• HTCM Summer Cup

    Tisztelt Versenyzőtársak!

    2009. július 7-én (szerdán) indul a HTCM sorozat nyílt nyári bajnoksága! A 8 verseny heti rendszerességgel kerül megrendezésre.

    Versenynaptár:

    július 7. - Okayama
    július 14. - Laguna Seca
    július 21. - Estoril
    július 28. - Imola
    augusztus 4. - Mantorp
    augusztus 11. - Valer
    augusztus 18. - még nincs véglegesítve, egy addon pálya lesz
    augusztus 25. - Road America

    A bajnokságban való részvételhez szükség van a Race ON és STCC kiegészítőkre is!!!

    A futamokat változó időjárással rendezzük, az időmérő edzések 20:00-kor fognak kezdődni!

    A versenyszabályzat megegyezik a HTCM3 bajnokság szabályzatával, azonban a versenybíróság csak óvás esetén aktív, nem vizsgálja automatikusan az első két kört. Csapatverseny nincs, csak a pilóták egyéni teljesítménye kerül értékelésre.
    Az összes új autó választható lesz, kivéve a WTCC 2008 Volvo C30-at!
    A bajnokság nyílt, tehát a nem szervertagok is indulhatnak. A prekval és a nevezés a hétvége folyamán indul, a csúszásért elnézéseteket kérjük!

    Szerver: GTR-Masters #1
    A bajnokság ideje alatt a szerverjelszó: summer2010

    A HTCM3 bajnokság szabályzata itt elérhető:
    http://www.gtr-masters.hu/rules/htcm
    Komment 94 Komment
    1. Böszörményi Péter logója
      Böszörményi Péter -
    1. Dr. Hanyik Saby logója
      Dr. Hanyik Saby -
      Patent...

      Végre ismét egy kis Estoril!!! Viva Portugalia!
    1. Tímár Sándor logója
      Tímár Sándor -
      Süti Ott a helyünk!Remélem Wega-man is rá fog érni a verda bütykölése mellett
    1. Adam Jonas logója
      Adam Jonas -
      Akkor erre külsősök is jöhetnek?
    1. Palesz logója
      Palesz -
      igen, lehet jönni! Jelszó a kiírásban
    1. Várkonyi Tibor logója
      Várkonyi Tibor -
      Ott a helyem.De már Hondával.
    1. Böszörményi Péter logója
      Böszörményi Péter -
      Azoknak akik nem akarnak feltetlenul az elmezomyben lenni, tudom ajanlani az audit. Eszmeletlen stabil, csak vegsebessegben gyenge. En is fontolgatom htcm4re.
    1. b05co logója
      b05co -
      Üdv!
      A nyári bajnokságban gyári skinekkel zajlik a versenyzés?
    1. b05co logója
      b05co -
      A 2008-as a 2007-es és a 2006-os illetve az STCC-s Hondák közt van különbség? Teszteltem a 07-esen kívül mindet, de nekem ugyanolyannak tűntek.
    1. Wega logója
      Wega -
      Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
      Süti Ott a helyünk!Remélem Wega-man is rá fog érni a verda bütykölése mellett
      jövök jövök, a kasztnimeló még 1 hétig tart, utána 1 hét kb a fényezés, tehát lesz rá időm mindenképp
    1. Pechnig Rezső logója
      Pechnig Rezső -
      Idézet Eredetileg b05co írta Hozzászólás megtekintése
      A 2008-as a 2007-es és a 2006-os illetve az STCC-s Hondák közt van különbség? Teszteltem a 07-esen kívül mindet, de nekem ugyanolyannak tűntek.
      Szia.
      Úgytudom nem nagyon van külömbség,én sem éreztem diferenciát.
      Viszont van egy hat sebességes BMW a mezőnyben.
    1. Dodi logója
      Dodi -
      Sziasztok!

      Az alap játékokon, kiegészítőkön kívül van fent valami a szerveren, mert UNKNOW kategóriát ír kettő dologra...

      Válaszotok köszönöm!

      üdv,Dávid.
    1. b05co logója
      b05co -
      Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
      Szia.
      Úgytudom nem nagyon van külömbség,én sem éreztem diferenciát.
      Viszont van egy hat sebességes BMW a mezőnyben.
      Köszönöm a választ, így megnyugodtam A 08-as Hondával 3 tizeddel jöttem jobbat, de abban már benne volt a setupolás is :P
    1. Pechnig Rezső logója
      Pechnig Rezső -
      Crowne Plaza, HTCM 3 ,Vauxhall Vectra 2007,Valamint a Race On
      A letöltéseknél elérhető,illetve a Crowne Plaza itt: http://store.steampowered.com/app/8670/
    1. Dodi logója
      Dodi -
      A CP megvolt, a többit leszedtem a Letöltésekből, ahogy mondtad... Csak nem volt jó, még valami mindig hiányzott, hát a 2007-ből a TDI! Feltettem és jó lett, már voltam is szerveren. Köszi a segítséget, várom a további fejleményeket...
    1. b05co logója
      b05co -
      Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
      Crowne Plaza, HTCM 3 ,Vauxhall Vectra 2007,Valamint a Race On
      A letöltéseknél elérhető,illetve a Crowne Plaza itt: http://store.steampowered.com/app/8670/
      Ha jól értelemezem akkor nekünk újaknak ezeket még le kell tölteni? A letöltésekbe én csak skin packokat találtam, de gondolom az lesz amit be kell rakni a játékba.
    1. b05co logója
      b05co -
      Idézet Eredetileg Dodi írta Hozzászólás megtekintése
      A CP megvolt, a többit leszedtem a Letöltésekből, ahogy mondtad... Csak nem volt jó, még valami mindig hiányzott, hát a 2007-ből a TDI! Feltettem és jó lett, már voltam is szerveren. Köszi a segítséget, várom a további fejleményeket...
      Engem ezek nélkül is felenged a szerverre :P
    1. Abarth logója
      Abarth -
      Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
      Azoknak akik nem akarnak feltetlenul az elmezomyben lenni, tudom ajanlani az audit. Eszmeletlen stabil, csak vegsebessegben gyenge. En is fontolgatom htcm4re.
      Gumigyilkos az Ingolstadt-i paripa.
    1. b05co logója
      b05co -
      Na most már nem tudok felmenni a szerverre Letöltöttem mindent de nekem nincs GameData mappám, mert Steamről van telepítve a játék. Valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mi a teendő?

      update: Csináltam GameData mappát a SteamAppsban, most kiírja, hogy Custom és fel tudok menni, de egy darab plusz autót nem látok, festést meg pláne Mit ronthattam el?
    1. Dodi logója
      Dodi -
      Plusz autók a 2007-es szezonba kerültek, amivel a srácok mentek. Letöltések közül ami + cuccos, mind ott található... (Lehet tudsz már erről, mást nem nagyon tudok, talán a másolással voltak gondok, bár kétlem, ha Customs-ot ír.)