• HGTRM 9 Eredményhirdetés

Tisztelt Versenyzők!

Véget ért egy újabb szezon. Köszönjük Mindenkinek a részvételt, reméljük, hogy a következő szezonban is legalább ennyien részt vesztek.

HGTRM 9 Hivatalos végeredménye:

GT1 kategória
    1. helyezett: Fehér "Cola" Zoltán
    2. helyezett: Rupa "RuZo" Zoltán
    3. helyezett: Csányi "Bazsy" Balázs

Csapat verseny végeredménye
    1. helyezett: Sufni Tuning Team (S.T.T.)
    2. helyezett: Top Crash
    3. helyezett: Blindmouse

GT3 kategória
    1. helyezett: Niebel "Nibi" Zoltán
    2. helyezett: Rupa "RuZo" Zoltán
    3. helyezett: Balogh "Tomcy" Tamás

Csapat verseny végeredménye:
    1. helyezett: Dombóvár Racing Team (D.R.T.)
    2. helyezett: Top Crash
    3. helyezett: Sufni Tuning Team (S.T.T.)
    Komment 6 Komment
    1. teratti logója
      teratti -
      Grat a dobogósoknak!
    1. Niebel Zoltán logója
      Niebel Zoltán -
      Köszönöm a szervezőknek és a versenytársaimnak és mindenkinek aki így külön nem jut eszembe az idényt.
      Jó volt, mint mindig. Reméljük lesz folytatás! Bármivel is legyen az.
      Örülök hogy ennyiszer legyőzhettem Colát. Örülök ameddig tudok, amíg el nem gyepál kövi szezonban.

Sajnos a GT1-es kategóriát sokszor ki kellet hagynom egyéb betegeskedések miatt, de végülis örülhetek, hogy nem a GT3-akat kellett kihagynom mert ott már az elejétől esélyesebb voltam. Bár akkoriban még ez nem volt nyilvánvaló...
      Persze ehhez kellett a Sufni Tuning Team azon döntése hogy a legnagyobb bálnát választják autójuknak. Ami csak ritka esetben bizonyult jobbnak a kis Alfa jó fordulásával szemben.
      Elnézve a GT1-ben az utolsó futamaimat, azt kicsit sajnálom hogy ennyit ki kellett hagynom, mert ott is szorongathattam volna Colát, hiszen ki ne szeretné a jó kis fight-ot?!
      Szóval jó idényem volt, bár talán a legkevesebb fight-olos idény de azért sok sok futam volt amit élveztem. Kiemelve GT1: Donington, A1 , Sebring, GT3: Donington, Istanbul. Ezeken vagy jó csaták és/vagy taktikai csaták voltak, vagy csak simán élveztem a vezetést. Ami ritka volt mert fura egy jószág volt ez az Alfa... Olykor annyira jól fordult hogy már nem tudtuk lerontani jobban, mégis túl sok volt, és ezért egész évben szenvedhettünk ezzel a koncepciós hibájával, mindig mocskosul érzékeny és izgága volt... De azért csak megérte ezt választani.
      Na nem ragozom tovább, jó volt az idény, rendezői részről is meg vagyok elégedve, igaz mikor nem voltam...
      Sajna kaptam egy büntit de azért is csak én vagyok a hibás... rossz döntést hoztam egy felspannolt helyzetben ezzel Colát kilöktem és így nyertem Dubaiban, amiért még egyszer bocsi Cola. Taktikai hülyeség volt, mert ugyan nyertem, mégis Ruzo szerzett több pontot nálam a büntim miatt... Tanultam belőle.

Talin talizunk!
      Megint viszek pár embert, mert egyedül nem bírom el a sok kupát. Bár nem ez a rekordunk Lacával de akkor is.

Ja és igen gratulálok mindenkinek (aki úgy érezte jól szerepelt). Aki rosszul, annak úgy is hiába mondanám csak felhúznám vele.
    1. White logója
      White -
      Gratulálok mindkét kategória dobogósainak és egyben köszönöm a szervezőknek és a versenybíróknak az egész idény alatt végzett munkájukat!
    1. Cola logója
      Cola -
      hát csak behuztam a 4.GT bajnokságot zsinorban
      Sajnos a GT3-ban peppet mellényúltam a kocsiválasztásban,így nagyon nem voltunk versenyképesek,nem is igazán készültünk,néha volt 1-2 villantás de semmi több
      nagy Grat Nibinek,megmondom őszintén nagyon sokat fejlődtél,1 körön még nem vagy az igazi de tempóban nagyon összeszedett vagy,csak így tovább

Mindenkinek kösz a részvételt,a Vb-nek a sok munkát
    1. Niebel Zoltán logója
      Niebel Zoltán -
      Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
      nagy Grat Nibinek,megmondom őszintén nagyon sokat fejlődtél,1 körön még nem vagy az igazi de tempóban nagyon összeszedett vagy,csak így tovább
      Fene tudja... ez is nézőpont kérdése de azért köszi.
      Alfával könnyebb dolgom volt stabilabban menni, de ha nekem is a bálnával kellett volna mennem én sem lettem volna ennyire összeszedett/stabil.
      Kicsit mellényúltatok ez is tény, de az is hogy azért ehhez az eredményhez sokszor jó helyen kellet lennem jó időben. Ki hitte volna mi? Mily bölcsességek tőlem.
      De volt pár frankó, izgi futam, ahol még fight-oltunk is. Sőt emlékszel hogy a szezon felében állandóan lerajtoltalak? Na azzal mindig jócskán nőtt az esélyem a győzelemre. Aztán mikor már nagyon bosszantott végre vetted a fáradtságot és beletanultál az állórajtba a bálnával. Aztán nem sokkal később jött a repülőrajtos szörnyűség. Azt meg nekem kellett tanulnom.

Én meg Ruzon lepődtem meg szerintem mocskosul jól belejött az Audi kezelésébe!!! Én azzal mikor próbáltam sehol se voltam.
      Tomcy meg annak ellenére hogy azt mondja a legjobb idénye volt, mindig úgy éreztem hogy csak veszít az állandó 2 cseréjével... Ugyan ezzel mindig előrébb végzett ez igaz, de ha úgy megy mint mi (1 cserével) még tán szorongathatott volna minket többször.
    1. Tomcy logója
      Tomcy -
      Az a gond az 1 cserével, hogy sok pályán még nem tudok olyan spórolósan de gyorsan menni hogy esélyem legyen ellenetek, viszont a 2 cserével meg tolhatom neki mint süket a csengőnek, és tulajdon képen olyan 12-14 secet veszítek vele, de szerintem ennek jó részét vissza tudom hozni, persze jó lenne ha én is kibírnám 1 cserével, de szerintem az én vezetési stílusommal még annyira nem megvalósítható, de próbálok mindig fejlődni.