesen ezúton is üdvözlöm a másik két liga versenyzőit, szerintem egy nagyon kellemes kis estének nézünk elébe
      Tetszik a party ötlete, ilyen lehetne sűrűbben is .. főleg a nagy nyári pangás alatt Úgy érzem én is tesztelek majd egy kicsit
      Wega! Pakura Team?
    1. Tímár Sándor logója
      Tímár Sándor -
      Tisztelettel kérném a szervezőket, hogy KONKRÉTAN NEVEZZÉK MEG A JÁTÉKOKAT, amiknek telepítve kell lennie, mert Teratti is jött volna ma velem körözni és nem tudott! Köszönöm előre is!
    1. zolibphc logója
      zolibphc -
      Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
      Tisztelettel kérném a szervezőket, hogy KONKRÉTAN NEVEZZÉK MEG A JÁTÉKOKAT, amiknek telepítve kell lennie, mert Teratti is jött volna ma velem körözni és nem tudott! Köszönöm előre is!
      A versenyhez szükséges játékok, a mindhárom liga által használt Race On, STCC1, valamint STCC 2, az autók mindhárom játékból engedélyezve lesznek, kivéve a Volvo c30 Race onból, valamint a VW Scirocco az STCC2ből.
    1. barzo laszlo logója
      barzo laszlo -
      A honlap mostantól jegyzi az időket, a linket megtaláljátok a www.gtr-masters.hu WTCC menüjében.
    1. neilszab logója
      neilszab -
      Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
      Tisztelettel kérném a szervezőket, hogy KONKRÉTAN NEVEZZÉK MEG A JÁTÉKOKAT, amiknek telepítve kell lennie, mert Teratti is jött volna ma velem körözni és nem tudott! Köszönöm előre is!
      A beharangozóba belinkelt szabályzatot kérem mindenki olvassa el:

      HROC vs. VSR vs. GTR-Masters FUN RACE


      Mindamellett, akinek nincs meg valamelyik add-on és szeretne indulni, azt gondolom el tudjuk intézni egy kis csere-berével... ha valaki - aki nem szeretne indulni - felajánlja az accountját a nemes célra.
    1. Laca logója
      Laca -
      Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
      A versenyhez szükséges játékok, a mindhárom liga által használt Race On, STCC1, valamint STCC 2, az autók mindhárom játékból engedélyezve lesznek, kivéve a Volvo c30 Race onból, valamint a VW Scirocco az STCC2ből.
      Akkor ezt én ki is hagyom, mivel nincs meg az STCC2.