• Szerverdíj 2012/2013

    Ismét elérkezett a szervertagság évfordulója.

    A szervertagok számára folyamatos hozzáférést biztosítunk a GTR2, RACE07 és GTL szerverekhez, illetve minden GTR-Masters.hu által szervezett bajnoksághoz.

    A szervertagság befizetésének módját itt találod: Szervertagság 2012/13


    Komment 9 Komment
    1. STE7EN logója
      STE7EN -
      Sziasztok!

      Most lettem tag - egyelőre rookie -, sokáig fontolgattam a belépést, mert frusztrál az erőltetett belső nézet . Persze, vezettem már úgy is, csak jobb lenne a szabad választás, hiszen szerintem nem jelent előnyt egy Lara Croft perspektíva senkinek...

      Szóval, jönnek a láma kérdéseim:

      1., Felraktam a GTR2-t, az 1.1-es update-et és a lobby-patch-et, de sajnos nem lép be semmilyen lobby-ba.
      (can't connect v vmi hasonló)

      2., Ha valaha belépne, hol kapok jelszót a szerverre belépéshez? Vagy az ide érvényes jelszavam lesz jó ott is?

      Ezekre a választ először megpróbáltam a fórumon megtalálni - biztos fenn van -, de nem sikerült. (A hozzám hasonló kezdők számára lehet, hogy valami szembeötlő helyen lenne jó.)

      Előre is köszönöm a segítséget,
      STE7EN
    1. Leo67 logója
      Leo67 -
      Idézet Eredetileg STE7EN írta Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

      Most lettem tag - egyelőre rookie -, sokáig fontolgattam a belépést, mert frusztrál az erőltetett belső nézet . Persze, vezettem már úgy is, csak jobb lenne a szabad választás, hiszen szerintem nem jelent előnyt egy Lara Croft perspektíva senkinek...

      Szóval, jönnek a láma kérdéseim:

      1., Felraktam a GTR2-t, az 1.1-es update-et és a lobby-patch-et, de sajnos nem lép be semmilyen lobby-ba.
      (can't connect v vmi hasonló)

      2., Ha valaha belépne, hol kapok jelszót a szerverre belépéshez? Vagy az ide érvényes jelszavam lesz jó ott is?

      Ezekre a választ először megpróbáltam a fórumon megtalálni - biztos fenn van -, de nem sikerült. (A hozzám hasonló kezdők számára lehet, hogy valami szembeötlő helyen lenne jó.)

      Előre is köszönöm a segítséget,
      STE7EN
      Üdv!
      2. A csak Szervertagoknak szóló fórumrészen megtalálod a jelszavakat.
      http://forum.gtr-masters.hu/forumdisplay.php?105
    1. barzo laszlo logója
      barzo laszlo -
      Idézet Eredetileg STE7EN írta Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

      Most lettem tag - egyelőre rookie -, sokáig fontolgattam a belépést, mert frusztrál az erőltetett belső nézet . Persze, vezettem már úgy is, csak jobb lenne a szabad választás, hiszen szerintem nem jelent előnyt egy Lara Croft perspektíva senkinek...

      Szóval, jönnek a láma kérdéseim:

      1., Felraktam a GTR2-t, az 1.1-es update-et és a lobby-patch-et, de sajnos nem lép be semmilyen lobby-ba.
      (can't connect v vmi hasonló)

      2., Ha valaha belépne, hol kapok jelszót a szerverre belépéshez? Vagy az ide érvényes jelszavam lesz jó ott is?

      Ezekre a választ először megpróbáltam a fórumon megtalálni - biztos fenn van -, de nem sikerült. (A hozzám hasonló kezdők számára lehet, hogy valami szembeötlő helyen lenne jó.)

      Előre is köszönöm a segítséget,
      STE7EN
      Itt minden fontos info-t megtalálsz.
      http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3756-HGTRM-GTR2-Els%F5seg%E9ly!
    1. STE7EN logója
      STE7EN -
      Leo, Laci, köszi a gyors választ!

      A jelszót meg is találtam, de a login probléma nem oldódott meg (nem talál szervert online patch-csel) és sajnos el is ment a kedvem, hogy többezer fórumbejegyzésből kibogarásszam, mi a f*** van vele ; kár, hogy nem mennek simán, egyszerűen a dolgok... Úgyhogy majd egyszer valamikor nekifutok újra...

      Még egyszer köszi és jó versenyt Silverstone-ban!

      STE7EN /LOGOFF
    1. Cola logója
      Cola -
      bameg 6 év alatt 2hsz:Phát nem vagy egy bőbeszédű
    1. Bazsy logója
      Bazsy -
      Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
      bameg 6 év alatt 2hsz:Phát nem vagy egy bőbeszédű
    1. White logója
      White -
      Idézet Eredetileg STE7EN írta Hozzászólás megtekintése
      Leo, Laci, köszi a gyors választ!

      A jelszót meg is találtam, de a login probléma nem oldódott meg (nem talál szervert online patch-csel) és sajnos el is ment a kedvem, hogy többezer fórumbejegyzésből kibogarásszam, mi a f*** van vele ; kár, hogy nem mennek simán, egyszerűen a dolgok... Úgyhogy majd egyszer valamikor nekifutok újra...

      Még egyszer köszi és jó versenyt Silverstone-ban!

      STE7EN /LOGOFF
      Alapvető hiba szokott még lenni, hogy nem simulator modra van állítva a játék.
    1. barzo laszlo logója
      barzo laszlo -
      Idézet Eredetileg STE7EN írta Hozzászólás megtekintése
      Leo, Laci, köszi a gyors választ!

      A jelszót meg is találtam, de a login probléma nem oldódott meg (nem talál szervert online patch-csel) és sajnos el is ment a kedvem, hogy többezer fórumbejegyzésből kibogarásszam, mi a f*** van vele ; kár, hogy nem mennek simán, egyszerűen a dolgok... Úgyhogy majd egyszer valamikor nekifutok újra...

      Még egyszer köszi és jó versenyt Silverstone-ban!

      STE7EN /LOGOFF
      Router, tűzfal, vírusírtó is lehet probléma.
    1. geriszon logója
      geriszon -
      ne várj ezekkel újabb 6 évet Nem lehet olyan nagy a probléma és szívesen segítünk!